Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Zestaw napędowy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [660] Zestaw napędowy

    Witam.
    Moze ktos polecic cos dobrego w rozsadnej kasie? Musze zmienic lancuch i zebatki... Moze ktos ma namiar albo ma do sprzedania...
    Posdroofka
    Enduro nie klęka
    R 1100 GS '99 - limonka
    Pajero 3.2 DiD '03

    #2
    Polecam sklep http://www.x-moto.pl/ . Sprzedaje tam Packman z forum suzukidr.pl Dla forumowiczów suzukidr są zniżki. Ja tam rok temu kupiłem zestaw RK XSO RING 525 + zębatki JT do XTZ. Z tego co pamiętam to było najtaniej w sieci u niego po zniżkach. Za ten zestaw+5l oleju MOTUL 5100+filtr i przesyłka zapłaciłem 600zł. Możesz mu wysłać maila i spytać się ile taki zestaw przyjdzie.

    Polecam łańcuch RK bo lepiej wypada w porównaniu cena/jakość do DID'a
    BYŁA I POZOSTANIE NA ZAWSZE W MEJ PAMIĘCI
    YAMAHA XTZ 750 SUPER TENERE 89' CHESTERFIELD


    Ja tu tylko sprzątam

    Komentarz


      #3
      Ja za sam zestaw dałem coś koło 400 warto w/g mnia to najlepsze łańcuchy,można też kupić za 150 ale zanim RK pierwszy raz naciągniesz tamten jest na złom
      Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
      Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

      Komentarz


        #4
        Chce DID, na alledrogo jest za 360zl, jutro brat mi w IC ma poszukac i podac cene....
        Enduro nie klęka
        R 1100 GS '99 - limonka
        Pajero 3.2 DiD '03

        Komentarz


          #5
          Bezpośrednim importerem DIDa na Polskę jest Motorland, więc u nich możesz podpytać.
          Marką nie ma się co sugerować - w każdej są różne klasy jakości łańcuchów.
          Mi w singlach tanie RK szybko się nierówno wyciągały.
          sigpic

          Komentarz


            #6
            Tyż prowda ,single demolują łańcuchy ,tylko wzmacniane x-ringowe wytrzymują dłużej choć na więcej niż 15-20 tys nie ma co liczyć nawet przy dobrym smarowaniu i zmianie małej zębatki w połowie przebiegu
            Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
            Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

            Komentarz


              #7
              Kupilem w IC DiDa 520VM110 ( łańcuch DID X-ring super wzmocniony 520, 110 ogniw) +zebatki JT 15 i 45 za 440zł ;-)
              Enduro nie klęka
              R 1100 GS '99 - limonka
              Pajero 3.2 DiD '03

              Komentarz


                #8
                Zamieszczone przez trocin Zobacz posta
                łańcuch DID X-ring super wzmocniony 520, 110 ogniw
                Ta seria ma oznaczenie ZVM2. VM to zwykły wzmocniony na oringach - standard.
                sigpic

                Komentarz


                  #9
                  No nie wiem, takie ma oznaczenie na stronie IC w esklepie, jak go bede mial w lapie to sprawdze dokladnie...
                  Enduro nie klęka
                  R 1100 GS '99 - limonka
                  Pajero 3.2 DiD '03

                  Komentarz


                    #10
                    Zamieszczone przez fxrider Zobacz posta
                    Ta seria ma oznaczenie ZVM2. VM to zwykły wzmocniony na oringach - standard.
                    Z tym się nie zgodzę bo seria VM wg katalogu DID'a ma uszczelnienie Xring.

                    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                    sigpic

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X