Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

LUBLIN 23-25 kwietnia III LUBELSKIE OTWARCIE SEZONU MOTOCYKLOWEGO 2010 ZALEW ZEMBORZY

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    LUBLIN 23-25 kwietnia III LUBELSKIE OTWARCIE SEZONU MOTOCYKLOWEGO 2010 ZALEW ZEMBORZY

    Witam.
    Wybiera sie ktos? Ja pewnie przyjade na 1 dzien w sobote lub niedziele...
    Szczegoly:
    Enduro nie klęka
    R 1100 GS '99 - limonka
    Pajero 3.2 DiD '03

    #2
    Zamieszczone przez trocin Zobacz posta
    Ja pewnie przyjade na 1 dzien w sobote lub niedziele...
    Byłem w tamtym roku, niby nic ciekawego nie pokazali a bazar też był mało ciekawy, może w tym roku pokażą coś więcej. Proponuje jechać w sobotę rano żeby zdążyć na paradę, w niedziele to już tylko rozjazdy
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #3
      Wlasnie tak myslalem, pojade pewnie w sobote z rana, mysle ze ty tez ST poskladasz i wybierzemy sie razem ;-)
      Enduro nie klęka
      R 1100 GS '99 - limonka
      Pajero 3.2 DiD '03

      Komentarz


        #4
        Jak mi się uda wszystkie sprawy załatwić to i ja bym się wybierał na otwarcie sezonu , ale nic pewnego . Dam znać bliżej otwarcia
        .

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez trocin Zobacz posta
          Wlasnie tak myslalem, pojade pewnie w sobote z rana, mysle ze ty tez ST poskladasz i wybierzemy sie razem ;-)
          myślę że powinienem dać rade, owiewke już kupiłem, powinna w nast tygodniu przyjść więc bądźmy dobrej myśli
          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
          sigpic

          Komentarz


            #6
            Powitać.

            Jest duże prawdopodobieństwo że bede w Lublinie na rozpoczęciu sezonu. Ale nie wiem jeszcze czy dotre w piątek czy w sobotę. Więc może sie spotkamy na miejscu.

            Komentarz


              #7
              Proponuje spotkac sie w sobote ;-) Chyba ze gdzies na trasie sie spotkamy i pojedziemy razem, mysle ze ja i
              marcin bedziemy jechac z okolic pulaw...
              Enduro nie klęka
              R 1100 GS '99 - limonka
              Pajero 3.2 DiD '03

              Komentarz


                #8
                Kolega jeszcze z okolic ryk nie pamiętam dokładnie mówił wcześniej że też sie wybiera więc szykowała by się już niezła ekipa, no ale pożyjemy i zobaczymy bo jak przypier..li deszcz to nie jade
                Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                sigpic

                Komentarz


                  #9
                  W zeszłym roku pogoda dopisała, najlepiej było na paradzie,później ludzi zaczęło ubywać, bazar do kitu-mało wystawiających, organizacja jak najbardziej OK, po całym Lublinie śmigały motocykle do późnej nocy, ogólnie moim zdaniem impreza udana, może w tym roku będzie lepiej?
                  Ostatnio edytowany przez yogg; 130.

                  Komentarz


                    #10
                    Później w Komarówce Podlaskiej u Panter będzie można napić sie wutki - ja bedę
                    --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                    Komentarz


                      #11
                      Ja pewnie wpadnę bo mam bliziutko do zalewu :-) tylko niech że prędzej ta wiosna przychodzi bo wyjdę z siebie, już brak mi cierpliwości. Ileż można czekać żeby pośmigać.

                      Komentarz


                        #12
                        Zamieszczone przez aswertyui Zobacz posta
                        Ja pewnie wpadnę bo mam bliziutko do zalewu :-) tylko niech że prędzej ta wiosna przychodzi bo wyjdę z siebie, już brak mi cierpliwości. Ileż można czekać żeby pośmigać.
                        hehe ty przynajmniej masz na czym Bo ja w swoim czerwonym kasku na JAWIE 50 to raczej nie pojadę
                        .

                        Komentarz


                          #13
                          Zamieszczone przez LukaSS Zobacz posta
                          Później w Komarówce Podlaskiej u Panter będzie można napić sie wutki - ja bedę
                          Kolego nie zapominaj że jeszcze wcześniej na początku maja będzie rozpoczęcie sezonu w Kózkach albo Mierzwicach nad bugiem organizowane przez kolegów z Gryfu Siedlce
                          Tam zawsze jest dobra zabawa, jak będę coś więcej wiedział na pewno umieszczę ta imprezę w kalanedarzu
                          Nie na darmo powstało przysłowie "Nie ma jak nad bugiem gdzie jedno leży na drugiem" polecam stronkę www.gryf.riders.pl
                          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                          sigpic

                          Komentarz


                            #14
                            No to mysle ze zgadamy sie na jakis wspolny wyjazd na lubelszczyznie, motór juz czeka
                            Enduro nie klęka
                            R 1100 GS '99 - limonka
                            Pajero 3.2 DiD '03

                            Komentarz


                              #15
                              Trocin a ty myślisz coś więcej o zlotach czy raczej odpuszczasz takie imprezy i tylko na chwilę będziesz zajeżdżał jak będzie w miarę blisko? jak byś się chciał zastanowić to polecam galerię
                              http://gryf.riders.pl/index.php?lang...=1&id=3&idg=14

                              zobaczysz jak bawi się brać motocyklowa w terenie i nie koniecznie no chyba że nie interesują cię takie imprezy?
                              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                              sigpic

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X