Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
WyjÄ…tek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • KupiÄ™ - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zamieszczone przez TAJMIEN Zobacz posta
    http://otomoto.pl/yamaha-xtz-super-t...-M3194982.html
    Taki pojawił sie na Allegro jest z Włoch, cenowo super, plastyki nieoryginalnie malowane, łańcuch się kończy, slabe zdjecia....
    Żeby nie wyszło na to, że cenowo super, kupisz, a okaże się, że to padło. Poproś o lepsze foty, wtedy się oceni (jak ktoś Ciebie nie podkupi ).

    Motocykl zdaje mi się, że znam z forum Tenere Italia.
    --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

    Komentarz


      Zamieszczone przez TAJMIEN Zobacz posta
      http://otomoto.pl/yamaha-xtz-super-t...-M3194982.html
      Taki pojawił sie na Allegro jest z Włoch, cenowo super, plastyki nieoryginalnie malowane, łańcuch się kończy, slabe zdjecia....
      okazje nie trafiaja sie czesto, nawet jak kupisz za 7 tys sprzet moze sie okazac ze ktos cie zrobil w balona, ja bym sie nie zastanawiał tylko jechał oglądać
      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
      sigpic

      Komentarz


        Cena bardzo przyjemna Jeżeli silnik pracuje dobrze ,moto jest proste, wahacz lagi,papiery ok .... to bym się nie zastanawiał tylko jechał i wziął ją Wolałbym sam zrobić co trzeba i mieć pewność ...
        Pomyśl co możesz dołożyć za np. 4 tyś. (dokładane etapami) .... praktycznie wszystko! -i masz sprzęt godny zaufania
        Podkreślam - to ja bym tak zrobił! wiem że inni wolą dać więcej i mieć wszystko zrobione ....

        Komentarz


          A czy ktoś wie jak wygląda komplet włoskich dokumentów ktore powinien miec moto do rejestracji??? bo ja to nie mam pojecia :-)

          Komentarz


            Jeżeli nie było jakichś zmian to powinieneś od sprzedającego dostać dwa włoskie dokumenty 1. dowód rejestr (kartka ok a4 składana na 6 części) 2. jakieś włoskie zaświadczenie z automobilklubu? (kartka a4 z dużym okrągłym hologramem na górze) - w zasadzie zbędne bo nie wymagane do rejestracji. Oczywiście od sprzedającego - (um.kupna sprz. itd jeżeli robił coś więcej (tłumaczenia i zaświadczenie o działalności gospodarczej , oświadczenie o sposobie sprowadzenia na kołach czy laweta, z blachami czy bez - tego ostatniego już nie pamiętam czy na pewno ale w ubiegłym roku takie dokumenty dostarczone przez kolegę który kupił sprowadzane z włoch moto pozwoliły na bezproblemową rejestrację

            Komentarz


              No jak wiadomo z tą działalnością to różnie bywa, w praktyce wiekszość osób pisze umowę "na niemca", ale to trochę lipa.
              Jak handlarz prowadzi działalność to w zasadzie powinien wystawić jakiś rachunek albo fakturę na zakup mot.
              W tym ogłoszeniu nic nie ma na temat tego że to firma sprzedaje.
              Ostatnio dowiedziałem sie że niektórzy handlarze to nawet nie jeżdżą osobiście po sprzęta tylko kupuiją od handlarza hurtownika w Polsce, prosto z ... TIR'a tylko tacy to przeważnie mają fakture na sprzęt.
              Wpisałem nazwę miejscowości i wyszlo że sprzedający na 100% handlarz ma ponad 10 różnych ogloszeń z tym samym numerem telefonu
              Ostatnio edytowany przez TAJMIEN; 2729.

              Komentarz


                Czyli możesz żądać m.in. faktury, dokumentów motocykla, kopii wpisu do działalności gosp (ma być na tym pieczątka i podpis odręczny), dowodu rejestracyjnego i jakiegoś jeszcze dokumentu ale nazwy nie pamiętam (ten o którym pisał Czeczen).

                W ogóle pogadaj z człowiekiem, niech Ci od razu zrobi tłumaczenia i przegląd czyli przygotowanie do rejestracji. Oczywiscie zapłacisz za to ale nie będziesz musiał latać i załatwiać tych rzeczy Chyba, że przegląd ma jeszcze ważny z Włoch ale wątpię.
                --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                Komentarz


                  Zamieszczone przez LukaSS Zobacz posta
                  Czyli możesz żądać m.in. faktury, dokumentów motocykla, kopii wpisu do działalności gosp (ma być na tym pieczątka i podpis odręczny), dowodu rejestracyjnego i jakiegoś jeszcze dokumentu ale nazwy nie pamiętam (ten o którym pisał Czeczen).

                  W ogóle pogadaj z człowiekiem, niech Ci od razu zrobi tłumaczenia i przegląd czyli przygotowanie do rejestracji. Oczywiscie zapłacisz za to ale nie będziesz musiał latać i załatwiać tych rzeczy Chyba, że przegląd ma jeszcze ważny z Włoch ale wątpię.
                  Z tym przygotowaniem to cięzko będzie raczej bo z Wrocka do Stalowej Woli to ma pińćset kaemów jakieś, a jak nie zobaczę to przeciez nie kupię.

                  Komentarz


                    Zamieszczone przez TAJMIEN Zobacz posta
                    Z tym przygotowaniem to cięzko będzie raczej bo z Wrocka do Stalowej Woli to ma pińćset kaemów jakieś, a jak nie zobaczę to przeciez nie kupię.
                    cos za cos, zawsze są jakieś dylematy ja po swoją jechałem 400km
                    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                    sigpic

                    Komentarz


                      Czy jest ktoś na forum z tamtych okolic, kto mógłby sprawdzić tą ofertę?

                      Rozmawiałem ze sprzedawcą, powiedział że moto jeździ, jest ok tylko wymaga regulacji bo chodzi nierówno bo stał gdzieś bardzo długo??

                      Komentarz


                        Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
                        ja po swoją jechałem 400km
                        Jak to siÄ™ robi? Automobilem z przyczepkÄ…, czy pociagiem/
                        PKSem z kaskiem pod pachÄ…?

                        Komentarz


                          Każda opcja jest dobra. Ja brałem przyczepkę i jechałem po swoją 500km w jedną stronę.
                          sigpic
                          "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                          "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                          Komentarz


                            Zamieszczone przez Adampio Zobacz posta
                            Jak to siÄ™ robi? Automobilem z przyczepkÄ…, czy pociagiem/
                            PKSem z kaskiem pod pachÄ…?
                            Jak moto zarejestrowane to można wracać na nim, jeśli nie to przyczepa albo kurier np CAT
                            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                            sigpic

                            Komentarz


                              Zastanów się jeszcze i przeanalizuj to :

                              http://allegro.pl/zwariowany-gokart-...359490926.html

                              Komentarz


                                Ten z Wilkowa to napewno popowodziowy..

                                Komentarz

                                PracujÄ™...
                                X