Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Tarcze już chyba jakieś nie takie w tej różowej ST.
    --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

    Komentarz


      otomoto.pl to internetowa giełda samochodowa. W otoMoto kupisz i sprzedasz samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe i motocykle, ale także maszyny o różnym przeznaczeniu, np. budowlane i rolnicze.


      Coś za tanio ... niby wygląda jak nówka. Jedyne co nie pasuje to zielona kostka pod zegarami na wierzchu. Co myślicie?
      ------------------------------------------------------------------
      Trzeba kochać wszystkie motocykle.

      Komentarz


        ładne gmole;-)

        Komentarz


          Tą zieloną kostkę w swojej tenerce też mam na wierzchu. Nie przeszkadza mi ona w niczym i na razie nie wnikałem od czego ona jest.

          Cena nie jest za niska. Tenerkę nową nie jest tak łatwo sprzedac więc szybko tracą na wartości (w ciągu pierwszych 2 lat każdy pojazd traci procentowo od początkowej ceny najwięcej)

          Gmol nie chroni pompy wodnej, byc może pasuje także z dolnym gmolem co rozwiązałoby problem. W/g mnie dolny gmol (którego tu brak) jest wystarczający i nie ma potrzeby ochrony plastików tym wyższym.

          2,5tyś przebieg i nowe opony-może "stare" oryginalne dorzuca w zestawie
          Ostatnio edytowany przez erwinw; 32.
          hominis est errare, insipientis in errore perseverare
          Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

          Komentarz


            Zamieszczone przez Laguna Zobacz posta
            Gratuluje zakupu, ale powitalnia cię jeszcze nie widziała!
            Widziała ,widziała.

            Komentarz




              Przestrzegam przed tą Tenerą. Wisi na allegro już długo, gdy szukałem ST dzwoniłem do gościa. Teraz dokładnie nie pamiętam co tam było nie tak, ale na 95% gość mówił, że motocykl ściąga na którąś stronę i ma coś z ramą. W każdym razie motocykl należy traktować jako minę!!
              sigpic
              "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

              "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

              Komentarz


                Zamieszczone przez Bartas Zobacz posta
                http://www.allegro.pl/item1018144562...er_tenere.html

                Przestrzegam przed tą Tenerą. Wisi na allegro już długo, gdy szukałem ST dzwoniłem do gościa. Teraz dokładnie nie pamiętam co tam było nie tak, ale na 95% gość mówił, że motocykl ściąga na którąś stronę i ma coś z ramą. W każdym razie motocykl należy traktować jako minę!!
                Oglądałem ją na jesień dwa lata temu. Niby ok, ale jedzie krzywo i to nie wiadomo dlaczego dokładnie. Za połowe ceny można brać i zacząć dłubac jeśli rama prosta, ale wiecej... nie.
                --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                Komentarz


                  może ktoś już oglądał te motorek bo jest na allegro już dośc długo i ma coś do powiedzenia na ten temat. Gość zapewnia że jest wszystko ok ale już kilka razy przekonałem się, że nie ma co wierzyć we wszystko co mówią sprzedający. Jest to trochę dalek i niechciał bym jechać jak na darmo.

                  Komentarz


                    Źle nie wygląda. Złamana "płetwa" przy wahaczu. Gmole i stelaże to samoróbka. Stelaże wzorowane na ramkach givi, ale gość nie dał plaskowników od mocowania kufrów (widocznie robił tylko pod sakwy). Co do wiszenia długo- ludzi może odstraszać przebieg i cena. Za 7500 można wyrwać ładną ST.
                    sigpic
                    "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                    "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                    Komentarz


                      Przebiegiem bym się nie sugerował,moja ma dużo wyższy i nadal oleju praktycznie nie bierze(0.2l na 1300km podczas majówki),druga rzecz ona nie została wyprodukowana w 97r ale w 94 lub na początku 95r.Jeżeli silnik jest ok to 6000 można przy tym wyposażeniu dać więcej nie jest warta
                      Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
                      Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

                      Komentarz


                        Bartas napisał: Źle nie wygląda. Złamana "płetwa" przy wahaczu.
                        Niech mi ktoś powie, do czego służy ta płetwa?
                        R

                        Komentarz


                          Owa płetwa przydaje się głównie w terenie, chroni łańcuch przed zrzuceniem i wciąganiem gałęzi na zębatkę - tak przynajmniej zawsze myślałem. W powyższej tenerce łańcuch i zębatki wyglądają na dość zmęczone i brakuje jeszcze opaski na lince prędkościomierza.
                          "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

                          Komentarz


                            Dzieki za wszystkie odpowiedzi . Dlaczego piotr13 sądzisz że jest to egzempaż z 94 lub 95 roku a nie jak podaje sprzedający z 97r?

                            Komentarz


                              Zamieszczone przez jun Zobacz posta
                              Dzieki za wszystkie odpowiedzi . Dlaczego piotr13 sądzisz że jest to egzemplarz z 94 lub 95 roku a nie jak podaje sprzedający z 97r?
                              Niewykluczone że to pierwsza rejestracja 97 i tak ma w papierach ale malowanie jest z innego rocznika, zobacz sobie na malowania małych teresek w tym linku

                              http://www.rallye-tenere.net/Stamb_xtz_660-tenere.htm

                              Ale również może być tak że podane informacje się zgadzają bo to malowanie było już do końca produkcji cały czas używane zgodnie z tym linkiem jak się nie mylę
                              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                              sigpic

                              Komentarz


                                Po 96r moc silnika spadła do 46km,to łatwo sprawdzić po numerach silnika, przewodach itd zresztą to nie ma większego znaczenia liczy się ogólny stan motocykla,a nie to jak długo w salonie stał
                                Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
                                Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X