Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
WyjÄ…tek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • KupiÄ™ - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Powitać ktoś zna może ten motocykl?

    Komentarz


      Też bardzo polecam bo to była TENERKA mojego taty która była sprzedana w Żurawicy koło Przemyśla xD
      Zamieszczone przez kamilltee Zobacz posta
      wkleiłem w innym temacie ("znalezione na allegro"), a ten chyba będzie bardziej trafny:


      xtz 750 mojego dobrego kumpla Michała z Poznania (był 3 lata temu na forum)

      OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta. Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl


      kupiona w Rzeszowe chyba 4 lata temu:
      była z nami w Alpach, była rok temu na MRU

      potwierdzam: w super stanie - jeżdżona niewiele, tylko turystycznie, doposażona

      Komentarz


        Tak jak pisałem w powitalni dopiero zamierzam kupić XTZ 750 ST. W mojej okolicy gość sprzedaje taką sztukę http://olx.pl/oferta/yamaha-xtz-750-...tml#b983658977
        Możecie rzucić okiem i coś podpowiedzieć, może już ktoś oglądał tego sprzęta?

        Komentarz


          Na temat Tej Tereski z Goleniowa nic nie wiem. Ale wiem co nieco o swojej, jestem ze Szczecina i zastanawiam się nad sprzedaniem swojej. Masz tu dwa poglądowe zdjęcia z przed miesiąca stan bez zmian. Jak byś był zainteresowany to się odezwij.
          1 (Copy).jpg
          2 (Copy).jpg

          Komentarz


            Zamieszczone przez heniek_102 Zobacz posta
            Na temat Tej Tereski z Goleniowa nic nie wiem. Ale wiem co nieco o swojej, jestem ze Szczecina i zastanawiam się nad sprzedaniem swojej. Masz tu dwa poglądowe zdjęcia z przed miesiąca stan bez zmian. Jak byś był zainteresowany to się odezwij.
            [ATTACH=CONFIG]17495[/ATTACH]
            [ATTACH=CONFIG]17496[/ATTACH]
            ile $

            Komentarz


              Cena bedzie w polskich złotych, tylko jeszcze nie wiem jaka. Sporo zainwestowałem w moto i wiem ze nieuda mi się odzyskać kasy. Postaram sie opisać co udało się zdziałac z Teresą dziale " Moje moto" i poproszę o pomoc w wycenie... A ile byś dał ?

              Komentarz


                heniek_102 Twój motor wygląda pięknie. Myślę, że na tak utrzymanego sprzęta na razie mnie nie stać.
                Planowałem kupić jakiś w miarę ok motor i trochę przy nim porobić. Mój budżet to około 5000 zł, więc bez szału.
                Oglądałem tą Tenerę w Goleniowie i była mocno zajechana wizualnie, ale silnik pracował nie najgorzej.

                Komentarz


                  Również szukam dla siebie tereski wyceniłeś już może swoją?

                  Komentarz


                    moja jest podabna ale nie taka Å‚adna

                    Komentarz


                      Wie ktoś z was coś o tym sprzęcie?
                      OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta. Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl

                      Niby wydaje siÄ™ konkretny, ale wisi juz od zimy....

                      Komentarz


                        Czy możecie coś powiedzieć na temat tej ST. http://otomoto.pl/yamaha-xtz-xtz750-...-M4166812.html

                        Komentarz


                          Zamieszczone przez Bania221 Zobacz posta
                          Czy możecie coś powiedzieć na temat tej ST. http://otomoto.pl/yamaha-xtz-xtz750-...-M4166812.html
                          Ale czy cokolwiek poza tym, ze jest o polowe stlumiona powinno Cie interesowac?
                          Pzdr!
                          prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

                          Komentarz


                            Zamieszczone przez qpcio Zobacz posta
                            Ale czy cokolwiek poza tym, ze jest o polowe stlumiona powinno Cie interesowac?
                            To chyba zaleta? mój wcześniejszy moto tdm też był stłumiony i potem odblokowany byłem zadowolony z silnika (i tylko z silnika)

                            Komentarz


                              Ja bym nie chcial tlumionego, w ktorym jest to z automatu dodatkowa rzecz do robienia, ale widac kazdemu wedle gustu
                              Pzdr!
                              prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

                              Komentarz


                                Qpcio czytaj napisy do końca, w papierach zablokowany a w naturze już kaganiec zdjęty
                                "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

                                Komentarz

                                PracujÄ™...
                                X