Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Jak chcesz jechać to mogę sie zabrać zobaczyć w łikend. Dwa lata temu byłem tam po honde dla kolegi. Miasto ma takie rożne opinie a Honda była rewelacyjna. Długo stała a co się wcześniej legend nasłuchaliśmy o miejscowości, o motocyklach co długo są wystawiane to nasze. Także może warto?

    Komentarz


      Zamieszczone przez Prince Zobacz posta
      Jak chcesz jechać to mogę sie zabrać zobaczyć w łikend. Dwa lata temu byłem tam po honde dla kolegi. Miasto ma takie rożne opinie a Honda była rewelacyjna. Długo stała a co się wcześniej legend nasłuchaliśmy o miejscowości, o motocyklach co długo są wystawiane to nasze. Także może warto?
      Prince Dzięki za chęć pomocy, jak na razie to jestem mega zawalony robotą, jak się ogarnę to wezmę pod uwagę Twoją chęć wyjazdu po moto Może jakoś we wrześniu ?

      Komentarz


        Jezeli nie masz jakiegoś parcia na natychmiastowy zakup i jazdę a chcesz przyoszczędzić to poczekaj do listopada gdy ceny zaczną lecieć.
        Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
        Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

        Komentarz


          Zamieszczone przez piotr13 Zobacz posta
          Jezeli nie masz jakiegoś parcia na natychmiastowy zakup i jazdę a chcesz przyoszczędzić to poczekaj do listopada gdy ceny zaczną lecieć.
          No właśnie chyba tak też uczynię, będzie jeszcze sporo czasu na ewentualne przygotowanie moto do sezonu. Ciekawe tylko czy będzie cos sensownego bo jak na razie to lipa straszna. A raczej będę szukał 750 tki

          Komentarz


            Zamieszczone przez emillioo Zobacz posta
            No właśnie chyba tak też uczynię, będzie jeszcze sporo czasu na ewentualne przygotowanie moto do sezonu. Ciekawe tylko czy będzie cos sensownego bo jak na razie to lipa straszna. A raczej będę szukał 750 tki
            To juz musisz zdecydować do czego chcesz motocykl.

            Komentarz


              Zamieszczone przez emillioo Zobacz posta
              Woyt i w jakim stanie jest moto ? Zadowolony jesteś z zakupu ?
              Cześć!
              Jestem zadowolony. Wszystko wydaję się być ok. Wczoraj wstawiłem na serwis. Miejmy nadzieję że mechanik nic złego nie znajdzie ☺️

              - - - Zaktualizowano - - -

              Zamieszczone przez emillioo Zobacz posta
              Z tego co kojarzę to ten egzemplarz stoi tam chyba już od roku

              Komentarz


                Hej!

                Ktoś może kojarzy ten sprzęt?
                Yamaha XT1200ZE 2016 od Motoszoł z Nowy Żmigród.


                Zdjęcia wyglądają ładnie, niestety sprzedawca ma średnie opinie w internecie a chciałbym uniknąć wycieczki 750km by się rozczarować...

                Komentarz


                  Panowie (i Panie).
                  Zna ktoś ten motór? Warto jechać obejrzeć?
                  OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta. Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl

                  Komentarz


                    Powiedzcie mi do którego roku produkowano XTZ 660 Tenere. Teraz wchodzi widzę model 700 tenere który ma mały bak. Idzie kupić xtz 660 tenere z 2018 roku?

                    Komentarz


                      Zamieszczone przez AudiA7 Zobacz posta
                      Powiedzcie mi do którego roku produkowano XTZ 660 Tenere.
                      od 91 do 99r

                      Komentarz


                        Model XT660Z tenere przestanie być całkowicie produkowany? Czy idzie kupić rocznik 2019?

                        Komentarz


                          OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta. Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl

                          OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta. Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl

                          Ktoś oglądał , może zna ? Daleko mam jak cholera .

                          Komentarz


                            Pierwsza znana na forum.

                            Komentarz




                              nie wiem czy temat w dobrym dziale napisałem, więc w razie czego proszę moderatora o wyrozumiałość

                              Komentarz


                                Cześć, Ktoś zna moto? Raczej pytanie retoryczne, bo już ogłoszenie wisi trochę. Jakieś za/przeciw?

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X