Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nikt jeszcze nie miał problemu z rozkręceniem lagi ?????

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    A wyciągnąłeś zabezpieczenie uszczelniaczy?

    Komentarz


      #17
      Oczywiście że tak, wyciągnąłem zabezpieczenie nad osłonami ( uszczelnieniami ?) przeciwpyłowymi, nawet udało się wyciągnąć osłony przeciwpyłowe. Zostały same uszczelniacze.
      Zrobiłem nawet zdjęcia tego jak by pierścienia, g widać ale może coś to pomoże

      Ostatnio edytowany przez kaze_k; 2669.

      Komentarz


        #18
        No to teraz zrób tak jak tu od ok. 2.20;
        "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

        Komentarz


          #19
          Ślizg czy tam panewka zapiera się o uszczelniacz. Musisz poszarpać góra dół jak na filmie i wyjdzie.
          Powodzenia.

          Komentarz


            #20
            A ja kombinowałem xd już zrobione wszystko. Dzięki panowie.

            Komentarz


              #21
              Gdyby ktoś nie dysponował spawarką można też kupić w 'żelaznym' za parę groszy pręt gwintowany 20 mm i 2 nakrętki sześciokątne i je skontrować na końcu pręta.
              Nie rób tego dzisiaj, co możesz odłożyć na jutro. Czy jakoś tak...

              Komentarz


                #22
                Stary wątek, ale odświeżę bo jestem akurat na bieżąco. W sklepach budowlanych można kupić śrubę m20 i nakrętki. Te same śruby z nakrętkami daje się jako mocowanie murłata / ściana na budowach. Przy pomocy imadła da się rozkręcić lagę.
                Metrowa śruba i 4 nakrętki wyszły mnie coś około 20zł.

                Komentarz


                  #23
                  Zamieszczone przez woj89 Zobacz posta
                  Stary wątek, ale odświeżę bo jestem akurat na bieżąco. W sklepach budowlanych można kupić śrubę m20 i nakrętki. Te same śruby z nakrętkami daje się jako mocowanie murłata / ściana na budowach. Przy pomocy imadła da się rozkręcić lagę.
                  Metrowa śruba i 4 nakrętki wyszły mnie coś około 20zł.
                  Wątek z lutego 2010 r. sprawę wyjaśnia . Klucz do dyspozycji leży cały czas , jak potrzeba proszę o kontakt.
                  J11
                  Ostatnio edytowany przez Jarek11; 167.
                  Papacool

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X