Strona 1 z 115 1 2 3 11 51 101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 2298

Temat: Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Junior Member

Domyślnie Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Witam jak co sprawdzić przy zakupie jakie elementy sprawdzić??
    Jak wszystko sprawdzić żeby nie obuć się w buty. Jakie są newralgiczne punkty tego motory i na co uważać??? co bardziej polecicie 650 czy 750?

Kup Pan kufer! Avatar Bartas
    Motocykl
    XTZ 660 Tenere 95

Domyślnie

Najpierw leć się przywitać w powitalni.
    Hidden Content
    "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

"Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

Guru Member Avatar LukaSS
    Motocykl
    XTZ 800 ST '91

Domyślnie

Ile masz lat?
    Jakie masz doswiadzenie na motocyklu i jakim?
    Ile masz wzrostu, wagi, siły itp.?
    --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

Senior Member Avatar Czarny
    Motocykl
    '89 xtz 750 black
    GG
    GG: 2127740

Domyślnie

A ile Ty masz siły LukaSS ?

Motocykl
    XTZ 800 ST '91

Domyślnie

Nie spamuj

Wystarczajaco dużo by podnieść 660 na kolano i przynajmniej 10-krotnie ST z gleby...

Motocykl
    '89 xtz 750 black
    GG

Domyślnie

Cytat Napisał buli2023 Zobacz post
    Witam jak co sprawdzić przy zakupie jakie elementy sprawdzić??
    Jak wszystko sprawdzić żeby nie obuć się w buty. Jakie są newralgiczne punkty tego motory i na co uważać??? co bardziej polecicie 650 czy 750?
    Przede wszystkim jak będziesz miał coś na oku to daj linka na forum, starzy wyjadacze dużo mogą wywnioskować z ogłaszenia, zdjęcia.
    Jak ja kupowałem to patrzyłem jak wygląda - stan łańcucha, napędu, jak pali, jak wchodzi na obroty, jak pali po rozgrzaniu i czy ma okopcony wydech reszta - jazda testowa, czy nie kładzie się na którąś stronę czy jedzie prosto,.
    Teraz jeszcze sprawdziłbym jak reaguje na gwałtowny gaz ze względu na kosz sprzęgłowy.

Ale... ja jestem bardzo amatorem więc nie traktuj tego jak autoryzowany poradnik.

Ja wolę st 750
    +moc
    +4suw
    +dwa cylindry
    +piękna
    +niezawodna
    +wygodna (zwłaszcza na 2 osoby)

-ciężka
    -wysoka

175 wzrostu
    75 wagi
    10 siły
    0,4 włosów

Junior Member Avatar ramzyk
    Motocykl
    XTZ 750
    GG
    GG: 1552691

Domyślnie

..........oryginalny tłumik często spróchniały od strony koła, warto obejrzeć plastiki od "spodu" ,chociaż boczki czy nie klejone za mocno........

Junior Member Avatar ramzyk
    Motocykl
    XTZ 750
    GG
    GG: 1552691

Domyślnie

750 ma moc i wagę, niewierzący mawiają że za ciężka w teren i za słaba na asfalt hehehe ale za to zajebiście uniwersalna, na szosie w szyku się utrzyma a w terenie daleko w tyle nie zostaje

Senior Member Avatar lukasz_vip
    Motocykl
    KTM LC4 620 EGS
    GG
    GG: 3394648

Domyślnie

Poczytaj na starym forum tematy w których opisywane były różne ST z allegro i będziesz wiedział na co zwracać uwagę. Lepiej jednak zapodawaj linki do interesujących cię sprzętów na forum a my po fotach ocenimy czy warto zakupić dany egzemplarz.
    BYŁA I POZOSTANIE NA ZAWSZE W MEJ PAMIĘCI
    YAMAHA XTZ 750 SUPER TENERE 89' CHESTERFIELD

Ja tu tylko sprzątamHidden Content

Motocykl
    XTZ 660 Tenere 95

Domyślnie Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Nawiązanie do podobnego tematu z poprzedniego forum. Wklejajcie motocykle, które chcecie kupic, a grupa speców rozbierze je na części pierwsze czyli analiza czy warto kupić dane moto.
    Hidden Content
    "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

"Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

Motocykl
    '89 xtz 750 black
    GG

Domyślnie

Masz poniżej odpowiedni temat.
    Tu_wstaw_moto_do_oceny.
    Ostatnio edytowane przez Gosienka ; 25 luty 2010 o 12:32 Powód: poprawa linka

Member Avatar peyter
    Motocykl
    XTZ 750 89'
    GG
    GG: 1146659

Domyślnie

coś ten link nie trybi czarny

Mityczna Gosława Avatar Gosienka
    Motocykl
    XTZ 660 '96

Domyślnie

Już trybi. Poprawiłam link.
    Łoś, w przeciwieństwie do jelenia i innych zwierząt, choć lubi czasem pobujać w obłokach, nie ma wygórowanych ambicji...

Motocykl
    '89 xtz 750 black
    GG

Domyślnie

Coś spieprzyłem ?

Mityczna Gosława Avatar Gosienka
    Motocykl
    XTZ 660 '96

Domyślnie

Nie. Najwyraźniej w międzyczasie tytuł tematu się zmienił i w konsekwencji zmienił się też link.

Pozdrawiam,
    Gosia
    Łoś, w przeciwieństwie do jelenia i innych zwierząt, choć lubi czasem pobujać w obłokach, nie ma wygórowanych ambicji...

Member Avatar maciejXtrem
    Motocykl
    XTZ 750 Super Tenere

Domyślnie

Jak kupowałem swoją XTZ miałem przeznaczone około 6 tys dwa lata temu. Wrzuciłem allegro XTZ według ceny od najtańszej i ruszyłem w polske. Po przejechaniu około tysiąca km wróciłem do domu z niczym tzn z gotówką bez motoru. Dozbierałem trochę kasy 10.000zł , wrzuciłem jeszcze raz hasło xtz na allegro wedłog ceny (tym razem od najdroższej) i pojechałem w polske . Po zobaczeniu najdroższej jaka w owym czasie była wystawiana kupiłem ją bez chwili wahania . Myślę że to dobry sposób na zakup dobrego motoru.

Motocykl
    XTZ 800 ST '91

Domyślnie

Żebyś wiedział
    Lepiej kupić egzemplarz zadabany, nie zmęczony i niewiele dołożyć, niż ruinę w stanie rozkładu tylko dobrze wyglądajacą, do której trzeba dorzucić masę kasy - skarbonkę.

Motocykl
    '89 xtz 750 black
    GG

Domyślnie

Najlepiej trafić zadbany technicznie, nie koniecznie piękny - jak chce się zaoszczędzić. Potem można dopieszczać - ja tak zrobiłem i na razie jestem zadowolony.

Member Avatar grubens
    Motocykl
    Yamaha XT 600 '92r , Yamaha xtz 750 '94r.(plus minus 6 lat)
    GG
    GG: 7377449

Domyślnie

Witam
    wcześniej w dziale kupię napisałem że szukam tenery do 7000zł. Natomiast po dłuższym zastanowieniu doszedłem do wniosku żeby kupić tańszą i zostawić sobie zapas gotówki na ewentualne porawki. Nie jestem chorze przywiązany do super stanu lakierniczego ale nie chciałbym zabardzo grzebać w mechanice i tak rozważam na pierwszym miejscu kupno tej: http://www.allegro.pl/item925297912_...er_tenere.html a na drugim miejscu pod względem kolorystycznym tą: http://www.allegro.pl/item927741611_...enere_750.html. Może ktoś coś wie więcej niż jest napisane w samym ogłoszeniu co w przypadku drugiego ogłoszenia nie będzie chyba trudne. Z góry dziękuję za pomoc.

Motocykl
    XTZ 660 Tenere 95

Domyślnie

Osobiście celowałbym w tą drugą. Pierwsza wisi na allegru już baaardzo długo, pojawia się cyklicznie, więc w zasadzie mimo niskiej ceny nikt nie chce jej kupić. Druga, mimo wieku wygląda ok. Tylko malowanie ma 89, nie wiem czy w 90 też pojawiał się ten wzór. Może ma wbitą w dowodzie datę pierwszej rejestracji jako rocznik, mam podobnie u siebie. Przydałoby się więcej zdjęć. Ma akcesoryjny wydech, stelaż z kufrem to widać. Może też kolektory są akcesoryjne, ale cięzko trochę oszacować.
    Hidden Content

Strona 1 z 115 1 2 3 11 51 101 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia