Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Co do niebieskiej xtz 660 z Allegro. http://allegro.pl/yamaha-xtz-660-ten...507469076.html Czacha nie była na 100% malowana ,i wygląda na całą. brakuje boków czachy i wypełnienia zegarów( powody braku tych elementów zna tylko właściciel) , kolektor wydechowy był dorabiany i jest doskonałym stanie ( nie ma uchwytów do metalowej osłony kolektora. ) tylny stelaż jest równy, tylko fotka jest zrobiona z lekkiego profilu . Wizualnie moto zadbane. Co do innych spraw się nie wypowiadam. Porozmawiać z właścicielem , a przede wszystkim obejrzeć go i posłuchać.

    Komentarz




      Wczoraj byliśmy oglądać powyższą sztukę. Za tą cenę- 2000 do oddania- nie można było spodziewać się moto idealnego, ale i tak odpuściliśmy sobie zakup. Tenerka ma bardzo ładne plastiki, kurna niemal jak nowe boczki przy baku, sam bak ma kilka miejsc rdzy ale nie jest tragicznie. Brak lewego boczka pod siedzeniem, prawy ok. Kolektory akcesoryjne z nierdzewki. Wydech do niczego się nie nadaje, chyba że ktoś potrzebuje samą osłonę tą srebrną. Od strony koła sypiąca się rdza i dziura wielkości 3 pięści. Klocków troche jest, tarcze bez jakiegokolwiek progu (wszystkie 3). Sprzedający przez tel powiedział, że napęd i zębatki są nowe- na miejscu okazało się, że jest to jedna wielka rdza, łańcuch z trudem nachodzi na zębatki.. Lampy ok, płaskie, działają. Opony z 2000r, wszystkie szprychy to rdza, motocykl z trudem we 2 osoby mogliśmy przetoczyć (sic). Na zdjęciach nie widać dokładnie silnika. Sugerowałem się stanem plastików i zakładałem nieco lepszy stan. Silnik to jedno wielkie utlenione aluminium, wygląda jak styrane solą motocykle z anglii, wszystkie metalowe elementy przeżarte na maxa, pokrywy zaworów raczej nie da się odkręcić bez urwania nakrętek. Rama cała zardzewiała, w sumie wszystko co metalowe jest zardzewiałe, dzwignia hebla tył ledwo odbija. Silnik kręci na aku z samochodu, ale nie odpala. Widać gołym okiem, że moto stało pod chmurką przez długi okres czasu, ma kilkanaście naklejek z napisem "Australia". Kto wie, może ta Tenera widziała naprawdę sporo świata, a teraz jest pogrążona w ruinie.. Co do miejsca i sprzedawcy- to taka dziupla w miasteczku, uliczka zamknięta i pełno samochodów w średnim lub złym stanie, pełno złomu. Sprzedający to gość w wieku 20- 25 lat, cwaniaczek próbujący wcisnąc na siłe sprzęt. Dodatkowo jest przekonany, że ta Tenera ma 58 tys km, bo przecież więcej nie może mieć, bo to stan idealny.
      Za ten swój stan idealny, min. napędu powinien dostać w ryja.
      Podsumowując- inwestycja zakupu pewnie by się zwróciła, ale nie chciałem taplać się w ruinie i inwestować w taki stan kasy. Jak ktoś ma nadwyżkę grosiwa, to ją zapewne kupi i rozbierze na części
      sigpic
      "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

      "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

      Komentarz


        Zamieszczone przez Bartas Zobacz posta
        http://allegro.pl/yamaha-xtz-super-t...536493435.html

        Wczoraj byliśmy oglądać powyższą sztukę. Za tą cenę.................
        Potwierdzam, że jest to moto w ruinie i zrobiło mi się go żal - kupiłem go jako drugi i mam nadzieję że pod koniec sezonu uda mi się nim opuścić warsztat. Bez rozebrania go do ostatniej nakrętki się nie da. Postaram się zagospodarować jakiś mały kącik w necie na relację z postępu prac. Co do dania w RyXX - to bardziej by mi się chciało dać jego właścicielowi że tak ją pozostawił samotną pod chmurą - no chyba że jakiś przypadek losowy się mu wydarzył.

        Komentarz


          Zamieszczone przez Yelon Zobacz posta
          Potwierdzam, że jest to moto w ruinie i zrobiło mi się go żal - kupiłem go jako drugi i mam nadzieję że pod koniec sezonu uda mi się nim opuścić warsztat. Bez rozebrania go do ostatniej nakrętki się nie da. Postaram się zagospodarować jakiś mały kącik w necie na relację z postępu prac. Co do dania w RyXX - to bardziej by mi się chciało dać jego właścicielowi że tak ją pozostawił samotną pod chmurą - no chyba że jakiś przypadek losowy się mu wydarzył.
          Z wielka chęcią poczytam i pooglądam, mam nadzieje dużą ilość postów, z kolejnych etapów tej rekonstrukcji. Trzymam za słowo i czekam na relacje
          pozdrawiam

          Komentarz


            Zamieszczone przez Yelon Zobacz posta
            Potwierdzam, że jest to moto w ruinie i zrobiło mi się go żal - kupiłem go jako drugi i mam nadzieję że pod koniec sezonu uda mi się nim opuścić warsztat. Bez rozebrania go do ostatniej nakrętki się nie da. Postaram się zagospodarować jakiś mały kącik w necie na relację z postępu prac. Co do dania w RyXX - to bardziej by mi się chciało dać jego właścicielowi że tak ją pozostawił samotną pod chmurą - no chyba że jakiś przypadek losowy się mu wydarzył.
            Jestem bardzo chętny kupić te kolektory
            --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

            Komentarz


              Xtz 750 z allegro opinie

              Witam mam zamiar kupić xtz 750 z linku http://otomoto.pl/yamaha-xtz-750-sup...-M1801364.html . Co oniej sadzicie? Moze ktos byl ja ogladac? Jakies podpowiedzi na co uwazac czego brakuje bedzie to moja pierwsza xtz wiec nie wiem dokladnie na co zwracac uwage przy kupnie. Z gory dziekuje za wszelkie odpowiedzi

              Komentarz


                zapraszamy do powitalni
                Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                sigpic

                Komentarz


                  Już zawitałem w powitalni. W tym samym momencie co napisales post.

                  Komentarz


                    a później można się udać pod ten adres:
                    zakup st 750
                    "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

                    Komentarz


                      Z tego co kojarzę to ten model pojawia się od sierpnia ,lepiej dołożyć kasy i szukać

                      Komentarz


                        Witam,
                        powitalnie zaliczona, a że nie mam jeszcze ST to jest to pierwszy dział, który będę okupował
                        Co powiecie o tej sztuce:

                        ?
                        Ponoć kupiona od kogoś z forum

                        Dla lekkiej rywalizacji dodam moto mx_wulkana:

                        Poproszę o opinie, oceny i inne sugestie...
                        Pozdrawiam!
                        Maciulak
                        -------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                        http://bikepics.com/members/maciulak/

                        Komentarz


                          trzeba by zobaczyc obie i osłuchać silnik, jak z białą by było wszystko ok to bym ją brał za jakieś 6800, teresa wulka fajna i tym bardziej że ma oploty i zmienioną zawieche ale bez gmoli i innych dodatków jak kuferki i inne bzdety niestety kosztowne w zakupie, ja bym nie wierzył w słowa wiec czekał by cię pakiet startowy obu maszyn po kupnie.

                          Z koloru bardziej mi się podoba wulkanowa.
                          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                          sigpic

                          Komentarz


                            Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
                            trzeba by zobaczyc obie i osłuchać silnik, jak z białą by było wszystko ok to bym ją brał za jakieś 6800, teresa wulka fajna i tym bardziej że ma oploty i zmienioną zawieche ale bez gmoli i innych dodatków jak kuferki i inne bzdety niestety kosztowne w zakupie, ja bym nie wierzył w słowa wiec czekał by cię pakiet startowy obu maszyn po kupnie.

                            Z koloru bardziej mi się podoba wulkanowa.
                            Przeczytaj marcin dokładnie opis, gmole i kufer w cenie- odnośnie teresy od wulkana
                            dirtier, happier

                            www.facebook.com/dalekadroga

                            Komentarz


                              Zamieszczone przez Cezary Zobacz posta
                              Przeczytaj marcin dokładnie opis, gmole i kufer w cenie- odnośnie teresy od wulkana
                              O przepraszam, nie doczytałem dokładnie i samymi zdjęciami się sugerowałem. Z tego co wiem wulkan chyba na 7400 by zszedł bo dawał takie ogłoszenie na forum.
                              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                              sigpic

                              Komentarz



                                Tu masz moto w takim samym malowaniu i z podobnymi dodatkami 2,4 tys taniej
                                Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale...
                                Loud pipes save lives...
                                https://picasaweb.google.com/108651862641483365846

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X