Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zamieszczone przez michael Zobacz posta
    Serwus!
    Czy ktoś z okolic miałby możliwość obczajenia tego sprzęta: http://otomoto.pl/yamaha-xtz-750-sup...-M3128415.html ??
    Dzięki,
    Michał
    W ten przebieg to ja trochę nie wierzę Moto całkiem ładne, plastiki pierwyj sort. Oponki ładny bieżnik (ciekawe który rok?), jest moim zdaniem warta zainteresowania. Wahacz tył prawie jak z fabryki itd. Myślę, że te pięć stów można zbić.
    --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

    Komentarz


      Zamieszczone przez czeczen Zobacz posta
      obsesja???
      hehe - "pacze" na fotki jak mają inni i jakoś wszyscy mają na równo z podnóżkiem - czyli za wysoko
      ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
      FB: http://www.facebook.com/kamilltee

      Komentarz


        Ta Tenerka już trochę wisi, jeśli w tej cenie byłaby TAKA PIĘKNA, pewnie by poszła, ale zawsze warto sprawdzić. Może poproś o więcej dużych fotek na email.

        Komentarz


          Kupowałem kiedyś w tym salonie choppera dla ojca, prowadzi go dwóch młodych gości bardzo przyjaznych. Sprowadzają motory głównie z Belgi wożą po pare sztuk busem. Generalnie wydaje się że nie robią ludzi w konia i złomu nie kupują.

          Komentarz


            Zamieszczone przez remol Zobacz posta
            Ta Tenerka już trochę wisi, jeśli w tej cenie byłaby TAKA PIĘKNA, pewnie by poszła, ale zawsze warto sprawdzić. Może poproś o więcej dużych fotek na email.
            Trzeba jechać i sprawdzić. Moja też z 3-4 mies. wisiała w różnych miejscach i nie bardzo miałem ochotę jechać skoro nikt jej wcześniej nie kupił, ale w końcu się przemogłem

            Komentarz


              O, a ja myślałem, że nowa na allegro się pojawiła...
              No nic, poprosiłem już kolegę tu z forum, żeby wstępnie obadał sprzęt.
              Zobaczymy.
              Dzięki,
              M

              Komentarz


                Zamieszczone przez remol Zobacz posta
                Ta Tenerka już trochę wisi, jeśli w tej cenie byłaby TAKA PIĘKNA, pewnie by poszła, ale zawsze warto sprawdzić. Może poproś o więcej dużych fotek na email.
                Sprzedający twierdzi, że 2tyg temu sprowadzona...
                Kiedy już ją widziałeś na aukcjach?

                Komentarz


                  Ta szt jest pierwszy raz- minitoruje allegro od 3 lat kilka razy dziennie i bym ją widział. Była w tym samym malowaniu, ale inna.
                  sigpic
                  "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                  "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                  Komentarz


                    Potwierdzam, ja śledzę sprzęty od stycznia i tej szt nie było. Jedź i obadaj, ładna. Powodzenia!

                    Komentarz


                      michael, dobry kierunek obrałeś -> z TDM na XTZ!

                      Z doświadczenia wiem, że XTZ daję o niebo więcej frajdy i możliwości A co do tej konkretnej sztuki, to również potwierdzam, że jest świeża. Kiedyś w Poznaniu długo stała w tym malowaniu z opisu igła... Pewnie Remol z nią pomylił...

                      Tylko z Belgii, to prawie jak z Anglii, więc aż dziwne, że była garażowana Pamiętaj, żeby zmyć plaka z opony przed przejażdżką, bo będzie ślisko
                      Ostatnio edytowany przez maciulak; 710.
                      -------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                      http://bikepics.com/members/maciulak/

                      Komentarz


                        Zamieszczone przez Bartas Zobacz posta
                        Ta szt jest pierwszy raz- minitoruje allegro od 3 lat kilka razy dziennie i bym ją widział. Była w tym samym malowaniu, ale inna.
                        obsesja ?
                        ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
                        FB: http://www.facebook.com/kamilltee

                        Komentarz


                          Może i obsesja
                          sigpic
                          "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                          "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                          Komentarz


                            Jeśli jest w porządku to brać, ja szukałem z kolegą i w końcu kupiliśmy 300 km od domu 95r za 7tyś. Sprzedawca uczciwy, moto ok. Więc zdarzają się uczciwi handlujący Moja żona w styczniu kupiła F 650, również z Belgii, moto wizualnie zadbane, później wyszła uszkodzona skrzynia-drugi bieg, sprzedawca dołożył się do naprawy jak wspomniałem o rękojmie, kolejny pozytywny przykład, ale sami wiecie ile trzeba się najeździć za dobrym sprzętem....

                            Komentarz


                              Tenera po wizualnym (bez jazdy próbnej i obsłuchania silnika) obadaniu przez forumowicza. Podobno z bliska już nie wygląda tak idealnie jak na zdjęciach, choć nie ma też jakiś od razu dyskwalifikujących felerów. Generalnie po konsultacjach z dwoma forumowiczami - na razie się wstrzymuję z tym konkretnym egzemplarzem.

                              Dziś nową sztukę wypatrzyłem: http://allegro.pl/yamaha-xtz-750-sup...290559594.html
                              Zerknijcie - może ktoś co widział, ktoś coś wie
                              A może w sobotę/niedzielę umówiłby się ktoś ze mną na obejrzenie? Będę jechał z Łodzi.
                              Pozdrawiam,
                              M

                              Komentarz


                                Zamieszczone przez michael Zobacz posta
                                Tenera po wizualnym (bez jazdy próbnej i obsłuchania silnika) obadaniu przez forumowicza. Podobno z bliska już nie wygląda tak idealnie jak na zdjęciach, choć nie ma też jakiś od razu dyskwalifikujących felerów. Generalnie po konsultacjach z dwoma forumowiczami - na razie się wstrzymuję z tym konkretnym egzemplarzem.

                                Dziś nową sztukę wypatrzyłem: http://allegro.pl/yamaha-xtz-750-sup...290559594.html
                                Zerknijcie - może ktoś co widział, ktoś coś wie
                                A może w sobotę/niedzielę umówiłby się ktoś ze mną na obejrzenie? Będę jechał z Łodzi.
                                Pozdrawiam,
                                M
                                Kiera wygląda na taką za 90 zł wyprodukowaną w ChRL. Lewy przełącznik od zdaje się XTZ660, prawy od XTZ 750 z 90 i 89 roku (a moze to oryginał, bo takie przejściówki też były). Z bajerów to centralka i gmole (troche takie słabawe). Wydech - może i ciekawy.... W ogóle moto zadbane jak gospodarstwo na zdjęciach Tylna tarcza wydaje mi się żyletką.
                                --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X