Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #46
    Zamieszczone przez LukaSS Zobacz posta
    Adam, ja mam też malowane moto i nie przeszkadzało mi to w kupnie Jedyne co mi padło to regulator, który trochę niedoładowywał. Motocykl ma sie prowadzic prosto, silnik mieć kopa, zadnych stuków w jednostce napędowej, zawieszenia bez luzów, główka także, elektryka ma też byc ok...
    Afrykańcy tylko patrzą na kolory i wybrzydzają
    To może taka ST http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1403374
    ...jeżeli kolor i wygląd to sprawa drugiego planu
    .

    Komentarz


      #47
      spoko spoko kasę z kredytu dopiero będe miał w piątek to raz. dwa jestem przeziębiony po weekendowych szaleństwach na moto trzy ktoś kiedyś powiedział mi coś takiego.apropo kupowania czegoś na allegro "jak nie masz pewności co do stanu rzeczy kup zepsute przynajmniej bedziesz wiedział co jest zepsute" więc może nie dosłownie ale troche sie tego trzymam bo jak by nie daj coś pierdyknęło w moto z górnej granicy finansowej to leżę (bo pojeżdzę dopiero jak uzbieram kasę) a tak mam kasę na ewentualne coś. Znajomek ostatnio kupił sprzęta za 4500 w naprawdę igła stanie technicznym z lekko połamaną owiewką. śmiga jak zły. Ja nie mówię że każde moto za 4500 jest najlepsze ale wiem że muszę się jakoś zabezpieczyć finansowo. Dużo rzeczy zrobie sam nawet z przełożeniem silnika więc kasa jaka mi zostanie idzie jedynie na części zamienne. No i jeszcze jedno nie wierzę w sprzęty w które nie trzeba żadnego wkładu finansowego bo są gotowe do sezonu.
      A może i jeszcze jedno ten sprzęt miałem na początku brać sam http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1736326 bo to dobrego mojego znajomego teść. Jeżdzą razem wiem jak koleś jeździ i wiem jakim pedantem jest. Mogę ręką nogą zaręczyć że wszystko co napisał wymienił dla świetego spokoju a nie dla tego że trzeba było. Tak że akurat tutaj kilometry nie pokrywają się z zurzyciem, wiem nie chce sie wierzyć koleś poprostu nie kłamie. No ale z powodów finansowych nie dam rady i okazja mi przejeżdza koło nosa.
      Szukam Czekam Kuruję się

      Komentarz


        #48
        Kwestia gustu
        sigpic
        "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

        "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

        Komentarz


          #49
          Zamieszczone przez grubens Zobacz posta
          ... No i jeszcze jedno nie wierzę w sprzęty w które nie trzeba żadnego wkładu finansowego bo są gotowe do sezonu.
          ...
          E tam.
          Nigdy nie mów nigdy. Kiedyś miałem moto, który jak sprzedawałem był gotowy do sezonu. Obecny posiadacz wymienił olej i jeździ nim do dziś wymieniając płyny i pucując lakier. Więcej nie trzeba.

          Zdrowia!

          Komentarz


            #50
            http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1736326 - ble, ble, ble szkoda że pół motocykla nie wymienił. 5 tys. to się robi przez sezon i nie maluje owiewek, nie wymienia łańcucha rozrzadu (przynajmniej 300 zł), membrany (koszt pewnie z 500 zł) i innych kosztowniejszych dupereli.
            --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

            Komentarz


              #51
              http://www.allegro.pl/item935005930_...er_tenere.html Coś mi tu nie gra gość napisał tu cytuje "Ma wymienione na nowe wszystkie klocki hamulcowe, wyczyszczone wszystkie tłoczki oraz wlany nowy płyn hamulcowy. " Po czym w dalszej części opisu dowiadujemy się, tu znowu cytuję "Motocykl sprowadzony do rejestracji w kraju" To po co wymienił klocki , jak go nierejestrowa w Polsce ?
              .

              Komentarz


                #52
                Tej nie polecam z postu ANDERE. Pisałem o niej kiedyś bo chłopaki z suzukidr.pl byli ją oglądać.
                Ich wypowiedź z dnia 17.09.2009:
                XTZ ledwo została wypchana z garażu, gdzie stało okolo 30 innych maszyn, bo hamulce były tak zapieczone, w ruch idzie młotek gumowy w celu odblokowania hamulców pan wali młotkiem w zaciski, jakoś w koncu wypchaliśmy ten motór, to ...ako - trup... no ale jest prostownik... pan podłącz i...kreci... kreci, rozrusznikk juz czerwony... hmmmm a może nie ma beznyny-powiada.... pan niesie benzyne - dolewa.... hmmm, krecenie znów ze 20 razy coś strzela z przerdzewiałego od strony koła tłumika, mówi że sie pewnie zalał... tak napewno sie zalał, hehehe smiejemy sie wkurwieni, zonk - nie zapali, mija juz ze 40 minut jak tam jesteśmy
                Patrzymy jeszcze raz z pożałowaniem na rysy a raczej pęknięcia owiewek z obydwóch stron, pozaklejane taśmą! Co kurwa mamy zrobić, kłaniamy sie i dziękujemy. szybko wracamy do domu.
                Ten motor to padaka!! warta 1/4podanej ceny na allegro


                ja pierdole!!! współczucia dla tych którzy pofatyguja sie nie tak jak my 100km w 2 strony ale np 600km!

                puścicie to do wszystkich którym chodzi po głowie zakup motocykla ku przestrodze na tego handlarza!.
                Ostatnio edytowany przez lukasz_vip; 36.
                BYŁA I POZOSTANIE NA ZAWSZE W MEJ PAMIĘCI
                YAMAHA XTZ 750 SUPER TENERE 89' CHESTERFIELD


                Ja tu tylko sprzątam

                Komentarz


                  #53
                  Dokładnie, stoi jakies 15km ode mnie. Gość ściąga padliny z Holandii.
                  sigpic
                  "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                  "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                  Komentarz


                    #54
                    3/4 wszelkich pojazdów z Holandii to pojazdy zaniedbane czasem aż do przesady. Holendrzy to straszne fleje.
                    --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                    Komentarz


                      #55
                      otomoto.pl to internetowa giełda samochodowa. W otoMoto kupisz i sprzedasz samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe i motocykle, ale także maszyny o różnym przeznaczeniu, np. budowlane i rolnicze.

                      otomoto.pl to internetowa giełda samochodowa. W otoMoto kupisz i sprzedasz samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe i motocykle, ale także maszyny o różnym przeznaczeniu, np. budowlane i rolnicze.

                      http://www.allegro.pl/item935081547_...er_tenere.html co sądzicie o tych tenerach??

                      Komentarz


                        #56
                        otomoto.pl to internetowa giełda samochodowa. W otoMoto kupisz i sprzedasz samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe i motocykle, ale także maszyny o różnym przeznaczeniu, np. budowlane i rolnicze.

                        To nie jest 96r, malowane owiewki boczne przednie i tylne, obniżona kanapa, oryginalne tarcze hamulcowe i lusterka, cena jak dla mnie za wysoka bo moto nie zarejestrowane, gumy na podnóżkach nie wyglądają tragicznie, ja dałbym jej przebieg około 60-70tys, stelaż GIVI bez bocznych stelaży na boczne kufry

                        otomoto.pl to internetowa giełda samochodowa. W otoMoto kupisz i sprzedasz samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe i motocykle, ale także maszyny o różnym przeznaczeniu, np. budowlane i rolnicze.

                        Jak ona ma 37tys to mi kaktus na ręce wyrośnie, wszystkie tarcze nieoryginalne co może pokazywać na przebieg albo 137tys albo w okolicach 100tys, coś źle spasowany jest ten plastik w okół zegarów z plastikami bocznymi przednimi, lusterka oryginalne, brak gumek na podnóżkach przód, stelaż GIVI MONORACK, przednia szyba wyższa od oryginalnej, obite siedzenie nowym pokrowcem


                        jak masz kasę to jedź po nią. Motor kolegi od MX-Wulkana. Ładnie utrzymana, dwie lampy H4, obniżone siedzenie, co do ceny to myślę, że troszkę drogo skoro nie jest zarejstrowana. Ogólnie w niej nie ma do czego się doczepić, posiada centralne stopki
                        BYŁA I POZOSTANIE NA ZAWSZE W MEJ PAMIĘCI
                        YAMAHA XTZ 750 SUPER TENERE 89' CHESTERFIELD


                        Ja tu tylko sprzątam

                        Komentarz


                          #57
                          Gdzie jest ta Policzna? Hajnówka czy Kozienice?

                          Ta pierwsza ma chyba siedzenie obniżane albo jakoś przerabiane. Ogólnie jest jakaś taka "smutna" zaniedbana i się nie błyszczy. Ciężko cokolwiek więcej powiedzieć. W sumie ma jeszcze kawałek stelaża pod kufer centrlany.

                          Ta druga też w zasadzie jest ok. Miała jednak jakieś zdarzenie z prawej strony (chyba), gdyz owiewka od wypełnienia bardzo odchodzi. Kanapę ma tjuningową. Tarcze po wymianie, wię przebieg pewnie spory. Ciekawe dlaczego zdjecia z lata? Czy stoi od dawna do sprzedania, czy facet nie miał innych

                          Ta ostatnia - ma centralkę, handbary z rdzeniem alu, polerowana osłonę silnika, klocki (chyba) EBC czerwone - lipne podobno, siedzenie chyba lekko obniżone, malowane kolektory. Ogólnie zadbana i wybrałbym tą z tych trzech.
                          Ostatnio edytowany przez LukaSS; 4.
                          --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                          Komentarz


                            #58
                            Pozwoliłam sobie połączyć 2 tematy o tym samym.

                            Goś
                            Łoś, w przeciwieństwie do jelenia i innych zwierząt, choć lubi czasem pobujać w obłokach, nie ma wygórowanych ambicji...

                            Komentarz


                              #59
                              Zamieszczone przez LukaSS Zobacz posta

                              Ta druga też w zasadzie jest ok. Miała jednak jakieś zdarzenie z prawej strony (chyba), gdyz owiewka od wypełnienia bardzo odchodzi. Kanapę ma tjuningową. Tarcze po wymianie, wię przebieg pewnie spory. Ciekawe dlaczego zdjecia z lata? Czy stoi od dawna do sprzedania, czy facet nie miał innych
                              Tak to moto już długo na allegro stoi.
                              BYŁA I POZOSTANIE NA ZAWSZE W MEJ PAMIĘCI
                              YAMAHA XTZ 750 SUPER TENERE 89' CHESTERFIELD


                              Ja tu tylko sprzątam

                              Komentarz


                                #60
                                Nawet bardziej niż długo... A cena wcale taka zła nie jest, więc coś może być na rzeczy...
                                sigpic
                                "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                                "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X