Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Malowanie 92 sprawdż dokładnie numery silnik i rama powinny miec takie same.

    Komentarz


      no to juz sie robi podejrzane.

      Komentarz


        Za taką cene warto.
        Kolektory z nierdzewki jednej z firm tuningowych. Wydech też sportowy, czyli głośny.
        Tylne światło nieoryginalne.
        Tylny błotnik obciety.
        Siodło jakieś takie nie tego...
        Brak osłony łączenia kolek./wyd. - znaczy jest jakiś zamiennik
        Wolne obroty za małe
        brak harmonijek na przodzie.
        --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

        Komentarz


          otomoto.pl to internetowa giełda samochodowa. W otoMoto kupisz i sprzedasz samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe i motocykle, ale także maszyny o różnym przeznaczeniu, np. budowlane i rolnicze.


          A znacie ten motocykl? Może ktoś z forum jest właścicielem?

          Komentarz


            Klejony prawy boczek u dołu. Moim zdaniem moto już troszke zmeczone życiem, albo tak wygląda.
            --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

            Komentarz


              No zdjęcia pewnie telefonem robione.

              Komentarz


                Przestrzegam przed tym egzemplarzem:

                sigpic
                "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                Komentarz


                  nie masz przed czym przestrzegać. silnik kupiony od uż. karolnd. od tamtego czasu zrobione tylko 50km. nie używam go ponieważ mam ktm-a. a w ogóle jak możesz mowić cos o tym moto nie widząc go. Przyjedż, przejedż się i dopiero oceniaj. pozdrawiam.
                  Ostatnio edytowany przez Lewy; 235.

                  Komentarz



                    (zdjęcia do tej aukcji 3 dawałem 3 posty temu)
                    Niestety padło.
                    W silniku stuka coś przy przygazówkach na niskich obrotach
                    Płyn hamulcowy NA przewodach a nie w pompie
                    Z wydechu wylatuje czarna maź
                    Numer ramy na tabliczce nie przy główce
                    Numer silnika inny
                    Krzywa laga - olej wali spod uszczelniacza
                    Wyciek spod pokrywy zaworowej na całej długości silnika
                    Słowem - nawet nie jeździłem


                    a wczoraj kupiłem Terese we Wrocławiu, bez w/w wad za 4600
                    Ostatnio edytowany przez wodor; 320.

                    Komentarz


                      Dodaj zdjęcie, poniewaz zapomniałeś
                      --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                      Komentarz


                        znalazłem aukcje http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1047894673 umyta wyglada lepiej
                        Ostatnio edytowany przez wodor; 320.

                        Komentarz


                          Gratuluje. Ja dzisiaj byłem oglądać tą w poznaniu o której była mowa kilka postów wyżej. MASAKRA!! Tylko jeden plastik był w całości. Reszta potrzaskana, zmęczona i zajechana. Tylko silnik w miare chodził. Szukam dalej. Proszę o informacje gdyby ktoś coś słyszał...

                          Komentarz


                            Zamieszczone przez wodor Zobacz posta
                            znalazłem aukcje http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1047894673 umyta wyglada lepiej
                            O tej już pisałem kiedyś na forum bo byłem ją oglądać.

                            Tą byłem oglądać we Wrocławiu:


                            Ogólnie moto jest zaniedbane. Stało to gdzieś na dworze bo całe jest pordzewiałe. Plastiki przednie popękane. Najgorzej ten z prawej strony pod kierownicą na krawędzi owiewki. Jest tam pęknięcie po długości. Do tego poprzedni właściciel dorobił sobie farbą te żółte paski. Prawa klamka do wymiany. Akumulator zero i to dosłowne bo po ściągnięciu kabli rozruchowych moto gasło. Posiada akcesoryjny wydech Marvinga. Opony prawie nowe. Tarcze hamulcowe mają dość spore progi z przodu. Z tyłu mimo tego, że jest nowa tarcza to już średni próg ma. Łańcuch OK. Przód lampy 2x żarówki bańkowe 35W. Tylna lampa wytrzaskana od spodu. Moto posiada stelaż pod kufer centralny i kufer do tego. Silnik pracuje ładnie i jest do cichy ale zawory do regulacji bo strasznie było je słychać. Moto nie jeździłem bo dopiero co je z lawety ściągli a do tego padnięte aku. Za tę cenę myślę, że się nie opłaca, bo trzeba doliczyć rejestrację a za 6tys to można mieć już ST w niezłym wypasie z tego roku. Ja za swoją byłą dałem 5tys zł i zdjęcia jej są w galerii. Przez rok dołożyłem 1200zł z czego 400zł to kufer a 600zł to napęd i wymiana oleju.
                            BYŁA I POZOSTANIE NA ZAWSZE W MEJ PAMIĘCI
                            YAMAHA XTZ 750 SUPER TENERE 89' CHESTERFIELD


                            Ja tu tylko sprzątam

                            Komentarz


                              Zamieszczone przez lukasz_vip Zobacz posta
                              O tej już pisałem kiedyś na forum bo byłem ją oglądać.
                              Nie no bez przesady, skoro kolega ją kupił to może nie tak źle. Lukasz czytaj posty ;-)
                              Pozdrawiam
                              Dominik

                              Komentarz


                                Aż tak źle nie było za cenę 4,6tys. Wcześniej to on za nią chciał chyba 5,9tys czy 5,6tys co uważam, że jak na ten stan w którym jest to się całkowicie nie opłacało. Moto ogólnie jest OK, ale trochę roboty przy nim jest.
                                BYŁA I POZOSTANIE NA ZAWSZE W MEJ PAMIĘCI
                                YAMAHA XTZ 750 SUPER TENERE 89' CHESTERFIELD


                                Ja tu tylko sprzątam

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X