Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Dlatego nie lubię handlarzy, ja przynajmniej jak coś sprzedaje to uczciwie i nie piszę że świerzo sprowadzony, trzeba by zadzwonić do gościa co ją wcześniej wystawiał i zapytać co i jak i za ile poszła.
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      Witam. Czy ktoś z Krakowa bądź okolic widział już ten motocykl, może jest ktoś kto mógłby podjechać i obejrzeć? Widzę że sprzedawca ma kilka motocykli na sprzedaż. Zależy mi na kupnie XTZ 750 do 7000zł, rynek mały, a sezon zbliża się coraz większymi krokami.

      Komentarz


        poczekaj, aż Czarek wróci na forum on mieszka w Krakowie.
        Dam mu znać, że jest motocykl do zobaczenia to się tu odezwie.
        pozdro

        Komentarz


          Hey, już zalogowany Mogę się z facetem umówić i obejrzeć. Wielkim znawcą nie jestem ale zdam relacje jak poszło.
          Czarek

          Komentarz


            Prywatna wiadomość wysłana. Dziękuję za zainteresowanie i czekam na kontakt

            Komentarz


              gdyby Czarek nie dał rady to ja mogę na to rzucić okiem, ale dopiero w drugiej połowie przyszłego tygodnia.

              Komentarz


                Daj znać jak po oględzinach xtz 750 w Krakowie...

                Komentarz


                  Czarek jeśli da radę obejrzy ją w tym tygodniu

                  Komentarz


                    ciekawe co jest warta?czy wszystkie tenreki maja jakieś naklejki na zadupiu takie chodz by instrukcje? trampki maja cos takiego na baku?

                    Komentarz


                      nawet ładna tylko po co ktoś testował dziurkacz na osłonie silnika....

                      Komentarz


                        Hmm w lepszym stanie bym przywiózł z niemiec, 91 rok, opony nowe, napęd podobnie.
                        sigpic
                        "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                        "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                        Komentarz


                          a ja w gorszym ale znacznie tańsza z Francji.wszystko zależny od właściciela co chce ja to lobie dłubać.robić pod siebie itp

                          Komentarz


                            znowu zaczynają sie bezsensowne ochy i achy itd

                            Komentarz


                              Zamieszczone przez Jan25 Zobacz posta
                              ciekawe co jest warta?czy wszystkie tenreki maja jakieś naklejki na zadupiu takie chodz by instrukcje? trampki maja cos takiego na baku?
                              w XTZ750 instrukcje są POD lakierem bezbarwnym na baku (więc ta tutaj miała bak malowany) i z tyłu też powinna być naklejka z nośnością tylnego bagażnika... 5kg

                              Komentarz


                                jak dlamnie taka sobie ma sporo nie dociągnięć

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X