Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zamieszczone przez Pablo1972 Zobacz posta
    Moja będzie na sprzedaż, jak pogrzebiesz na forum znajdziesz kilka informacji.
    Zaraz bede szukal w takim razie


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

    Komentarz


      Rok 1992, nalot budy 89 000, silnik w tym roku wstawiony od TDM 850 1996, nalot obecny 39 000.
      Gaźniki nowe, oploty, poszerzenia, grzane manetki, oliwiarka, gmole od Darkojaka, kufer, wyższa kierownica, Wesemy o takich pierdołach jak łożyska nie wspominam itd.
      Dwa dni temu nowy zestaw super wzmocniony Did-a, itd.
      Moto to nie lalka, ale nigdy (prócz panewki w poprzednim silniku) mnie nie zawiódł, zrobiłem nim 36 000km.
      dzisiaj przy okazji zdjęć innego moto zrobiłem te oto dwa, bez picowania, taka jak wróciłem z objazdu trasy zlotowej
      DSC_0141.jpg
      DSC_0140.jpg
      Ostatnio edytowany przez Pablo1972; 3434.

      Komentarz


        Pablo, napisalem Ci wiadomosc


        Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

        Komentarz


          Zna ktoś może to moto,może to ktoś z forum: https://www.olx.pl/oferta/yamaha-ten...tion=10&page=2

          Komentarz


            Cześć!

            Czy widział ktoś może sprzęty z linków? Zastanawiam się nad wymianą mojego Monstera na XTZ 660 z pierwszego linka, ale nie ukrywam że ST z drugiego również mnie nęci, lecz jest warunkowane w pierwszej kolejności sprzedażą mojego aktualnego moto.

            https://www.olx.pl/oferta/yamaha-xtz...5-IDDPFM2.html

            https://www.olx.pl/oferta/yamaha-xtz...tml#0dc702b884

            z góry dzięki za pomoc!

            Komentarz


              Zamieszczone przez Przebelardo Zobacz posta
              Cześć!

              Czy widział ktoś może sprzęty z linków? Zastanawiam się nad wymianą mojego Monstera na XTZ 660 z pierwszego linka, ale nie ukrywam że ST z drugiego również mnie nęci, lecz jest warunkowane w pierwszej kolejności sprzedażą mojego aktualnego moto.

              https://www.olx.pl/oferta/yamaha-xtz...5-IDDPFM2.html

              https://www.olx.pl/oferta/yamaha-xtz...tml#0dc702b884

              z góry dzięki za pomoc!
              Jeśli będziesz zdecydowany na ST popatrz na wcześniejsze posty, moja będzie szukać wiernego towarzysza.

              Komentarz


                A wypowie sie ktoś o egzemplarzu z ogłoszenia.



                Z góry bardzo dziękuję!!

                Komentarz


                  Zamieszczone przez Skinu87 Zobacz posta
                  A wypowie sie ktoś o egzemplarzu z ogłoszenia.



                  Z góry bardzo dziękuję!!
                  tyle co po zdjęciach.... wygląda na kompletną, przebieg realny i przy takim już dobrze oblukać czy utrzymuje równo obroty przy jeździe, wkręca się , czy kopci....ogólnie gaźniki, bo może dostawały tylko zestawy naprawcze które przy takich przebiegach słabo pomagają na ogólny stan całych gaźników. bandaże na kolektorach nie wróżą nic dobrego , wiem to po sobie...szybko jakieś 1000-1200zł na kolektory ( i tu Junak by rzekł "a nie mówiłem") ciekawi mnie ta gruszka przy pompie paliwa ( jak w moim HDI do odpowietrzenia ) chyba warto zobaczyć , choć ja sam nie ufam i raczej rezygnuje z ogłoszeń w których jest zasłonięta tablica rejestracyjna... zawsze mi się wydaję że sprzedawca ma coś do ukrycia

                  Komentarz


                    Spacerówki w tenerze.... Tego chyba jeszcze nie było. Na zdjęciach nic specjalnie w oczy się nie rzuca

                    Komentarz


                      Wielkie dzięki za opinie. Może uda się przy weekendzie podjechać i oglądnąć! Dam znać jak w realu wygląda sytuacja.

                      Sent from my SM-G950F using Tapatalk

                      Komentarz


                        Cześć, co myślicie o tym sprzęcie ?
                        OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta. Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl

                        1h jazdy ode mnie i tak myślę czy nie podjechać sprawdzić tego egzemplarza.
                        Ale cena dość niska co mnie niepokoi.
                        Ostatnio edytowany przez BoNaParter; 5710.

                        Komentarz


                          Link do ogłoszenia nie działa.
                          Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
                          Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

                          Komentarz


                            Zamieszczone przez piotr13 Zobacz posta
                            Link do ogłoszenia nie działa.
                            Sorrki, poprawione.

                            Komentarz


                              Zamieszczone przez BoNaParter Zobacz posta
                              Cześć, co myślicie o tym sprzęcie ?
                              OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta. Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl

                              1h jazdy ode mnie i tak myślę czy nie podjechać sprawdzić tego egzemplarza.
                              Ale cena dość niska co mnie niepokoi.
                              Jak już pytasz to całym sercem jestem za yamahą, ale nie kumam tego moto. 48 kunia przy 200kilo masy za kotwowe powyżej 10tysi to ja nie ogarniam. To jest tak nieemocjonujący motocykl w kategorii przygód " Udało się uciec jak leciał, ale sie naponosiłem"

                              Komentarz


                                Ja uważam, że to super sprzęt.
                                Zrobiłem Gruzję i Turcję nawet żarówka się nie przepaliła.
                                Spotkałem na powrocie dwie africki I przez całą Ukrainę mnie gonili.
                                Wiadomo jak zapierdalasz to olej schodzi ale dla mnie się Moto sprawdza i jest dzielny na kamieniach czy błocie.
                                Polecam.
                                Sprawdź czy rozrząd był robiony.
                                Na wyprawy mocy nie brakuje,wiadomo ostrożnie się jedzie.
                                Papacool

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X