Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Ciekawa oferta: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1936438
    sigpic
    "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

    "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

    Komentarz


      Bartas, moto jest całkiem ciekawe
      --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

      Komentarz


        witam a o powiecie o tym obłoszeniu pozdrawiam i z góry dziękuje http://moto.allegro.pl/item103498501..._transalp.html

        Edit: LukaSS
        Ostatnio edytowany przez LukaSS; 4.

        Komentarz


          Najpierw zapraszamy do powitalni.
          sigpic
          "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

          "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

          Komentarz


            Zamieszczone przez janusz384 Zobacz posta
            witam a o powiecie o tym obłoszeniu pozdrawiam i z góry dziękuje http://moto.allegro.pl/item103498501..._transalp.html

            Edit: LukaSS
            Moto naszego kolegi z forum. Bierz w ciemno i nie zastanawiaj się, bo mało co lepszego znajdziesz. Ja kupiłem i jestem zadowolony.
            --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

            Komentarz


              super dzięki jak zdąże to na pewno go odwiedze

              Komentarz


                Chciałbym zwrócić uwagę na ten motocykl:

                otomoto.pl to internetowa giełda samochodowa. W otoMoto kupisz i sprzedasz samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe i motocykle, ale także maszyny o różnym przeznaczeniu, np. budowlane i rolnicze.


                Wczoraj byliśmy go obejrzeć. Początkowo cena wynosiła 3600, wczoraj spadła do 2500zł. Chciałem ją rozebrać na części, ale odpuściłem. Na zdj wygląda znośnie, w rzeczywistości... no cóż... Wszędzie rdza, wybebeszony tłumik, bak zmęczony, szybka połamana, owiewki zmęczone z ubytkami gdzieniegdzie. Wahacz, kolektory, linki- rdza. Opony praktycznie nie istnieją. Co do silnika- zmęczony tym, że stał na dworze. Owszem pali, zakładam że jeszcze trochę by pochodził, jednak jego praca mi nie odpowiadała. W dodatku motocykl na biegu jałowym trząsł się jak KTM. No drgania takie, że szok..
                Co do właściciela- gość ok 25-30 lat, krzyżówka dresa z wieśniakiem, zawadiaką i rzeźnikiem. Jechał w dresie, bez kasku, pałował Tenerę... A podczas oględzin pluł na wszystkie strony. Mówił też, że moto tak trzęsie bo to wina świecy i chodzi na 1 garze (chodziła na dwa). Jego brat poobdzierany (ok 15-17lat) próbował wcisnąć, że takie silniki do ST chodzą po 2 tys i że za tyle mają kupca. Jezuuu brak mi słów. Było tego oczywiście więcej... Jedyne co mi się podobało, to nowe tarcze z przodu Gość ma na ten motor tylko fakturę zakupu (wygląda jak zrobiona 10min wczesniej w domu) na kwotę 300e. No tragedia..
                Może Mxowi by się opłacało to zrobić, ja jednak odpuściłem.
                sigpic
                "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                Komentarz


                  Zamieszczone przez Bartas Zobacz posta
                  Wracając z wawy byłem zobaczyć ten motocykl.
                  Muszę przyznać, że na zdjęciach prezentuje się lepiej niż w realu.
                  Ogólnie sprawia wrażenie, że stał jakiś czas pod gołym niebem.
                  Wydech dość mocno skorodowany, od dołu kilka małych dziurek, podobnie koloktory.
                  Na bloku silnika od góry dziwnie tłuste plamy.
                  Olej w silniku czorny jak smoła.
                  Jest to wersja szwajcarska zdławiona.
                  Pan w trakcie rozmowy zapronował 6800 do zapłacenia i myślę, że jest w stanie jeszcze trochę zejść z ceny.
                  Ogólnie - moto wymaga dobrej ręki i inwestycji.

                  Komentarz


                    Witam wszyskich serdecznie jest nowa oferta na allegro to wy jesteście naj lepszymi specami może ocenicie ten motocykl
                    otomoto.pl to internetowa giełda samochodowa. W otoMoto kupisz i sprzedasz samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe i motocykle, ale także maszyny o różnym przeznaczeniu, np. budowlane i rolnicze.

                    Komentarz


                      Właśnie go przyuważyłem.
                      Ogólnie jak w opisie, ma parę dodatkowych rzeczy. Jak widać owiewki przednie są ucięte, sztuka malowana (nawet kraniki...), zmieniony zamek w klapce bagażnika, malowany stelaż tylni. Co do stelaża po kufer- nie jest napisane, czy jest brakujący element stelaża, niewidoczny na foto. Z tego co widać, motocykl forumowy. Czyj?
                      sigpic
                      "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                      "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                      Komentarz


                        Znam to moto. Jak chcesz to dam ci namiary na poprzedniego właściciela też z Wrocławia. Moto posiadał nie jaki DAKAR. Teraz lata na BMW w rajdach długodystansowych. Jego firma to www.motonaklejki.pl
                        BYŁA I POZOSTANIE NA ZAWSZE W MEJ PAMIĘCI
                        YAMAHA XTZ 750 SUPER TENERE 89' CHESTERFIELD


                        Ja tu tylko sprzątam

                        Komentarz


                          Leci olej spod pokrywy zaworów, albo zdaje mi się.
                          Moto przed chwilą leżało, ponieważ ma na śrubie ośi koła przedniego świeżą trawę
                          Jeśli ktoś chętny, to można przedzwonić do Motoracera, będzie się miało historię motocykla.

                          Też znam skądś ten motocykl. Czy przypadkiem nie sprzedawał go Dubloisi z allegro, koleś który naklejki robi na motocykle?


                          Dodane:
                          jednak potwierdza się co napszłem wyżej.
                          --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                          Komentarz


                            Zamieszczone przez LukaSS Zobacz posta
                            Też znam skądś ten motocykl. Czy przypadkiem nie sprzedawał go Dubloisi z allegro, koleś który naklejki robi na motocykle?
                            Duboisi a Dakar to jedna i ta sama osoba, czyli poprzedni właściciel motocykla. Wiem, że użytkownik teraźniejszy tego moto siedział na naszym stary forum chyba przez to jest naklejka na motocyklu.
                            BYŁA I POZOSTANIE NA ZAWSZE W MEJ PAMIĘCI
                            YAMAHA XTZ 750 SUPER TENERE 89' CHESTERFIELD


                            Ja tu tylko sprzątam

                            Komentarz


                              http://moto.allegro.pl/item105843988...n_idealny.html Przebieg to wiadomo że raczej fantazja ,ale moto całkiem dobrze wygląda. No i z mocą trochę poszybował.
                              "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

                              Komentarz




                                Co powiecie na ten temat?? Troche poobijana, ale młody rocznik i cena... Martwi mnie ta regulacja gaźników bo to nie przyniesie na pewno nic dobrego. Na początku przyszłego tygodnia skoczę i sprawdzę jak to wygląda i pracuje na żywo.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X