Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wymieniajcie olej w amortyzatorach!!!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Obserwować jeszcze przez chwile i zobaczyć co będzie. Ciepło wskazuje na to że jest tam jakieś tarcie którego nie powinno być.

    Co do samego rozbierania i składania. Jak rozbierasz lagi rozgrzej lagę opalarką z wyczuciem w miejscu uszczelniacza i wtedy wszystko lekko wyskakuje nie trzeba męczyć się z szarpaniem. Tak samo przy składaniu jak rozgrzejesz lagę, nakładasz na rurę nośną panewki uszczelniacz i zdecydowanym ruchem wpychasz to do środka wszystko wskakuje samo ewentualnie trzeba docisnąć uszczelniacz palcami przez taki zabieg mocno ułatwiasz sobie prace i zmniejszasz ryzyko uszkodzenia chromu czy uszczelniacza
    https://t.me/pump_upp

    Komentarz


      Ok, dzięki wielkie za rady, nie pomyślałem o tym, żeby rozgrzewać lagi. Ostatnio w te zimniejsze dni (w weekend) wydaje mi się, że obie lagi były zimne i to po dłuższej trasie (nie wiem na ile to sprawa niskiej temperatury powietrza). Tak zakładałem, że coś trze i powoduje, że olej bardziej się grzeje, ale skoro jest złożone tak samo jak pierwotnie to ciężko mi powiedzieć co i dlaczego miałoby trzeć.

      Będę to jeszcze obserwował, ale wstępnie wydaje mi się, że problem sam się rozwiązał. Jak więcej pojeżdżę (szczególnie w ciepłe dni) to dam znać, czy ustało, czy różnica w temperaturze jest nadal.
      secretgarage.pl

      Komentarz


        Macie jakieś doświadczenia z tymi emulatorami, o których w 2012 wspominał tu Łojek?
        Odpowiednikiem RaceTech jest YSS. Cena jest sporo niższa. Ale nie znajduję ani do XTZ, ani TDM...

        Komentarz


          Szukałeś na forum?

          Komentarz


            Tak. Zawsze tak robie. Na forum AT jest trochę informacji. Ale tu nie znalazłem takich tematów.

            EDIT: Znalazłem PD360, ale opinii nie ma.
            Ostatnio edytowany przez Lis; 4923.

            Komentarz


              Witam .Podepnę tutaj w temacie lag . Pacjent xtz750.Poszukuję rozmiarówkę panewek lag , ewentualnie czy pasuje zestaw z innego yamahowego zawieszenia. W ostateczności zostaje mi OEM.

              Komentarz


                Może TU?

                Komentarz


                  Byłem już TU ��. OEM zostawiam jako ostateczność . Cenę podają za jedna panewkę (72zl )a druga jak by była zespolona z rurą lagi (1200zł)��. Dlatego szukam ��

                  Komentarz


                    No to może TU?

                    Komentarz


                      TU jest elegancko . Dzięki Lis o to chodziło

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X