Strona 2 z 113 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 52 102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 2241

Temat: Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Member Avatar grubens
    Motocykl
    Yamaha XT 600 '92r , Yamaha xtz 750 '94r.(plus minus 6 lat)
    GG
    GG: 7377449

Domyślnie

Wiesz chce dokonac zakupu za pierwszym podejściem nie ukrywam że trzasnąć z WWA do WROCKA i z powrotem jednego dnia to bedzie wyczyn nie wiadomo w jakich warunkach pogodowych a nie chcę zwlekać zbyt wiele żeby nie przepadł motong. Zaraz napisze o więcej zdjęć do faceta i zobaczymy. jak się pojawią to postaram się umieścić.
    A może masz info czy ktoś w okolicach WROCŁAWIA mieszka i może ją ocenić. Było by fajnie.

Ojciec Założyciel Avatar fxrider
    Motocykl
    R1100GS, 990

Domyślnie

Cytat Napisał grubens Zobacz post
    Wiesz chce dokonac zakupu za pierwszym podejściem nie ukrywam że trzasnąć z WWA do WROCKA i z powrotem jednego dnia to bedzie wyczyn nie wiadomo w jakich warunkach pogodowych a nie chcę zwlekać zbyt wiele żeby nie przepadł motong. Zaraz napisze o więcej zdjęć do faceta i zobaczymy. jak się pojawią to postaram się umieścić.
    A może masz info czy ktoś w okolicach WROCŁAWIA mieszka i może ją ocenić. Było by fajnie.
    Nie ma się co nastawiać na zakup 'od razu'. Różnie może być po oględzinach. Chcesz nią wracać na kołach ? (to a propo tego wyczynu)

Senior Member Avatar Krzsiek
    Motocykl
    XTZ750

Domyślnie

Nie spiesz się. Nie jest to wbrew pozorom nie wiadomo jaka rzadkość. Pojawiają się i znikają. Jak nie ten to będzie inny.

Kup Pan kufer! Avatar Bartas
    Motocykl
    XTZ 660 Tenere 95

Domyślnie

Za 7 tys przy odrobinie szczęścia jesteś w stanie kupić ładną ST z ostatniego roku produkcji.
    Hidden Content
    "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

"Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

Member Avatar grubens
    Motocykl
    GG

Domyślnie

tak na kołach. Strasznie tęsknie za motorem. a ostatnio wyszykowalem swojego xt-ka i gdyby nie noc to bym z niego nie zsiadł. wiem że się zawsze może znaleźć okazja ale jak patrze na allegro i ostatnią akcję z gościem co tenerą pali gumy i nie wie czy mu tloki zmienili czy nie i takie tam to jestem załamany. szczególnie że on zaproponował mi kupno jej na gg. To co ktoś ostatnio powiedział że w Polsce nie da się kupić moto bez palpitacji serca albo masakry finasowej. Czas ucieka do otwarcia sezonu (sic!) a ceny będą rosły a ja na moto i jego doposażenie mam 7000 zł. echh... dobra zanudzam dajcie znac czy może ktoś sprawdzić moto w wrocławiu link do aukcji http://www.allegro.pl/show_item.php?...2+wys%C5%82any. Wracam do oglądania kinkonga kontra godzilli zajrzę po filmie.

Motocykl
    R1100GS, 990

Domyślnie

Szczerze pisząc to radziłbym nowe(bądź co bądź nieprzetestowane) moto na lawetę jednak jak na taką traskę, zwłaszcza w kontekście pogody (i taniej będzie).
    Fakt, ja raz kupiłem i wróciłem na kołach z Londynu, ale to w czerwcu było

P.S. lukasz_vip zdaje się we Wrocławiu bywa, ktoś jeszcze powinien być, ale z nicków nie kojarzę.

Member Avatar grubens
    Motocykl
    GG

Domyślnie

Napisałem do niego mam nadzieję że nie bedzie to kłopot dla niego żeby obejrzeć ten motor

Member Avatar Yogi
    Motocykl
    XTZ 750 3LD'91/ DR-Z400
    GG
    GG: 10458417

Domyślnie

ta pierwsza sztuka z linku to okolice Lublina tak mi się wdaje chyba w tej miejscowość nabyłem swojego xt600 to pewnie niedaleko od użytkowników ANDERE i aswertyui

Guru Member Avatar LukaSS
    Motocykl
    XTZ 800 ST '91

Domyślnie

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1403374 - co za strucel. Nikt nie chce kupić ze względu na przeróbki.
    http://moto.allegro.pl/item927012415..._raty_zam.html - nadal idioty szuka. Opisu nie zmienił... tylko bez komentarzy prosze

http://moto.allegro.pl/item933917851...estrowany.html - bierz d*pę w garść i jedz oglądać ten motocykl. Ma przewody hamulcowe w oplocie stalowym z tego co pamiętam. Użytkuje go niejaki Zenek (facet ok. 60), który ma tor motocrossowy w Kosiance. To jest tasa na Ciechanowiec, jakieś 150 km od Warszawy na północny wschód. Moim zdaniem warto.

http://moto.allegro.pl/item935081547...er_tenere.html - to chyba motocykl kolegi naszego forumowego MX-Wulkana, który pewnie dał by głowe że moto jest super sprawne Interesująca sztuka. Do Ostrowa jeździłem pociagiem oglądac moto. Darek nawet po mnie wyjechał

http://moto.allegro.pl/item935556604...er_tenere.html - myslę, że też ciekawa oferta

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1736326 więcej niż 7 tys. nie jest wart. Człowiek kłamie z tym przebiegiem (patrząc na membrany w gaźnikach, łańcuch rozrzadu..)
    --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

Motocykl
    XTZ 660 Tenere 95

Domyślnie

Ta z Ostrowa warta, ale 7500 do oddania z tego co wiem.
    Hidden Content
    "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

"Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

Member Avatar Yogi
    Motocykl
    XTZ 750 3LD'91/ DR-Z400
    GG

Domyślnie

nad tą z trzeciego linku sam się kiedyś zastanawiałem ale w tedy cena była dużo wyższa, i tak jak pisze Lukass gostek ma tor, nawet gdzieś w necie był foty jak ganiał nią po torze i są http://www.enduro.neostrada.pl/g_foto_szkola_2008.html
    ja również proponował bym rozważyć tą ofertę.
    Ostatnio edytowane przez Yogi ; 02 marzec 2010 o 00:00

Motocykl
    XTZ 660 Tenere 95

Domyślnie

Cena ok, ale chętnych brak pewnie ze względu na ucięty plastik.
    Hidden Content

Motocykl
    XTZ 800 ST '91

Domyślnie

I ja nawet na tych fotach jestem
    Zenek podczas tego szkolenia złamał na ST obojczyk. Chciał zaszpanowac przed publiką i za ostro odkręcił...

Member Avatar Yogi
    Motocykl
    XTZ 750 3LD'91/ DR-Z400
    GG

Domyślnie

ja za swoją dałem 5700 wdaje mi się że warta tej kasy
    Ostatnio edytowane przez Yogi ; 02 marzec 2010 o 00:03

Junior Member
    Motocykl
    XTZ 750 3TD

Domyślnie

Cytat Napisał grubens Zobacz post
    Witam
    wcześniej w dziale kupię napisałem że szukam tenery do 7000zł. Natomiast po dłuższym zastanowieniu doszedłem do wniosku żeby kupić tańszą i zostawić sobie zapas gotówki na ewentualne porawki. Nie jestem chorze przywiązany do super stanu lakierniczego ale nie chciałbym zabardzo grzebać w mechanice i tak rozważam na pierwszym miejscu kupno tej: http://www.allegro.pl/item925297912_...er_tenere.html a na drugim miejscu pod względem kolorystycznym tą: http://www.allegro.pl/item927741611_...enere_750.html. Może ktoś coś wie więcej niż jest napisane w samym ogłoszeniu co w przypadku drugiego ogłoszenia nie będzie chyba trudne. Z góry dziękuję za pomoc.
    Co do tej drugiej: wygląda jak XTZ 3TD (możesz poprosić o podanie pierwszych znaków numeru ramy). Ten model, nie przerabiany, ma prostątną pojedynczą przednią lampę. I właśnie takie można spotkać z takim wydechem Marvinga. Mam bardzo podobny egzemplarz.

Member Avatar grubens
    Motocykl
    GG

Domyślnie

dobra czekam na maila od faceta z Wrocka i będę kombinował

Motocykl
    XTZ 800 ST '91

Domyślnie

Masz jeden motocykl bliżej wiec jedz go zobacz, a nie czekasz na jakiegoś mejla w którym i tak nic konkretnego nie przeczytasz. Trzeba obadać to organoleptycznie. Po drugie głupio robisz. Szukasz sprzeta za małe pieniądze, a później chcesz topić kasę. Lepiej kupić coś zadbanego, zrobić mały serwis i jeździc.

Motocykl
    XTZ 660 Tenere 95

Domyślnie

Nie zgodze się. Tani sprzet nie znaczy, że wymaga dużego wkładu. Poprzednią ST kupiłem za 5200zł i była gotowa do sezonu w każdym aspekcie. No może poza gmolami.
    Hidden Content

Motocykl
    R1100GS, 990

Domyślnie

Cytat Napisał Bartas Zobacz post
    Nie zgodze się. Tani sprzet nie znaczy, że wymaga dużego wkładu. Poprzednią ST kupiłem za 5200zł i była gotowa do sezonu w każdym aspekcie. No może poza gmolami.
    To żeś ją nieźle zakatował przez ten sezon
    Jak nią jeździłem to ewidentnie prosiła się o jakiś większy wkład.

Senior Member Avatar Krzsiek
    Motocykl
    XTZ750

Strona 2 z 113 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 52 102 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia