Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    No błotnik też był malowany- lub zdjęta naklejka, ale byłbym ostrożny. Boczki były malowane w całości, a nie tylko część górna - na dole inna naklejka niż w oryginale.
    sigpic
    "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

    "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

    Komentarz


      moja byla w tych barwach przed malowaniem wiec na blotniku powinny byc dwa pasy owiewka napis super tenere pod spodem 750 nie na pokrywie akumulatora i zbiornika na olej

      Komentarz


        Zamieszczone przez dziadek Zobacz posta
        moja byla w tych barwach przed malowaniem wiec na blotniku powinny byc dwa pasy owiewka napis super tenere pod spodem 750 nie na pokrywie akumulatora i zbiornika na olej
        ale którą ty miałeś bo z tego co widze to malowanie oprócz napisu super tenere zgadza się z rocznikiem 91 jak na zdjęciu 1 poniżej


        to roczniki 90 miały napis 750 na bocznej owiewce tak jak ta na drugim zdjęciu

        więc myślę że tylko boczna owiewka zbiornika była malowana bo reszta niby się zgadza
        Załączone pliki
        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
        sigpic

        Komentarz


          zgadzam się z kolegą marcinjunak, że oba plastiki na baku były malowane i błotnik, moja jest w fabrycznym malowaniu, i tak to wgląda http://picasaweb.google.pl/lukaszvip...36658422075858

          Komentarz


            masz racje mam z1991 r pomiec jednak w tym wieku zawodzi ale znalazlem fotke z zeszlego roku jak bylem na zlocie nad szirawa zlapalem plame oleju oleju na rondzie przeszlifowalem caly bok wiec musialem malowac

            Komentarz


              sprzedana więc trudno nie dowiemy się co ją bolało no chyba że nabył ją ktoś z forum? chwalić się.
              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
              sigpic

              Komentarz




                otomoto.pl to internetowa giełda samochodowa. W otoMoto kupisz i sprzedasz samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe i motocykle, ale także maszyny o różnym przeznaczeniu, np. budowlane i rolnicze.


                ktoś coś wie na ich temat, bardziej zależy mi na tej z Radomia bo mam bliżej
                z góry dzięki

                Komentarz


                  Pierwsza: malowana (całkiem ładnie to wygląda), wymieniona tarcza z tyłu, gmole. Dlaczego tak tanio?

                  Druga: pordzewiałe kolektory (trzeba sprawdzić czy nie przegnite), gmole, nieudolnie obniżone siodło.
                  --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                  Komentarz


                    Ta pierwsza to czyjaś ze starego forum. Kiedyś pamiętam było ogłoszenie z nią ale miała padniętą panewkę na wale bo coś stukało w silniku. Chyba tam silnik był zmieniany ale nie jestem pewien. Wiem, że rok temu też stała na allegro.
                    BYŁA I POZOSTANIE NA ZAWSZE W MEJ PAMIĘCI
                    YAMAHA XTZ 750 SUPER TENERE 89' CHESTERFIELD


                    Ja tu tylko sprzątam

                    Komentarz


                      Ta druga stoi u handlarza w radomiu, ogólnie gość zielony i nie umie o niej nic powiedzieć oprócz tego że sprzedaje bo kupił na handel, oglądałem u niego z kumplem varadero i jakoś mi się wydał niemiły więc daliśmy sobie spokój, typowy handlarz, ma chyba z 50 motorów w garażu.
                      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                      sigpic

                      Komentarz


                        http://allegro.pl/item1000197443_jun...m_gratisy.html co wy na to ???
                        Jak by tak tym osone podsilnikiem wyczyÅ›cić to wypas by wyglądało
                        .

                        Komentarz


                          Nie do końca. Najpierw trzeba papierem ostro drzeć na mokro, by wyrównac nierówności. Na końcu dopiero watą, choć po papierze 2000 i więcej efekt jest i tak niezły.
                          --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                          Komentarz


                            Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
                            sprzedana więc trudno nie dowiemy się co ją bolało no chyba że nabył ją ktoś z forum? chwalić się.
                            Przytuliłem ją. Po nastu latach bez moto pojawił się jednoślad w domu!!!!

                            Komentarz


                              Zamieszczone przez zbynek Zobacz posta
                              Przytuliłem ją. Po nastu latach bez moto pojawił się jednoślad w domu!!!!
                              Gratuluje zakupu, ale powitalnia cię jeszcze nie widziała!

                              Komentarz


                                Zamieszczone przez zbynek Zobacz posta
                                Przytuliłem ją. Po nastu latach bez moto pojawił się jednoślad w domu!!!!
                                No to chwal się, co ją boli i dlaczego była malowana? Sprawdzałeś ramę i inne pierdoły?

                                A co do zakupów to na weekendzie jedziemy z kolegą do rzseszowa oglądać motury
                                Pierwszy to wiadro
                                http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1687827

                                ale żeby od razu nie wsiąść na taka krowę proponuje mu jeszcze zobaczenie tej teresy
                                http://allegro.pl/item1007047838_yam...er_tenere.html

                                Więc dlatego pytam, czy ktoś już wie coś na jej temat? Stoi trochę na allegro bo pewnie cena za wysoka, znacie to moto?
                                Ostatnio edytowany przez marcinjunak; 46.
                                Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                                No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                                sigpic

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X