Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Porównywanie motocykli z allegro, analiza ofert przed zakupem itp.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Bagażnik to prędzej pękł od uderzenie kufrem o glebę.Zobacz na dekiel od alternatora-malowany i wgnieciony.

    Komentarz


      Pytałem o interwał wymiany tarczy w związku z tą niebieską sztuką (z filmików), która ma tarczę TRW, a deklarowany przebieg 41 tyś

      Komentarz


        Nic Ci to nie powie. Bo jeden pojeździ jak ja do 3,5 mm przy 70 tyś, a inny wymieni bo pokrzywił, albo 25 lat nie serwisowany zacisk stanął przy 10 tyś.

        Był tu forum jeden dobry taki przykład jak gość dostał moto z niewielkim przebiegiem i odpalił bez sprawdzania oleju po poprzedniku. Też fajnie.

        Komentarz


          No tak, sztuka sztuce nie równa :-)

          Panowie, raz jeszcze Wielkie dzięki za wsparcie!

          I samych wspaniałości oraz dużo zdrowia w 2018 roku!!!

          Komentarz


            Wzajemnie. Jak chcesz to wpadnij do mnie na Kłobucką. Tenerka jest teraz ogolona z budy przy malowaniu i czeka na nowe przewody i regulację zaworów. Zobaczysz na co zwrócić uwagę i co w jakim stanie powinno być.

            Kto już był ten wie, że wejściówka z pakietem VIP to paczka czerwonych chesterfoldów setek Nie bez związku

            DSC_1254.jpg

            Wesołego nowego
            Ostatnio edytowany przez Prince; 2935.

            Komentarz


              Dobra dobra paczka RedBull do skrętów i dwie paczki bibułek też robią.
              Coś mi za bardzo błyszczy, żeby chciało jeździć...

              Komentarz


                Zamieszczone przez Prince Zobacz posta
                Wzajemnie. Jak chcesz to wpadnij do mnie na Kłobucką. Tenerka jest teraz ogolona z budy przy malowaniu i czeka na nowe przewody i regulację zaworów. Zobaczysz na co zwrócić uwagę i co w jakim stanie powinno być.

                Kto już był ten wie, że wejściówka z pakietem VIP to paczka czerwonych chesterfoldów setek Nie bez związku

                [ATTACH=CONFIG]24332[/ATTACH]

                Wesołego nowego
                :-) z przyjemnością wpadnę, dzięki za cynk, nawet często bywam w okolicy, podaj nr na priv, żeby łatwiej się było ustawić :-)

                Pzdr

                Komentarz


                  Hej załoga!

                  Niebieska sztuka, która miała do mnie przyjechać po sprawdzeniu na historiapojazdu.gov.pl, miała odnotowany przebieg 78 tyś/km w 2016 roku. W 2017 przebieg już wynosił 40 tyś :-)
                  Reasumując, odpuściłem zakup, ale z tego co wiem, moto już się sprzedało, a właściciel twierdził, że to błąd diagnosty przy wpisywaniu licznika w ewidencję.

                  Tak czy siak, jest kolejna sztuka do oceny, wybieram się ją zobaczyć w sobotę, ale może ktoś w Was podzieli się cennymi uwagami na temat pracy silnika
                  Dostałem również zdjęcie z niemieckiego dokumentu GTU gdzie w w 2013 roku, motocykl miał odnotowane 22 tyś przebiegu, aktualnie 25 tyś

                  Dla zainteresowanych i chętnych filmiki nagrywane w poniedziałek, akurat mróz złapał i chyba ten dymek to nic innego jak para?





                  pzdr

                  Komentarz


                    Przy takim przebiegu zobaczyłbym napinacz rozrządu i gaźnik. Bo jeśli taki jest to powinny być super a jeśli super to warto. Wychodzę z założenia, że wszelkie stare turystyczne enduraki mają kręcone liczniki tak żeby było poniżej 50tyś. jakaś taka opinia utarła sie w narodzie, ze taki singiel po 50tyś zbliża się potrzeba wymiany tłoka. I temu pewnie się je cofa. Ale to takie odczucie. Po prostu nigdy nie patrze na przebieg, zamiast tego na historię serwisową i stan faktyczny. Bo w sumie co z tego, jeśli miałby 80 tyś i nową górę?
                    Ta z filmików po mojej dość dziwnie długo trzyma na ssaniu. Mojej nawet w mrozy zdejmowałem może max po 30 sekundach. Ale nie miałem porównania z innymi bo jakim to trzeba być świrem żeby jeździć zimą
                    Ostatnio edytowany przez Prince; 2935.

                    Komentarz


                      Dostałem również zdjęcie z niemieckiego dokumentu GTU gdzie w w 2013 roku, motocykl miał odnotowane 22 tyś przebiegu, aktualnie 25 tyś (przy ilu właścicielach?)

                      jasne. przez 5 lat miał przebieg po 600 km rocznie, a wcześniej w okolicach 2 tyś.

                      możliwe, że takie rzeczy się zdarzają, ale ja w to nie wierzę.
                      Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
                      Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

                      Komentarz


                        Dzięki Panowie!

                        Dorzucam jeszcze link do aukcji, może na podstawie zdjęć coś ciekawego wyjdzie na jaw oprócz malowania rzecz jasna :-)IMG_20180109_175401.jpg

                        8 200 zł: Witam Sprzedam YAMAHE XTZ 660 TENERE Rok Produkcji 1997 Przebieg 25 tys. oryginalny Moc 50 KM Motocykl sprowadzony z NIEMIEC , bezwypadkowy, Posiadam komplet dokumentów potrzebnych do rejestracji Ogólny stan motocykla


                        i skan tego niemieckiego dokumentu

                        - - - Zaktualizowano - - -

                        Komentarz


                          Hej załoga!

                          A ja swoje i nadal szukam ciekawej sztuki więc wklejam kolejne linki z aukcji, może ktoś już dzwonił, oglądał, zna?

                          OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta. Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl


                          Poprzedni, jedyny właściciel rocznik 1966, sprzedaje handlarz w podobnym wieku, deklaruje chęć przywiezienia moto do Warszawy.
                          Czy można gdzieś sprawdzić czy takie malowanie wychodziło w tych rocznikach. Rzekomo moto zarejestrowany dopiero w 2003 roku, czyli stał przez 4 lata w salonie czy co?

                          OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta. Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl


                          ta sztuka w rękach motocyklisty, rozmawiałem z nim ze 40 min, powiedział co do wymiany, a z czym powinien być spokój, generalnie spoko facet w rozmowie, który wzbudza zaufanie i raczej nie ściemnia

                          jakieś wnioski, rady, spostrzeżenia?

                          Z góry thx!!

                          Komentarz


                            Ja bym brał ta z Gliwic
                            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                            sigpic

                            Komentarz


                              Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
                              Ja bym brał ta z Gliwic
                              czemu jeśli można spytać?
                              W tej z Gliwic, był robiony tylny zawias i sprzęgło, to na pewno na duży + i koleś spoko do robienia transakcji
                              W sumie jeśli kupię to będę 4 właścicielem

                              Ta z Niemiec miała jednego kierownika od nowości

                              Każda z nich ma przekoszone cyfry na liczniku km :-(

                              Komentarz


                                Zamieszczone przez Dziku76 Zobacz posta
                                czemu jeśli można spytać?
                                Bo 1 tys taniej a pewnie do 5,5 do wyjęcia,
                                wiadomo co w moto było robione.
                                Ta od handlarza to pusta kartka więc wszystko do robienia, od gaźnika po elektrykę.
                                Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                                No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                                sigpic

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X