Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zamieszczone przez TAJMIEN Zobacz posta
    A co myślicie o tej?? Warto jechać te kilkadziesiąt kaemów?

    Mi się rzuca w oczy że plastyki są przetarte (pęknięte) a tuż obok bak jest nieruszony, niepokoi mnie też naciek (chyba olej) na silniku, no i .... boje się zadzwonić hehe
    Czacha jest w kolorze czarnym no i malowanie 94 rok a moto 95
    M3078643_1.jpg

    Brak osłon na przednie tarcze, czacha przednia czarna, połamany boczek prawy, brak opaski trzymającej linkę prędkościomierza, siodło tapicerowane, kuferek chiński, zdjęcia lipne.
    --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

    Komentarz


      Zamieszczone przez TAJMIEN Zobacz posta
      A co myślicie o tej?? Warto jechać te kilkadziesiąt kaemów?

      Mi się rzuca w oczy że plastyki są przetarte (pęknięte) a tuż obok bak jest nieruszony, niepokoi mnie też naciek (chyba olej) na silniku, no i .... boje się zadzwonić hehe
      Czacha jest w kolorze czarnym no i malowanie 94 rok a moto 95
      A czego się bać, w końcu to Ty jesteś klientem
      Harmonijki o amorów jakieś wymiętolone , olej może być od puszczającej śrubki, którą kontrolujesz ciśnienie oleju, albo nieszczelna pokrywa zaworów, poproś o dokładne zdjęcia tamtego miejsca, oczywiście niczego takiego nie powinno być.
      Generalnie, to w tej cenie bywały ładniejsze sztuki, ale jak wymienisz wszystkie mankamenty, to może uda się stargować.
      PS. w przebieg bym nie wierzył
      "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

      Komentarz


        Ooo widzę że kolega z Ostrowa .. to niedaleko, a może coś wiadomo o tym
        6 600 zł: Srzedam yamahe sprowadzoną w bardzo dobrym stanie nowy napęd, silnik pracuje idealnie +kufer GIVI bardzo ładny wygląd


        p.s. tak z tym baniem telefonu to sobie żartowałem

        Komentarz


          Zamieszczone przez TAJMIEN Zobacz posta
          Ooo widzę że kolega z Ostrowa .. to niedaleko, a może coś wiadomo o tym
          6 600 zł: Srzedam yamahe sprowadzoną w bardzo dobrym stanie nowy napęd, silnik pracuje idealnie +kufer GIVI bardzo ładny wygląd


          p.s. tak z tym baniem telefonu to sobie żartowałem
          Malowane wiele elementów. Tarcza tył zdaje się do wymiany. Może się nie znam lub mam kiepski ekran w laptopie ale całość lakieru jest pokryta dodatkowo brokatem
          --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

          Komentarz


            Zamieszczone przez TAJMIEN Zobacz posta
            Ooo widzę że kolega z Ostrowa .. to niedaleko, a może coś wiadomo o tym
            6 600 zł: Srzedam yamahe sprowadzoną w bardzo dobrym stanie nowy napęd, silnik pracuje idealnie +kufer GIVI bardzo ładny wygląd


            p.s. tak z tym baniem telefonu to sobie żartowałem
            Ulala, ten z tym brokatem popłynął
            Oprócz tego, że go nieźle wyplakował, to malowane: silnik, lagi, wahacz, rama, plastiki, to tylna tarcza może być do wymiany, nieoryginalna szyba (może nawet sprawuje się lepiej aniżeli oryginał, zależy z czego jest zrobiona, czy przy upadku nie połamie na ostre kawałki).

            Nie wiem czy przy takim brokacie nie będziesz miał na zlocie kolegów w namiocie
            "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

            Komentarz


              a to cudo ktoś zna? - http://allegro.pl/yamaha-xtz-750-sup...349444950.html

              Komentarz


                Zamieszczone przez rootolf Zobacz posta
                Ulala, ten z tym brokatem popłynął
                Oprócz tego, że go nieźle wyplakował, to malowane: silnik, lagi, wahacz, rama, plastiki, to tylna tarcza może być do wymiany, nieoryginalna szyba (może nawet sprawuje się lepiej aniżeli oryginał, zależy z czego jest zrobiona, czy przy upadku nie połamie na ostre kawałki).

                Nie wiem czy przy takim brokacie nie będziesz miał na zlocie kolegów w namiocie
                nie martw się.... na błyskotki to tylko dziewczynki i rybki lecą
                a tak serio to widziałeś ją na żywo czy tylko z fotki oceniasz?

                Komentarz


                  Zamieszczone przez TAJMIEN Zobacz posta
                  nie martw się.... na błyskotki to tylko dziewczynki i rybki lecą
                  a tak serio to widziałeś ją na żywo czy tylko z fotki oceniasz?
                  Nigdy jej nie widziałem, gość pisze, że sprowadzona, w tle też parę motocykli, więc może się tym trudni.
                  "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

                  Komentarz


                    widzę że ciężko będzie coś interesujacego znaleźć, ale przynajmniej wiem już na co na zdjeciach zwracać uwagę

                    Komentarz


                      Zamieszczone przez TAJMIEN Zobacz posta
                      widzę że ciężko będzie coś interesujacego znaleźć, ale przynajmniej wiem już na co na zdjeciach zwracać uwagę
                      Zdarzają się czasami jakieś, można to nazwać, okazje, nie zawsze poodzierana znaczy klamot. Nie wiem jakie masz ciśnienie na kupno, ale jak słabe, to możesz poczekać.
                      Niestety za perełkę trzeba zapłacić, a i ona czasami okazuje się nie taka różowa, ale jak masz jakąś smykałkę do grzebania, to dasz sobie radę
                      "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

                      Komentarz


                        Popieram - lepiej poczekać ja szukałem dość długo i w końcu udało się całkiem niezłą xtz 750 z forum wyhaczyć (tak mi się wydaje ) pozdrawiam i zachęcam do dalszych poszukiwań

                        Komentarz


                          Najlepiej by było tanio i dobrze ale takie rzeczy to tylko w erze czy tam t-mobile
                          Dla mnie najwazniejsze są stan techniczny i cena max 6,5-7 tys ale wolałbym coś za 5-tke wizualnie fajnie jakby było dobrze, ale brzydala też kupię byle by nie wyglądał tak.... http://otomoto.pl/yamaha-xtz-super-t...-M3136484.html
                          Swoją drogą super, że jest takie forum i ktoś wyraża swoje opinie bardzo mi się to podoba

                          Komentarz


                            Zamieszczone przez michael Zobacz posta
                            Poczekaj na więcej fot. Poproś o wgląd do faktu na olej, łańcuch, filtry itd., skoro ma firmę to też ma faktury (może i jakiś dokument na odwiedziny w serwisie, chyba, że sam robił).

                            tłumik przelotowy (wyższy moment obrotowy i głośniejszy gang)
                            .erdolenie. Głośniej to moze i tak.
                            --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                            Komentarz


                              Tą ST:



                              Na moje już gdzieś widziałem na allegro w przeciągu powiedzmy 6 minionych miesięcy.
                              sigpic
                              "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                              "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                              Komentarz


                                Przy okazji sprawa tarcz - poddaję pod dyskusję:

                                oryginalne tarcze z tyłu mają takie same dziurki jak przednie - okrągłe. Jeśli z tyłu są tarcze inne to oznacza, że
                                a) ktoś zdarł tarcze hamując tylko tyłem
                                b) tarcze zostały wyjeżdżone - zatem przebieg rzędu 50-60 tkm jest z sufitu


                                Przy okazji moje (prawie na pewno oryginalne) tarcze mają 75 000 km i tylko leciutki rant.
                                ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
                                FB: http://www.facebook.com/kamilltee

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X