Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
WyjÄ…tek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • KupiÄ™ - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Mam zaszczyt powiedzieć, że kolega Bocian zakupił dzisiaj powyższą Tenerę
    sigpic
    "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

    "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

    Komentarz


      To niech siÄ™ teraz niÄ… pochwali, czy naprawdÄ™ jest taka Å‚adna jak na fotach
      --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

      Komentarz


        Pochwali się pochwali, jak tylko wyląduje u mnie w garażu

        Komentarz


          Zamieszczone przez jabu Zobacz posta
          hej
          Pytanko jestJest może na forum ktoś z Krosna,ew. okolic??
          Bo trafiło mi się na taką tereske...ale specjalnie jechać to mi sie niechce,pomimo ze mam działke 25km/od krosna...Ale narazie sie nie wybieram w tamte strony.
          wiec jeśli ktos z forum miał by czas,i ochote na oblukanie wstepne tej teresy,byłbym dzwięczny
          w sęsie jakis trunek,czy cuś


          Piszemy "w sensie"
          LukaSS
          Paweł555 jest z Krosna - ten co robi gmole i stelaże. Jeśli chcesz do niego kontakt - http://maps.google.pl/maps/ms?ie=UTF...,14.150391&z=6
          ...prawdziwy afrykaner sam wymyśla swoje historie, a potem zaczyna w nie wierzyć...

          Komentarz


            Ani to motocykl, ani allegro.

            Zerknijcie czy coś się wam z tego nie podoba. Dzisiaj kończy się aukcja stelaży dla mnie, a przesyłka droga.
            ------------------------------------------------------------------
            Trzeba kochać wszystkie motocykle.

            Komentarz


              Nieaktualne
              ------------------------------------------------------------------
              Trzeba kochać wszystkie motocykle.

              Komentarz


                Z silnikiem TDM...

                Komentarz


                  Zamieszczone przez lightbox Zobacz posta
                  Przecież to jest nie kto inny jak "łicz better mister".

                  "Na autostradzie jadę sobie grzecznie 130 kmh i udaję, że nie deprymuje mnie, że wyprzedzają mnie ciężarówki i autobusy, w dodatku całkiem blisko...
                  Mimo grzecznej prędkości co chwilę tracę Kuchiego z oczu, w końcu zwalniam i widzę, że dojeżdża do mnie, leżąc na baku za owiewką. W końcu, po zrównaniu ze mną daje jakieś rozpaczliwe, wcześniej nieuzgodnione znaki i spycha mnie na pobocze. Zatrzymujemy się. Podchodzę zdziwiony i pytam ,co się dzieje. Okazuje się ,ze w tenerze coś stuka w silniku i słabnie z minuty na minutę, stąd problem z dojechaniem do mnie i zasygnalizowaniem, że coś nie tak. Włączamy więc silnik w yamasze, chcąc posłuchać we dwójkę, co to może być. Wyłączamy po sekundzie, przerażeni. Z silnika dochodzi, nie stukot, tylko rytmiczne napi..dalanie, jakby ktoś młotem walił w żeliwny kociołek. Po niefortunnej konsultacji telefonicznej próbujemy pojechać do nieco bezpieczniejszego miejsca. Okazuje się, że z każdym metrem z tenerą jest gorzej… "

                  Znaczy, że silnik jest po jakimś remoncie. Jeżeli był dobry to może i warto. Moto doposarzone, w Turcji było, tylko ta cena jakaś taka murzyńska, znaczy Afrykowa.
                  ------------------------------------------------------------------
                  Trzeba kochać wszystkie motocykle.

                  Komentarz


                    Może wyminił silnik i dlatego tak ceni? No chyba, że podłapał "przełużającą" tendencję cenową afryknerów i ceni się... A że moto w Turcji było-być było, ale z innym sercem
                    sigpic
                    "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                    "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                    Komentarz


                      paskudna szyba...

                      Komentarz


                        tak sobie szukam i szukam tu i ówdzie i wpadło mi w oko coś takiego:



                        czy ten motocykl jest kogoś od nas? być może ktoś z Was go zna, ewentualnie poproszęo opinię.
                        niestety właściciel nie odpisuje na maile stąd brak zdjęć w lepszej rozdzielczości i innych info.

                        Komentarz


                          W celu uzyskania dodatkowych informacji wyłącznie kontakt telefoniczny:
                          603 696 800 Przemek. NIE ODPOWIADAM NA MAILE.
                          Lepiej zapytaj dlaczego był robiony remont silnika, co było wymieniane, dlaczego i na czym polegał. Jeśli było robione na przysłowiowe odpierdol na dorabianych częsciach (np. panweki) to daruj sobie.
                          Kierownica Renthala czy sama gÄ…bka Renthala?

                          A tak w ogóle, to o co wystawiać aukcję jesli nie odpisuje się na mejle?
                          --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                          Komentarz


                            no właśnie z dodzwonieniem się też nie było łatwo wczoraj i przedwczoraj, właściwie to już po północy czyli jeszcze wcześniej.

                            Komentarz


                              Yamaha XTZ 750 ST

                              Mam pare pytanek odnośnie tego sprzęta.
                              A mianowicie oglądałem sobie dzisiaj tak owy:
                              Moto na gajgerze ma niby 41 tys km tyle że 2 cyfra nie dotrzymuje rzedu reszczcie zreszta tak za bardzo nie są od linijki , czy możliwa jest łatwa ingerencja w licznik w tym moto ?

                              Zauważyłem że ma dość mocno zurzytą tarcze tylną (robi się kołyska) a przednie mają dość wyczuwalne progi. Jak na ten przebieg to normalne ? podobno moto w górach jezdziło.

                              Felgi są pomalowane na czarno czy były oryginalnie malowane tak felgi , a być moze to jakiś terenowy umacniany typ czy coś ?

                              Moto na poczatku nie chciało zapalić podobno stało 2 miesiace po odpaleniu i zgaszeniu odpalało po około sekundzie, półtora kręcenia.

                              Opony ma zjechane podobno oryginalne jeszcze , gdzie popatrzyć na opone żeby odczytać rok lub jakim "kodem" jest to zapisane

                              moto pomalowane podobno miało glebe parkingową.

                              cena tego 4,5k na PL jest

                              czekam na wasze odp i sugestie .

                              Jeszcze tak ile kosztowała by wymiana wszystkich tarcz i klocków , powiedzmy tarcze używane w bdb stanie a klocki nowe ?
                              Ostatnio edytowany przez rav143; 520.

                              Komentarz


                                Liczniki można bardzo łatwo rozebrać i mieć dojście do samych cyferek. Przy 41 tys nie powinno być w zasadzie progu. Jaki jest rocznik motocykla? Czarne felgi były w modelu 89. Jak stała 2 miesiące, to trzeba było ją pokręcić- norma raczej, dalsze odpalanie wydaje mi się, że normalne. Rok opony masz zapisany na oponie jako dot, np DOT 2002 znaczy, że opona jest z 20 tygodnia 2002r. DOT 306 znaczy, że opona jest z 30 tygodnia 1996r. Czyli 4 cyfry dotu od 2000r, 3 cyfry dotu do 2000r. Są one wybite na boku opony z którejś tam strony. 1 tarcza to wydatek ok 220- 230 zł, klocki różnie, ok 70zł.
                                sigpic
                                "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                                "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                                Komentarz

                                PracujÄ™...
                                X