Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
WyjÄ…tek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • KupiÄ™ - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zamieszczone przez LukaSS Zobacz posta
    Kiera wygląda na taką za 90 zł wyprodukowaną w ChRL. Lewy przełącznik od zdaje się XTZ660, prawy od XTZ 750 z 90 i 89 roku (a moze to oryginał, bo takie przejściówki też były). Z bajerów to centralka i gmole (troche takie słabawe). Wydech - może i ciekawy.... W ogóle moto zadbane jak gospodarstwo na zdjęciach Tylna tarcza wydaje mi się żyletką.
    Przełączniki chyba są oryginalne, mam to samo malowanie ten sam rocznik i identyczne przełączniki.
    Czy po lewej stronie nad podnóżkiem kierowcy to tabliczka znamionowa?
    Standardowo drukujemy przewodnik i można jechać oglądać zwracając uwagę na słabe punkty
    "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

    Komentarz


      To mamy to samo malowanie i ten sam rocznik Tylko, że ja mam już w barwach MXa

      Naklejka wygląda na tabliczkę, dziwne miejsce na nią. A może to jakaś naklejana lub zastępcza?
      --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

      Komentarz


        Mam też takie malowanie i ten sam rocznik. Przełączniki zgodne z oryginałem.
        Wydaje się że półka górna mocno skatowana jak na taki przebieg ale nie wiadomo jakie "breloczki" lub "breloki" używali poprzednicy.

        - ubytek w lewej owiewce przedniej
        - nieoryginalne śruby mocujące owiewki boczne przednie do wypełnienia zegarów.
        - brak gumowej osłony (węża) na sprężynę nóżki bocznej
        - nieoryginalna śruba mocująca boczek prawy i to samo dotyczy seta prawego podnóżka pasażera
        - nieoryginalne śruby mocujące osłonę tylnego zacisku
        - brak "zaślepki" osi wahacza strona prawa
        - brak osłony prawej stopy mocowanej do rur kolektora.
        - Siedzenie - coś z nim nie gra. Po pierwsze ktoś już je najprawdopodobniej zmieniał bo w oryginale napis jest prosto a po drugie chyba kolor do końca nie ten ale to może być kwestia zdjęcia. Jeżeli poszycie siedzenia faktycznie jest już wymienione to warto się zastanowić ile faktycznie ma przejechane to moto. Z tego co wiem oryginalne powinno wytrzymać pod 100 tkm.
        - dźwignia zmiany biegów lekko przekoszona i oczywiście dekiel też oberwał
        - wahacz malowany (brak oryginalnego napisu Swingarm deltabox)
        - owiewka tylnego prawego zadupka malowana lub odklejone szyldy ostrzegawcze (stawiam na pierwsze)

        Ze zdjęć na szybko te rzeczy mi podpadły i coś mi tam nie pasuje. Wg mnie było coś tam majstrowane. Gość napisał że wszystkie plastiki w oryginalnym malowaniu ale to nie oznacza że nie były malowane .

        Komentarz


          Błotnik z tyłu przycięty, ale to jak kto lubi. Zastanawia mnie dlaczego brakuje haczyków do mocowania bagażu przy tylnych kierunkach.
          "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

          Komentarz


            No nie, I kup tu pan teraz motocykl

            Komentarz


              Zamieszczone przez Beniamin Zobacz posta
              Błotnik z tyłu przycięty, ale to jak kto lubi. Zastanawia mnie dlaczego brakuje haczyków do mocowania bagażu przy tylnych kierunkach.
              w tym roczniku nie było haczyków, pojawiły się w rocznikach 91 (chyba) a na pewno 92.

              Komentarz


                Zamieszczone przez michael Zobacz posta
                No nie, I kup tu pan teraz motocykl
                Nikt nie mówi żeby nie kupować. Pracujemy tylko dzielnie nad argumentami do zbicia ceny
                A tak na poważnie to warto mu się przyjrzeć bliżej i nie brać go w ciemno.

                Komentarz


                  Zamieszczone przez michael Zobacz posta
                  No nie, I kup tu pan teraz motocykl
                  Pamiętaj, że to są już wiekowe motocykle, i trudno, żeby nikt przy nich nic nie grzebał przez te 20 lat, tak więc ze spokojem, tak jak pisał Yelon, są to argumenty do zbicia ceny i zwróceniu uwagi co może być nie tak, nikt nie odradza kupna tego motocykla
                  "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

                  Komentarz


                    Siemka.Mi przy Afryce też powiedzieli ze za cięzka w teren ale przez górki latała hehe...no a wazyla podobnie do Super Tenerki

                    Komentarz


                      Nie gadajcie ze zdjęć widać że tragedii nie ma (w realu może być gorzej) - wygląda dość zdrowo ale cena wywoławcza trochę wysoka - mankamenty masz wypisane - jechać oglądać i negocjować (jeżeli warto) - pozdrawiam

                      Komentarz




                        mizeria, na liczniku 40000, ale to chyba 140 000,
                        opona przód=szrot; tylna niby OK ale ma 5 lat,
                        nieroginalna kiera, lusterka, porwane harmonijki,
                        wyciek spod kapy+ z filtra oleju
                        otwierane sprzęgło i chodzi strasznie ciężko... lewa strona też otwierana
                        rama spawana i pomalowana pedzlem, cała malowana
                        głośny Arrow

                        na plus: Tarcze równe, tylna wymieniona. właściciel młody, razem z ojcem pasjonaci motoryzacji (stare motocykle itd) ale ta ST to żadna okazja...
                        zapaliła ładnie, podobno po synchro
                        nie wiem jak jeździ właściciel nie pozwolił się przejechać (byłem moją ST, pokazałem mu jak powinno chodzić sprzęgło).

                        cena podobno 7000 do negocjacji
                        Ostatnio edytowany przez kamilltee; 308.
                        ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
                        FB: http://www.facebook.com/kamilltee

                        Komentarz


                          http://otomoto.pl/yamaha-xtz-750-sup...-M3147960.html Sprzęt po Bladym jeszcze nowszego właściciela szuka?
                          "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

                          Komentarz


                            Zamieszczone przez kamilltee Zobacz posta
                            http://allegro.pl/kultowa-yamaha-xtz...293889974.html

                            mizeria, na liczniku 40000, ale to chyba 140 000,
                            opona przód=szrot; tylna niby OK ale ma 5 lat,
                            nieroginalna kiera, lusterka, porwane harmonijki,
                            wyciek spod kapy+ z filtra oleju
                            otwierane sprzęgło i chodzi strasznie ciężko... lewa strona też otwierana
                            rama spawana i pomalowana pedzlem, cała malowana
                            głośny Arrow

                            na plus: Tarcze równe, tylna wymieniona. właściciel młody, razem z ojcem pasjonaci motoryzacji (stare motocykle itd) ale ta ST to żadna okazja...
                            zapaliła ładnie, podobno po synchro
                            nie wiem jak jeździ właściciel nie pozwolił się przejechać (byłem moją ST, pokazałem mu jak powinno chodzić sprzęgło).

                            cena podobno 7000 do negocjacji
                            Za pięć tysiecy to tak. Ogólnie widać wiele braków jeszcze, których akcesoryjny tłumik nie nadrobi A takich pasjonatów to znam - z zewnątrz wszystko pięknie, w środku kawał złomu, a cena jak za przysłowiowe zboże.
                            --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                            Komentarz


                              ST nie powala, ale w garażu kilka rusków (iż 49, K750) ... za "pochodzenie" dostałaby plusy, ale stan techniczny mizerny
                              ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
                              FB: http://www.facebook.com/kamilltee

                              Komentarz


                                coś nowego się pojawiło

                                Komentarz

                                PracujÄ™...
                                X