Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

    Witam jak co sprawdzić przy zakupie jakie elementy sprawdzić??
    Jak wszystko sprawdzić żeby nie obuć się w buty. Jakie są newralgiczne punkty tego motory i na co uważać??? co bardziej polecicie 650 czy 750?

    #2
    Najpierw leć się przywitać w powitalni.
    sigpic
    "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

    "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

    Komentarz


      #3
      Ile masz lat?
      Jakie masz doswiadzenie na motocyklu i jakim?
      Ile masz wzrostu, wagi, siły itp.?
      --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

      Komentarz


        #4
        A ile Ty masz siły LukaSS ?
        http://www.informatyzacja.com

        Komentarz


          #5
          Nie spamuj

          Wystarczajaco dużo by podnieść 660 na kolano i przynajmniej 10-krotnie ST z gleby...
          --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez buli2023 Zobacz posta
            Witam jak co sprawdzić przy zakupie jakie elementy sprawdzić??
            Jak wszystko sprawdzić żeby nie obuć się w buty. Jakie są newralgiczne punkty tego motory i na co uważać??? co bardziej polecicie 650 czy 750?
            Przede wszystkim jak będziesz miał coś na oku to daj linka na forum, starzy wyjadacze dużo mogą wywnioskować z ogłaszenia, zdjęcia.
            Jak ja kupowałem to patrzyłem jak wygląda - stan łańcucha, napędu, jak pali, jak wchodzi na obroty, jak pali po rozgrzaniu i czy ma okopcony wydech reszta - jazda testowa, czy nie kładzie się na którąś stronę czy jedzie prosto,.
            Teraz jeszcze sprawdziłbym jak reaguje na gwałtowny gaz ze względu na kosz sprzęgłowy.

            Ale... ja jestem bardzo amatorem więc nie traktuj tego jak autoryzowany poradnik.

            Ja wolę st 750
            +moc
            +4suw
            +dwa cylindry
            +piękna
            +niezawodna
            +wygodna (zwłaszcza na 2 osoby)

            -ciężka
            -wysoka

            175 wzrostu
            75 wagi
            10 siły
            0,4 włosów

            http://www.informatyzacja.com

            Komentarz


              #7
              ..........oryginalny tłumik często spróchniały od strony koła, warto obejrzeć plastiki od "spodu" ,chociaż boczki czy nie klejone za mocno........

              Komentarz


                #8
                750 ma moc i wagę, niewierzący mawiają że za ciężka w teren i za słaba na asfalt hehehe ale za to zajebiście uniwersalna, na szosie w szyku się utrzyma a w terenie daleko w tyle nie zostaje

                Komentarz


                  #9
                  Poczytaj na starym forum tematy w których opisywane były różne ST z allegro i będziesz wiedział na co zwracać uwagę. Lepiej jednak zapodawaj linki do interesujących cię sprzętów na forum a my po fotach ocenimy czy warto zakupić dany egzemplarz.
                  BYŁA I POZOSTANIE NA ZAWSZE W MEJ PAMIĘCI
                  YAMAHA XTZ 750 SUPER TENERE 89' CHESTERFIELD


                  Ja tu tylko sprzątam

                  Komentarz


                    #10
                    Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

                    Nawiązanie do podobnego tematu z poprzedniego forum. Wklejajcie motocykle, które chcecie kupic, a grupa speców rozbierze je na części pierwsze czyli analiza czy warto kupić dane moto.
                    sigpic
                    "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                    "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                    Komentarz


                      #11
                      Masz poniżej odpowiedni temat.
                      Tu_wstaw_moto_do_oceny.
                      Ostatnio edytowany przez Gosienka; 2. Powód: poprawa linka
                      http://www.informatyzacja.com

                      Komentarz


                        #12
                        coś ten link nie trybi czarny

                        Komentarz


                          #13
                          Już trybi. Poprawiłam link.
                          Łoś, w przeciwieństwie do jelenia i innych zwierząt, choć lubi czasem pobujać w obłokach, nie ma wygórowanych ambicji...

                          Komentarz


                            #14
                            Coś spieprzyłem ?
                            http://www.informatyzacja.com

                            Komentarz


                              #15
                              Nie. Najwyraźniej w międzyczasie tytuł tematu się zmienił i w konsekwencji zmienił się też link.

                              Pozdrawiam,
                              Gosia
                              Łoś, w przeciwieństwie do jelenia i innych zwierząt, choć lubi czasem pobujać w obłokach, nie ma wygórowanych ambicji...

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X