Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zamieszczone przez Mateusz Woj Zobacz posta
    http://www.allegro.pl/show_item.php?item=994588010

    Jeszcze ten wchodzi w grę. Podobno opona nowa i przegląd zrobiony. Parę stów więcej niż ten z Poznania ale za to prezentuje się ładnie.
    Kiedyś jak dobrze pamiętam to miała padniętą panewkę. Ale nie pamietam czy był remont czy nowy silnik. Na starym forum było o niej.
    BYŁA I POZOSTANIE NA ZAWSZE W MEJ PAMIĘCI
    YAMAHA XTZ 750 SUPER TENERE 89' CHESTERFIELD


    Ja tu tylko sprzątam

    Komentarz


      możesz mnie nakierować w jakim temacie?

      Komentarz


        Przeszukaj taki sam jak ten.
        sigpic
        "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

        "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

        Komentarz


          Właśnie nie mogę znaleźć czy to to moto na pewno. Wiem, że było takie w podobnym kolorze kiedyś z padniętą panewką.
          Ostatnio edytowany przez lukasz_vip; 36.
          BYŁA I POZOSTANIE NA ZAWSZE W MEJ PAMIĘCI
          YAMAHA XTZ 750 SUPER TENERE 89' CHESTERFIELD


          Ja tu tylko sprzątam

          Komentarz


            Usunięte na żądanie użytkownika

            Komentarz


              Dzwoniłem do tego kolesia i twierdzi że jest w jej posiadaniu od roku i nic nie robił. Może poprzedni właściciel coś kombinował.

              Komentarz


                Jest w posiadaniu od roku, a na pewno na jesień wisiała na allegro, może też latem. Ciekawe dlaczego raptem po kilku miesiącach chce sprzedać?
                Ostatnio edytowany przez Bartas; 5.
                sigpic
                "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                Komentarz


                  Troche śmierdzi ta sprawa

                  Komentarz


                    Moim zdaniem wygląd mnotocykla bardzo dużo mówi o jego właścicielu...
                    Co do ceny to patrząc na stan motocykla jest wysoka.
                    Ja radzę kupić coś w lepszym stanie i nie bawić się w lakierowanie, wymiany tylko jeździć, jeździć, jeździć - no chyba, że właśnie naprawy sprawią ci radość.
                    Na koniec przypomnę, że ok tygodnia temu kolega z tego forum sprzedał swoją XTZ 750 za 6500 pln w pięknym stanie, fakt motocykl był starszy bo z 89 rocznik, ale kto patrzy na rocznik przy takim wieku motocykla.
                    Jeśli chcesz kupić coś tanio poczekaj na okazję - ale ten motocykl nie jest okazją.
                    Powodzenia

                    Komentarz


                      O którym motocyklu piszesz?

                      Komentarz


                        Ten w dobrym stanie był Romanawy.
                        sigpic
                        "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                        "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                        Komentarz


                          Zamieszczone przez Mateusz Woj Zobacz posta
                          O którym motocyklu piszesz?
                          o tym http://allegro.pl/item1038892584_xtz...pertenere.html

                          Komentarz


                            Zamieszczone przez Bartas Zobacz posta
                            Ten w dobrym stanie był Romanawy.
                            dokładnie, przynajmniej ze zdjęć, wyglądał bardzo ładnie.
                            zreszta kupił go chłopak z Karkowa który jest na forum, więc będzie wiadomo co to za sprzęt jak trochę pojeździ.

                            Komentarz


                              Zamieszczone przez Laguna Zobacz posta
                              dokładnie, przynajmniej ze zdjęć, wyglądał bardzo ładnie.
                              zreszta kupił go chłopak z Karkowa który jest na forum, więc będzie wiadomo co to za sprzęt jak trochę pojeździ.
                              Hehe, dokładnie zdam relacje jak trochę pojeżdżę. Niemniej jednak faktycznie wygląd jest rewelacyjny. Jakby ktoś byłby zainteresowany to zdjęcia można znaleźć tu, na profilu kolegi Romana na BikePics http://www.bikepics.com/members/romanwy/89xtz750/
                              Pozdrawiam
                              Dominik

                              Komentarz


                                a co panowie sądzą o tym egzemplarzu ? Rocznik 89. Stan licznika 79 000 (pewnie po raz 2) cena, uwaga 4 200, czyli 60-70% budżetu, który sobie wyznaczyłem. reszta moze pójść np na progresywne sprężyny , dostosowanie do mojej wagi (120 kg) , a kierownicy do wzrostu.
                                Widzę na zdjęciach stalowy oplot (chociaż przewody są ewidentnie za długie - hmm tez musiałem kiedyz wymieniać zamowione przewody z HEL'a).
                                Kolektory wyglądają na wypolerowane...
                                Z jednej strony jakby przytarty...

                                Trup przyszykowany na handel, czy perełka ?


                                wiem ze slaba jakość zdjęć i niewiele można wyłapać, ale będę wdzięczny za sugestie

                                jutro jadę obejrzeć (100km), chyba ze ktoś z Was mnie odwiedzie

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X