Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Podepnę się pod temat. Niedaleko stoi takie "cudo".
    OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta. Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl

    Gdybyście coś zauważyli niepokojącego to proszę o komentarz. Prawdopodobnie jutro podlecę to obejrzeć więc dopytam. Jak w tym modelu jest z piecem? Te same dolegliwości co w Xt i TT? Jaki pobór oleju można przyjąć za rozsądny, przy w miarę mało zużytym silniku? Lagi? też ciekną ? Łańcuszek rozrządu "szumi" przy zużyciu? NA co jeszcze mocniej zwrócić uwagę?
    Z góry dzięki za wskazówki

    Komentarz


      Na wiosnę mogę wpaść swoją. Bywam w tamtej okolicy i wszystkim co wymieniasz nie będziesz się przejmować, bo wszystko ogarnięte. Cena będzie trochę większa. Moto z linka nie komentuję - zostawię innym

      Komentarz


        Kurde ale ma telewizor pod owiewką! Co on? M jak miłość ogląda po drodze...?

        Komentarz


          Zamieszczone przez Misiek Zobacz posta
          Kurde ale ma telewizor pod owiewką! Co on? M jak miłość ogląda po drodze...?
          Patrząc pod odpowiednim kątem to raczej na "Barwy szczęścia" mi wychodzi

          Prince obawiasz się nie być obiektywny

          Komentarz


            Witam

            podana wcześniej tj. 17.01.18 przez Dziku76 mała T z linku:
            https://www.olx.pl/oferta/yamaha-xtz...tml#20e938ebce

            jest teraz w Gdańsku, link:
            https://www.olx.pl/oferta/yamaha-ten...5-IDrUe41.html
            pytałem o nią w innym temacie
            pzdr.

            Komentarz


              He ciekawe co zmienili że cena wzrosła?
              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
              sigpic

              Komentarz


                Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
                He ciekawe co zmienili że cena wzrosła?
                hehe, opis, bardzo drogie płyny i filtry, jakąś własna dokumentację i miejsce POSTOJU, wiadomo że na wybrzeżu zawsze drożej
                Ostatnio edytowany przez Pawloo78; 4828.

                Komentarz


                  Zamieszczone przez Pawloo78 Zobacz posta
                  hehe, opis, bardzo drogie płyny i filtry, jakąś własna dokumentację i miejsce POSTOJU, wiadomo że na wybrzeżu zawsze drożej
                  ... i +2000 jak się da

                  - - - Zaktualizowano - - -

                  ... pisałem w innym temacie, czy jest ktoś z Gdańska, kto byłby w stanie rzucić okiem na tą 660-kę ...

                  ja mam prawie drugi koniec Polski, a przez telefon wszystko pięknie jak prawie zawsze - być może tak jest, i oby tak było
                  (ale np. w ogłoszeniu podane, że nowe opony, a w rozmowie jedna 2010, druga 2012 - więc ja może mam trochę inną definicję nowej opony do moto ...) ...

                  - - - Zaktualizowano - - -

                  a może tą ST ktoś forumowy kojarzy???
                  https://www.olx.pl/oferta/xtz-750-su...tml#f7bbcd10e8
                  pzdr.

                  Komentarz


                    Możesz zweryfikować stan w ten sposób https://youtu.be/u2-SiTa7ELI
                    Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
                    Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

                    Komentarz


                      Zamieszczone przez piotr13 Zobacz posta
                      Możesz zweryfikować stan w ten sposób https://youtu.be/u2-SiTa7ELI
                      ... no, z czegoś te opinie wynikają
                      chociaż, nie widziałem to nie przesądzam - patrzyłem na opinie sprzedawcy w necie, biedy nie ma, więc może jest warta ceny;

                      a odnośnie Twojego filmiku, mam znajomego, też 190cm jak ja, tylko w barach x2 co ja,
                      i był oglądać auto w komisie, i było niby OK, ale pojechał po nie z trzema jego kolegami z siłowni,
                      którzy byli jeszcze bardziej okazali od niego :-), zaczął dogadywać to auto, ale sprzedawca po chwili powiedział,
                      żeby tego auta nie kupował, bo on nie chce później kłopotów i zaczął mu wciskać inne auto, które było faktycznie OK

                      ... wystarczy popatrzeć na przebiegi w DE i PL w ogłoszeniach, oczywiście zdarzają się moto z małym przebiegiem,
                      ale cena jest trochę inna niż u nas - a gdzie transport do PL, opłaty i zysk?

                      jakbyśmy żyli w normalnym kraju, to po rozmowie tel. ze sprzedającym, wypożyczyłbym przyczepę i pojechał po moto,
                      a że jak większość ludzi, naoglądałem się u nas różnych rzeczy w życiu, to jest jak jest

                      pzdr.
                      Ostatnio edytowany przez PiotrGV; 5027. Powód: uzupełnienie

                      Komentarz


                        Witam Wszystkich ,
                        Jestem zainetresowany nabyciem moim zdaniem bardzo dobrego motocykla XTZ 1200, cos do podróżowania z północy na południe lub tu i Tam,.
                        mam tu linka cos tagiego<

                        Proszę o wasze opinie, ja nie miałem wcześniej takiego sprzętu i nie wiem na co zwrócić Szczególna uwagę. Dziękuje i Pozdrawiam.
                        Lub prosze o podobne linki.

                        Komentarz


                          ...6-7 letni 60 tyś. km i 26-27 letnie też mniej więcej tyle później mają - to tak w nawiązaniu do poprzednich postów
                          pzdr.

                          Komentarz


                            Zamieszczone przez RED777 Zobacz posta
                            Lub prosze o podobne linki.
                            Za takie pieniądze to spokojnie kupisz moto z mniejszym przebiegiem lecz mało doposażone,
                            musisz sobie odpowiedzieć na pytanie co ci będzie bardziej potrzebne, akrap, kufry, szyba to wszystko są koszta, będziesz latał na dłuższe wypady to lepiej zainwestować, w co to już kwestia gustu. Tu widać moto ganiany i używany zgodnie z przeznaczeniem więc i serwis był robiony na bieżąco.

                            Ale mimo to nie ufam handlarzom jak psom
                            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                            sigpic

                            Komentarz


                              Psom to z reguły można ufać. Nawet jak ma zamiar haknąć to robi to jawnie i uprzedza. W przeciwieństwie do większości naszych handlarzy...
                              Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
                              Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

                              Komentarz


                                Czesc.
                                Takie coś znalazłem w Gniźnie:

                                Co myślicie? Może ktoś już był obejrzeć?
                                Mam do Gniezna 300 km i nie wiem czy warto jechać.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X