Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

SPRZEDAM XTZ 750 92 rok

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] SPRZEDAM XTZ 750 92 rok

    Ładna.oryginalny lakier,nowy naped wczoraj przywieziona z Włoch.
    Przebieg 65000km cena 7000 możliwy transport.
    Zdjęcia zrobie jak troche odpusci mroz bo musze ja umyć.
    Wiecej info GG 3038468 tel.510 169 407

    #2
    A jakieś poglądowe chociaż?
    sigpic
    "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

    "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

    Komentarz


      #3
      Sprzęt umyty

      Ostatnio edytowany przez mx-wulkan; 9.

      Komentarz


        #4
        Jaka ładna
        --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

        Komentarz


          #5
          Śliczna az żal sprzedawać

          Komentarz


            #6
            na szczęście - nie żal kupować.
            Dzięki Darek
            "Na motocyklu jeźdź tak, jakbyś chciał, żeby jeździły twoje dzieci"

            Komentarz


              #7
              Usunięte na żądanie użytkownika

              Komentarz


                #8
                To jaki w końcu miała przebieg?
                _________________________________
                Pozdrowienia z krainy czterech szlaków
                sigpic

                Komentarz


                  #9
                  taka jak moja... tylko goła, widze że jest dobra pora na sprzedaz XTZ, tak drogie były ładnych pare lat temu. sory za spam ale moja jest taka sama + zarejestrowana w PL (500zł), nowe opony Anakee (880zł), gmole i stelarze (600zł), deflektor na szybe (120zł), nowiutki zestaw napedowy jeszcze nie założony Najmocniejszy DID 525 (600zł) = 7000 + 2700 = 9700zł. Troche opuszcze, jest ktos chetny? a cała historia wypraw z fotkami gratis dla nowego nabywcy...

                  Komentarz


                    #10
                    Waikiki, miała adekwatny przebieg do stanu i rocznika. A Ty jeśli chcesz znaleźć sobie dobry motocykl, to kup poobdzieranego szrota, wtedy będziesz wiedział że nie jest skłądany z dwóch, jest bezwypadkowy, licznik ma oryginalny przebieg itd.

                    Wg. przysłowia: głupi dwa razy traci

                    Okazja Tobie uciekła sprzed nosa.
                    --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                    Komentarz


                      #11
                      Uciekła sprzed nosa? Oglądałem ten motocykl, jednak nie zdecydowałem się na zakup. Stan techniczny motocykla nie był zły jak na ten rocznik. Jednak różnica przebiegów pomiędzy dwoma ogłoszeniami oraz śmieszne (i niestety nieprawdziwe) tłumaczenia sprzedającego o powodach takiej sytuacji mocno zniechęciły mnie do zakupu. Przyznam, że nie rozumiem takiej kombinatoryki, nawet z prawdziwym przebiegiem ten motocykl nie był złą ofertą. Jednak nigdy nie kupię (zwłaszcza motocykla) od osoby, do której nie mam zaufania. Nabywcy życzę przyjemnej eksploatacji, bo tak jak wspomniałem - stan techniczny sprzęta jest OK. Wizualnie też wygląda fajnie. pzdr
                      _________________________________
                      Pozdrowienia z krainy czterech szlaków
                      sigpic

                      Komentarz


                        #12
                        Oglądałeś też u kolegi i sie nie zdecydowałeś a motocykl też był ładny.Kolega stwierdził "to nie był kupiec tylko ogladacz,d....k z kartką z internetu co sprawdzić jak się kupuje motocykl"Jak chcesz nowke z zerowym przebiegiem to do salonu.Ja ten i wiele innych motocykli kupuje nawet nie odpalając a o przejechaniu się nie ma nawet mowy.
                        Te dwa motocykle kupili uzytkownicy naszego forum i napewno będą z nich zadowoleni.A Tobie zyczę powodzenia w szukaniu,moze zalapiesz sie jeszcze na ten sezon.

                        Komentarz


                          #13
                          Zamieszczone przez Waikiki Zobacz posta
                          Jednak różnica przebiegów pomiędzy dwoma ogłoszeniami oraz śmieszne (i niestety nieprawdziwe) tłumaczenia sprzedającego o powodach takiej sytuacji mocno zniechęciły mnie do zakupu. Przyznam, że nie rozumiem takiej kombinatoryki, nawet z prawdziwym przebiegiem ten motocykl nie był złą ofertą.
                          Możesz wyjaśnić?
                          sigpic
                          "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                          "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                          Komentarz


                            #14
                            Ktoś tu wchodzi przez okno do salonu ... a powitalnia?
                            ------------------------------------------------------------------
                            Trzeba kochać wszystkie motocykle.

                            Komentarz


                              #15
                              Co miałem do napisania na twój temat to już napisałem. Skoro pojawił się jeszcze temat twojego kolegi, to przekaż mu, że skoro zaczyna się bawić w handlowanie motocyklami, angażuje kogoś i swój czas, to przynajmniej niech upewni się, czy ma w baku paliwo. Niestety nawet nie miałem okazji posłuchać jak pracuje rozgrzany silnik bo skończyła się wacha. W tej sytuacji wyzywanie od d…ków naprawdę źle świadczy o delikwencie. Miał czas na pomalowanie srebrzanką mocowań kolektorów, wypolerowanie osłony silnika i takie inne pierdoły, ale klemy w akumulatorze były tak zasrane, że motocykl nie chciał zapalić. To mu nie przeszkadzało. Na handbarach z biedronki powyklejał „YAMAHA”, ale nie zauważył, że coś jest nie tak z regulatorem napięcia. Akumulator mało co nie wykipiał. Co tu więcej pisać?

                              Straciłem na was dwóch czas i paliwo, ale traktuję to jako kolejne ciekawe doświadczenie, z którego można się pośmiać z kolegami przy piwku. Nabywcy pewnie i będą zadowoleni (czego im szczerze życzę), ale będzie to wyłącznie zasługa tego, że Super Tenere to świetny motocykl. Nara.

                              EDIT: Bartas, wszystko na priv. Powitalnia zaliczona, przepraszam za brak manier.
                              Ostatnio edytowany przez Waikiki; 187.
                              _________________________________
                              Pozdrowienia z krainy czterech szlaków
                              sigpic

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X