Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    GS, nie GS nadal barwy Hondy
    ER5 -> SV650K3 + ST XTZ750 '89

    Komentarz


      Zamieszczone przez Cumuulus Zobacz posta
      Hej poniżej więcej szczególowych zdjęć tej tenery: http://www.aukcjoner.pl/gallery/009817609-.html#I4
      Dziwnie, mocno opuszczona na lagach, korki wystają z górnej półki na jakieś 2 cm.

      Komentarz


        Zamieszczone przez robkri Zobacz posta
        Dziwnie, mocno opuszczona na lagach, korki wystają z górnej półki na jakieś 2 cm.
        Gość był mały a moto wysokie.

        Komentarz


          Zamieszczone przez Kornik Zobacz posta
          Gość był mały a moto wysokie.
          To jest ta optymistyczna wersja, druga jest taka, że wpuszcza się czasem lagi by zamaskować ślady prostowania. Warto to sprawdzić przy oględzinach.
          "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

          Komentarz


            w nowym numerze świata motocykli jest porównanie 9ciu tak zwanych maxi enduro, nasza ST plasuje się na trzecim miejscu w klasyfikacji ogólnej, przed nią KAT i BM, ale opinie są różne... ciekawe opisy. Polecam lekturę. Opisują jak w ST wyłączyć abs, czego nie da sie zrobić zwykłym guziczkiem
            Ostatnio edytowany przez siedlar; 193.

            Komentarz


              Hej,
              znalazłam na all takie małe domino http://allegro.pl/honda-dominator-25...414699604.html, ale jest dość daleko ode mnie i nie chciałabym się przejechać na darmo. Czy jest może ktoś uprzejmy z tamtych okolic, kto zechciałby obejrzeć i ocenić, czy to moto jest warte zachodu? Chodzi konkretnie o Stare Bojanowo (wielkopolska).

              Komentarz


                znam sprzedawcę i jak znajdę chwile to podlecę ale być może dopiero w sobotę się uda
                Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
                Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

                Komentarz


                  O, byłabym bardzo wdzięczna!

                  Komentarz


                    Drodzy forumowicz, jestem zdecydowany na zakup tenere 750. Jest na allegro jeden egzemplarz ktory szczegolnie przypadl mi do gustu. Sprzedajacy twierdzi ze motocykl jest w super stanie technicznym (wizualnie wydaje sie rowniez byc bardzo dobry) Bede wdzieczny za obejrzenie sprzetu i ewentualne porady. Cena moze nieco zaporowa, jednak wole kupic moto w rozsadnym stanie, bo zamierzam przemierzyc nim troche europy i pewnie nie tylko ;-)Mialem dwie AT, w swietnym stanie i odwzajemnily sie wieloma tysiacami bezawaryjnie przejechanych kilometrow. Teraz czas na XTZ 750, wierze ze z nia bedzie tak samo. Moze ktos wie cos o tym motocyklu, moze go ogladal?



                    Pozdrawiam!
                    Daniel
                    Ostatnio edytowany przez insomnia79; 2789.

                    Komentarz


                      Bylo juz o nim jakies 2-3 strony temu Z tego co pamietam to byla maszyna wyszykowana przez chyba handlarza i ktos juz ja ogladal. Poszukaj wyzej. Ale pewnie ktos sie zaraz odezwie kto ja widzial na zywo.

                      Kamyk
                      ER5 -> SV650K3 + ST XTZ750 '89

                      Komentarz


                        Chłopie, za 8500 to oddam Ci moją w pełni po serwisach etc!
                        sigpic
                        "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                        "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                        Komentarz


                          Zamieszczone przez Bartas Zobacz posta
                          Chłopie, za 8500 to oddam Ci moją w pełni po serwisach etc!
                          Wolałbym maszynę po Bartasie, która jest zrobiona, przygotowana niż cos w sumie niewiadomego.
                          --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                          Komentarz


                            Ja tez
                            Take care of your Tenere she will take care of you

                            http://tablica.pl/oferta/yamaha-xtz-...5-ID1LXXh.html

                            Komentarz


                              Ja tez
                              ER5 -> SV650K3 + ST XTZ750 '89

                              Komentarz


                                Już raczej za późno
                                sigpic
                                "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                                "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X