Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    zobaczyłem tą tenere jak tylko się pojawiła na olx`ie - wygląda ładnie) siadać do awtobusu i jechać oglądać, sezon nie za górami)
    Karpaty V50M > Voshod 3M > Jawa 350 > Suzuki GSX750F > Dragon 200 > Tenere XTZ660 -> BMW R1150GS Instagram
    Facebook

    Komentarz


      piękna. Zawsze mnie zastanawiało, co trzeba zrobić, żeby tak wypucować motocykl.... grama kurzu tam nawet nie ma. no i ten przebieg... Chyba z muzeum, ktoś go wyciągnął

      Komentarz


        ej tam na przebieg niema co zaglądać..a wizualnie momentami też nie wiem jak to się da tak utrzymać moto w takim stanie
        Karpaty V50M > Voshod 3M > Jawa 350 > Suzuki GSX750F > Dragon 200 > Tenere XTZ660 -> BMW R1150GS Instagram
        Facebook

        Komentarz


          Zamieszczone przez DanielS Zobacz posta
          Czesc.
          Takie coś znalazłem w Gniźnie:

          Co myślicie? Może ktoś już był obejrzeć?
          Mam do Gniezna 300 km i nie wiem czy warto jechać.
          32 000 km przebiegu w 25 letnim motocyklu (średnio wychodzi 1300 km/rok) sprowadzonym z kraju gdzie sezon trwa cały rok i jeszcze za 6300 PLN.... uśmiałem się jak norka

          Komentarz


            Zamieszczone przez AdamB Zobacz posta
            32 000 km przebiegu w 25 letnim motocyklu (średnio wychodzi 1300 km/rok) sprowadzonym z kraju gdzie sezon trwa cały rok i jeszcze za 6300 PLN.... uśmiałem się jak norka
            Adam, może kojarzysz kolegę z Łodzi na trampku, rocznik 1989, przebieg 20000, jak go gościu przywiózł to nie mogłem uwierzyć, jak nówka. W każdym razie wtedy, teraz już nie

            Komentarz


              Dobra nie jade.
              Ale tą pojade na dniach zobaczyc.

              Napisze jak obejrze.

              Komentarz


                Łatwo sie dałeś zniechęcić i wybierasz sie po droższy i gorszy egzemplarz. Nie ogarniam, ale bozia ma różnych lokatorów. W każdym razie powiedzenia.

                Komentarz


                  Czytałem, że tam w Gnieźnie kręcą liczniki i nie wiem co tak naprawde kupuje, a nie znam się żeby go dobrze sprawdzić. Wole te 2000 dopłacić, żeby nie mieć problemów. I zastanawia mnie to że maja suzuki dr niby 15000 km różnicy a cena sporo wyższa. A dry raczej taniej chodzą nić tenere. A ten z Gdanska 10 lat młodszy...

                  Komentarz


                    Zamieszczone przez DanielS Zobacz posta
                    Czytałem, że tam w Gnieźnie kręcą liczniki i nie wiem co tak naprawde kupuje, a nie znam się żeby go dobrze sprawdzić. Wole te 2000 dopłacić, żeby nie mieć problemów. I zastanawia mnie to że maja suzuki dr niby 15000 km różnicy a cena sporo wyższa. A dry raczej taniej chodzą nić tenere. A ten z Gdanska 10 lat młodszy...
                    Tak, jest taki kawał. Ile jest kilometrów z Berlina do Gniezna ??
                    Minus 200 000 km

                    A poważnie, to faktycznie Gniezno ma złą reputację, ale tu chodzi o samochody.

                    Komentarz


                      Kupiliśmy dla kumpla XR w Gnieźnie w zeszłym roku. Nie było sie do czego przyczepić- a raczej znam model i wszystkie bolączki. Motocykl stał w ogłoszeniu pół roku i byliśmy pierwszymi oglądającymi. To chyba wszystko co mogę zawrzeć o legendach liczników, stojących długo ogłoszeniach, prostowanych ramach itd. Jak słyszę takie opowieści to myślę, że ludzie są sami sobie winni i niech płacą. Kolega pojeździł rok i sprzedał. Duuużo drożej. Pewnie dlatego bo nie stała już w Gnieźnie.

                      Komentarz


                        kolega szuka ST.
                        Co sądzicie o tej? Niestety nie pamiętam jej z forum, ale może ktoś coś kojarzy?

                        OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta. Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl


                        albo ew taka, ale ona ma jakieś dziwne kolektory i dosyć droga...

                        Komentarz


                          Tą z silnikiem od TDM 900 kojarzę z ogłoszeń, jesli nie zmieniła właściciela to wystawiona jest od ponad roku.

                          Komentarz


                            Witam wszystkich miłośników,

                            proszę o wyrażenie opinii na temat poniższego ogłoszenia
                            - może ktoś kojarzy sprzęt np. ze wcześniejszych ogłoszeń?
                            - oryginalność dla rocznika?
                            - szczegóły, szczególiki?
                            - na co zwrócić uwagę (charakterystycznie dla modelu, pomijając standardy zakupowe motocykli)?

                            Wiem, że zdjęcia nie są super jakości i szczegółów.

                            Będę wdzięczny.
                            Pozdrawiam

                            OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta. Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl

                            Komentarz


                              sądząc po osprzęcie, to być może, moto miało coś wspólnego z forum. Gmole i stopka są od Pawła - są opinie na forum. Słabe zdjęcia i ciężko coś powiedzieć, poza tym, że cena i przebieg to żart. Są jakieś dziwne naklejki na boczkach z tyłu, nie pamiętam, żeby takie montowali. Białe listki też chyba nie z tego rocznika. Wygląda na dopieszczoną, ale to tylko zdjęcia.

                              Komentarz


                                Postoi przez sezon i w listopadzie będzie za osiem czy dziewięć. Nie widzę w tym moto nic co uzasadnialoby taką cenę.
                                Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
                                Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X