Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kraków

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Kraków

    Mantra Motocykle, ul. Wielicka 111; tel: 012 655 3434; Darek: 602 191 304; Arek: 604 413 366. Sciągają sporo maszyn z Belgii i Szwajcarii na sprzedaż, niemniej nigdy nie widziałem rozbitka czy maszyny "przygotowywanej" na sprzedaż. Cenowy rozsądek, cenne doradztwo, zawsze Darek znajdzie czas by odpowiedzieć na każde pytanie. A to się ceni.
    Moto Maniac i Wilcza Garage: ul. Jana Pawla II nr. 68; tel: Bartek Maj 600 301 533; Michał 503 428 332; Marcin 667 949 413. Młode, rozsądne i znające się na rzeczy chłopaki. Zwykle mają sporo pracy.
    ...prawdziwy afrykaner sam wymyśla swoje historie, a potem zaczyna w nie wierzyć...

    #2
    Poleci ktoś dobry i niedrogi warsztat?

    Komentarz


      #3
      Na Kamiennej . Dragon-moto czy coś w ten deseń. Na terenie fortu. Na przeciwko tez był jakiś warsztat. Ale dragona trochę znam i wiem ze jest wpożo.

      Komentarz


        #4
        Jest też chłopak co się zowie PekaeS. Koledzy z FAT go chwalą, ale działa nie tylko z Afrykami. Jak będziesz chciał to mogę ustalić numer.

        Komentarz


          #5
          Ja robiłem remont mojej małej Teresiny w http://www.dgsmoto.pl/ u Dawida zrobił robotę pierwszorzędnie z czystym sercem polecam, zawsze do niego uderzam jak coś mi siada w moto

          Komentarz


            #6
            Wielkie dzięki za namiary

            Komentarz


              #7
              mm motocykle mają swój serwis. Korzystał ktoś?
              allriders.pl - FORUM PODRÓŻNIKÓW MOTOCYKLOWYCH
              marcinsywala.pl
              KTM 1050 Adventure

              Komentarz


                #8
                A ktoś kogoś poleci w Nowej Hucie?

                Komentarz


                  #9
                  Zamieszczone przez Vanellus Zobacz posta
                  Jest też chłopak co się zowie PekaeS. Koledzy z FAT go chwalą, ale działa nie tylko z Afrykami. Jak będziesz chciał to mogę ustalić numer.
                  PeKeSa to lata nie widziałem ale zawsze mi się zadawało ,ze On w rowerowym serwisie robił i koła szprychowe.... Z tym ,ze ja się z Nim ostatni raz tak z 15 lat temu widziałem

                  Komentarz


                    #10
                    Zamieszczone przez RAV_ST Zobacz posta
                    PeKeSa to lata nie widziałem ale zawsze mi się zadawało ,ze On w rowerowym serwisie robił i koła szprychowe.... Z tym ,ze ja się z Nim ostatni raz tak z 15 lat temu widziałem
                    W sklepie rowerowym już chyba nie pracuje, ale motocykle na pewno naprawia (wiem od kolegi, który właśnie u niego teraz ma Afrykę na kapitalnym remoncie silnika).

                    Komentarz


                      #11
                      Nazywa się to Motozajezdnia u Pekaesa. Polecam z całego serca.

                      Komentarz


                        #12
                        Zamieszczone przez bigboykr Zobacz posta
                        Nazywa się to Motozajezdnia u Pekaesa. Polecam z całego serca.
                        +1 Tez polecam.

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X