Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

iskra na świecaćh

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] iskra na świecaćh

    Sprawdzałem iskrę na świecach - kiedy masowałem jedną świecę iskra była bardzo kiepska ,kiedy zmasowałem obydwie -iskry są ok. Pytanie zatem do Was czy to tak ma być czy coś jest nie tak (słaby jestem z elektryczności , papiery mam do 1.5V ). Świece są prawie nowe .

    #2
    A dlaczego sprawdzałeś? Motocykl nie pali?

    Ja nie sprawdzałem przyznam się, nie wnikam bo jeździł bez problemu... i nie mam zamiaru, jednak wymieniam przewody zapłonowe, moze fajki i czyszcze konektory od niskiego napięcia idacego do cewek itd...
    --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

    Komentarz


      #3
      Po dokładnym umyciu moto zostawiłem go w garażu na dwa dni po tym czasie gdy chciałem go odpalić - odpalił ale tylko na jeden garnek (pomimo kilku prób ), układ zasilania okazał się ok. więc wziąłem się za świece po ich wykręceniu przeczyszczeniu , moto odpaliło na dwa gary , niby po problemie ,ale zauważyłem taką właśnie prawidłowość lub nieprawidłowość z tymi świecami.

      Komentarz


        #4
        ST i starsze TDM odpalaja podobno na jeden cylinder - taka przypadłość tych silników. Pomaga porządne wyczyszczenie i uatawnienie układu zasilania, swiece nowe itd.

        Jak motocykl jeździ bez problemów, ma przyspieszenie to jest ok. Ja zauważyłem, że różnie jest z tymi iskrami. Jedna japonioa ma mniejszą, inna większą. Za to iskra w mojej WSK ma siłę pioruna, wczoraj własnie po rękach dostałem
        --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

        Komentarz


          #5
          dzięki- chyba nie" będę szukał dziury w całym" ale przewody wysokiego to chyba wymienię bo nie wiem czy były wymieniane. Z uwagi na to coraz klarowniej rysuje się w tym roku dłuższy wyjazd lepiej było by uniknąć niespodzianek po wilgotnej nocy

          Komentarz

          Pracuję...
          X