Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tłoczki i uszczelniacze hamulcowe

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #46
    Pany złote ja we wcześniejszej cb450s uszczelniacze zastapilem kwadringami za agromy za pare zł na oba zaciska dwutloczkowe. Działa do dziś i zero wycieku po połowie sezonu. Podstawa to tłoczek wypolerowany na jajco

    Komentarz


      #47
      Niestety nie zawsze da się dobrać rozmiar tych gumek Źle dobierzesz i tłoczek się zakleszczy przy wysokiej temp.
      --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

      Komentarz


        #48
        Ciekawy patent. A patrzyłeś czy syf nie wchodzi? Rozbierałeś kontrolnie?

        Komentarz


          #49
          Rozbierać fakt faktem nie rozbierałem ale za taki koszt to mogę i nawet co zimę profilaktycznie wymieniać uszczelniacze przy okazji czyszczenia hamulców... a z tego co pamiętam ta jak składałem całość na tych kwadringach to na prawdę wyglądało to na szczelne.dodatkowo uszczelniania przesmarowałem smarem z teflonem. Jeszcze jest taka kwestia że to była honda CB a nie tenera...trochę inne środowisko pracy hamulców delikatnie mówiąc

          Komentarz


            #50
            Jak ktoś nie topi XTZ w bocie to mają takie same warunki pracy A co to za smar z teflonem? Jakiś specjalny do tłoczków?
            --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

            Komentarz


              #51
              no pewnie, a smar to jest raczej uniwersalny ale polecam bo używam do czego się da w moto i w aucie. Nazywa się Quicksilver 2-4-C Marine Grease with Teflon. taka tubka większa.

              Komentarz


                #52
                Zamieszczone przez orzelekNGI Zobacz posta
                no pewnie, a smar to jest raczej uniwersalny ale polecam bo używam do czego się da w moto i w aucie. Nazywa się Quicksilver 2-4-C Marine Grease with Teflon. taka tubka większa.
                A słyszałeś o smarze do tłoczków, zacisków, gumek? Już rozebrałem kilka zacisków, które miały bliżej nie zidentyfikowany smar, który od temp. się zapiekł.

                --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                Komentarz


                  #53
                  Ten smar się na pewno nie zapieka (bynajmniej u mnie) stosuje już go 3 rok, do wszystkiego co się da i jestem zadowolony.

                  Komentarz


                    #54
                    A ja wszystkie gumki, te uszczelnie przeciwpyłowe dorabiałem w filmie we Wrocławiu bo po rozebraniu okazało się że ich nie ma. A to piłem moto po pachy w błocie dopóki tłoczki się nie zapiekły.:-)

                    Komentarz


                      #55
                      Ile Cię to kosztowało?
                      Długo już chodzi?
                      Ja bym raczej szedł w oryginał.
                      Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale...
                      Loud pipes save lives...
                      https://picasaweb.google.com/108651862641483365846

                      Komentarz


                        #56
                        Już kupiłem trochę oryginalnych części w Yamaha Wro i powiem tylko tyle że oby już więcej nigdy
                        Ceny szok

                        Za uszczelnienie pyłowe dorabiane płaciłem chyba 8zł szt, albo mniej cena idealna
                        gumki kwadratowe też dorobią do zacisków.

                        Jedyna firma w okolicy
                        jeździłem sezon i jestem zadowolony dziś mam wszystko w proszku i idzie nowy sezon i nowe wyzwania to też Babunia musi lśnić.
                        We wtorek jest dzień Babci nie zapominać mi tam ....

                        Służę pomocą, gdzie i co można załatwić. Bardzo dużo rzeczy dorobiłem bo tak jest niestety taniej a jakościowo materiały wcale nie są gorsze.
                        wszystko na priv
                        Pozdrawiam

                        Komentarz


                          #57
                          Ja zamawiałem tydzień temu komplet uszczelek na jeden zacisk z yamahy i zapłaciłem 42zł z przesyłką, tak więc cena tego jeszcze jest znośna, uszczelka pokrywy zaworów np kosztuje 160zł

                          Komentarz


                            #58
                            Gdzie brałeś?
                            Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale...
                            Loud pipes save lives...
                            https://picasaweb.google.com/108651862641483365846

                            Komentarz


                              #59
                              http://www.yamaha-czesci.pl/

                              Komentarz


                                #60
                                Hmmmmm.... Panowie, kolejna rzecz do Super Tenery nie jest produkowana - oryginalne uszczelniacze tłoczków. Numer się zamienia na jakiś uniwersalny.
                                --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X