Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Okolice Warszawy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #46
    Jest fajne miejsce na Strzeniówce koło Nadarzyna. Jadąc od Pruszkowa do Nadarzyna trzeba skręcić na zakręcie w lewo i droga prowadzi do celu.
    hominis est errare, insipientis in errore perseverare
    Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

    Komentarz


      #47
      No właśnie chciałem jechać na ten raid po okolicach Wa-wy, no ale sprawy studenckie niestety wypadły ;/ btw widziałem tutaj , że kolega na Suchodole jeździł po jakiejś żwirowni. Wie ktoś gdzie to dokładnie jest w tym Suchodole , bo wsumie to niedawno tam jeździłem po lesie, ale tego miejsca nie znalazłem

      Komentarz


        #48
        ha ha wjechałem dzisiaj na jedną ze żwirowni niedaleko mnie był tam znajomy na KTM 300 2t i 2 innych znajomych na moto, wjazd był tylko przez krzaki i zjazd z górki + drugi podobny zjazd, wjechać wjechałem ale potem się okazało że wyjechać nie mogę zeszło się nam ze 2h zanim wyjechałem ze żwirowni moim ST + jeszcze przy jednej próbie wyjazdu moto przy 50-60 km/h wbiło się w piaskowy stok a ja wyleciałem z moto i znalazłem się 2 m wyżej jak motocykl na stoku No ale koniec końców już pociemoku wyjechałem inną mniejszą górką , no ale jechałem potem na skraju przepaści tak z 6 m w dół z drzewami no ale do domu dojechałem i wiem jedno już więcej tam na dół nie zjadę
        Żwirownia jest w tym rejonie : https://www.google.pl/maps/place/Lew...dd25abc8ac42dc
        jeżeli ktoś ma crossa to zapraszam bo górki są zacne

        Komentarz


          #49
          Jeżeli chodzi o Suchodół koło Tarczyna to dojechałem tam do fajnej żwirowni, znajduje się ona mniej więcej w tym miejscu : https://www.google.pl/maps/place/Unn...0da09494ed08ec
          Podjazdy fajne, nawet dla ST, a o crossach to już nie wspomnę jakie tam są podjazdy
          Wybieram się tam jutro lub w niedzielę a jak ktoś chce zobaczyć fotki to zapraszam na mojego FB : https://www.facebook.com/tomasz.maci...5684319&type=3
          Ostatnio edytowany przez Tomus; 3657.

          Komentarz


            #50
            a tu kilka kadrow z moich powrot do domu z pracy i malych rund wokol komina.

















            więcej w tych postach:

            Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
            Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

            Komentarz


              #51
              Panowie - na strzelnicy w Górze Kalwarii to trzeba uważać, bo tam zrobili teraz długie osie do strzelań długodystansowych - ostatnio goście strzelali i wpadł nagle gość na GS'ie, pomimo oznakowania, na szczęście nic się nie stało - ale ta strzelnica jest teraz czynna.

              Komentarz


                #52
                Podziękował za info

                Komentarz


                  #53
                  Wpadło mi takie zdjęcie czy ktoś wie gdzie dokładnie to jest podobno są to okolice Sulejowa 2-3 km w górę rzeki Pilicy.
                  556750_578375908871592_102928888_n.jpg

                  Komentarz


                    #54
                    Odpal mapę googla satelitarną-na południe od Sulejowa masz widoczny zbiornik Wapienniki-turkus widać wyraznie

                    Komentarz


                      #55
                      Jeśli to jest to miejsce to pamiętam że byliśmy tam kilka lat temu z ekipa XTZ Club. Tam jest jakaś kopalnia piasku kwarcowego ale nie przypominam sobie żeby były takie wysokie klify, raczej brzegi były łagodne. To jest na terenie kompleksu leśnego w którym jest rezerwat przyrody Niebieskie Źródła niedaleko Tomaszowa Mazowieckiego.

                      Komentarz


                        #56
                        Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
                        Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

                        Komentarz


                          #57
                          Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
                          Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X