Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Okolice Warszawy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Pod tym adresem:



    w zakładce blog, wpis "Warka" i "Jedziemy na Warkę" relacja (nie moja) z naszej niedzielnej wycieczki.

    Kilka słów wstepu:
    Zaczęliśmy w Piasecznie w siedem maszyn - 2 KTM 640 Adventure, 1 KTM 400cm - nie znam dokładnego modelu, 2 modyfikowane (przednie zawieszenie) Tenery 600, jedna Tenera 660 (moja) i 1 Afryka.

    W połowie trasy Mariusz na Afryce musiał wracać do Wa-wy. Trzeba przyznać, że na szosowej oponie miał co chłopak po tych wertepach robić.

    Patrząc na zdjęcia - Tenera leżąca na boku w wodzie i kierownik dźwigający ją na koła to ja i mój sprzęt

    Zrobiliśmy w sumie 230km.

    W całej ekipie byłem najsłabszym ogniwem. Czyli najmniej doświadczonym, na najgorszym (na takie wyjazdy) sprzęcie. Afryki w tym zestawieniu sprzętowym nie liczę.

    Zaliczyłem tylko 3 gleby - 2 w mega kopnym piachu, trzecia w wodzie. Jak na mnie taki wynik to rewelka. Zresztą w glebach nie byłem osamotniony

    Wróciłem do domu przeszczęśliwy!

    Polecam!

    Komentarz


      #17
      Zamieszczone przez qbalon Zobacz posta

      Wróciłem do domu przeszczęśliwy!

      Polecam!
      To jest właśnie kwintesencja turystycznego endurowania asfalt się kryje.
      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
      sigpic

      Komentarz


        #18
        Czy byliście razem z WOT - czy to osobna wycieczka ?

        (ps. QBALON - ziomalu pamiętaj o mnie jakbyś planował coś ONroad mieszkam przy Wilanowskiej )
        ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
        FB: http://www.facebook.com/kamilltee

        Komentarz


          #19
          Była to osobna wycieczka.
          Z ONroadem u mnie raczej słabo.
          A w takie OFFroady wchodzisz? Jakby co, dam znak.
          pozdr

          Komentarz


            #20
            Cicho liczę, że do weekendu ożywię swoją LC4kę i będzie można gdzieś po okolicy polatać. Jakby się coś kroiło będę wdzięczny za PW.

            pozdrawiam ,Adam
            sigpic

            Komentarz


              #21
              Do Wszystkich Jednostek!
              Jak się tylko coś podobnego będzie kroić, dam znać na forum z największym możliwym wyprzedzeniem.

              Komentarz


                #22
                Zamieszczone przez kamilltee Zobacz posta
                Czy byliście razem z WOT - czy to osobna wycieczka ?

                (ps. QBALON - ziomalu pamiętaj o mnie jakbyś planował coś ONroad mieszkam przy Wilanowskiej )
                To ciekawe ja też mieszkam koło wilanowskiej, może jakiś mały spocik by się ogarnęło jak przestanie padać?
                Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                sigpic

                Komentarz


                  #23
                  Ale MY mieszkamy na Wilanowskiej w Józefosławiu (o ile Qbalon mieszka na Kwadracie
                  ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
                  FB: http://www.facebook.com/kamilltee

                  Komentarz


                    #24
                    fxrider - za tą twoją LC4 to my w terenie chyba nie bardzo damy rade, hehe...
                    marcinjunak - ja mieszkam na al. lotników czyli jak coś to daj z 1 dzień wcześniej znać ;-),
                    wszyscy - jak coś byście "robili w polu" to dajcie jaką cynę coby się podłączyć - może jeszcze przed zimą?
                    Ostatnio edytowany przez WOT; 218.

                    Komentarz


                      #25
                      poniżej link do kilku zdjęć dla ewentualnie zainteresowanych

                      Komentarz


                        #26
                        Nieładnie tak bez kasków

                        Komentarz


                          #27
                          chyba w najblizsza niedziele z rana wybieramy sie trasa QBALONA do warki - zapraszam ;-)

                          Komentarz


                            #28
                            Hej,
                            jakbyś mógł dać nr. kontaktowy byłoby fajnie. Ja będę wiedział dopiero w ostatniej chwili, czy uda mi się pojechać, bo dopiero jutro pierścienie odbieram. Ale jak moto będzie na chodzie to się piszę

                            pzdr, Adam
                            sigpic

                            Komentarz


                              #29
                              czołem,
                              Adam ruszamy jutro spod orlena w Piasecznie kolo 8.30 - 9.00 rano, jezeli zdolasz przeczytać wiadomośc do tego czasu i poskłdałeś moto to dzwoń 503 999 501, mysle ze jeżeli sie chcesz dołączyć to gdzies kolo Gor Kal albo dalej. Generalnie do warki jedziemy troche na pałe bo Qbalon niewiele podpowiedział, poza tym, że mamy trzymać sie z grubsza trasy PKP w-wa radom, dalej mamy opisy trasy 4x4 wokół warki... nie powinno być zle jezeli chodzi o pogode ale pewnie bedzie mokro :-)
                              ps. moze zdołasz wyciągnąć Rafała (mechanika)?

                              Komentarz


                                #30
                                No i było zajebiście jeśli można mi się tak wyrazić, całej trasy nie zrobiliśmy ale i tak było warto.Kolega WOT troszkę narzekał że drogowcy za dużo asfaltowych dróg zrobili ale im dalej tym było lepiej a tu pare fotek http://picasaweb.google.pl/112451953022450966121/Off#
                                Ostatnio edytowany przez bladyxtz; 213.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X