Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wysoka szyba

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    "ZED" Twoja szyba wygląda bardzo potężnie pytanie czy Tereska pokona stawiany opór przez taką powierzchnię ?
    ps. Muszę obejrzeć " na żywo" Twoją produkcję
    pzdr.

    Komentarz


      #17
      ja już Terenię kupiłem z akcesoryjną szybą Five Stars - przeźroczysta,lekko przydymiona. przy wzroście 184cm i kasku Airoh S4 trzeba trzeba trochę się zgarbić pow.110-120 ale i tak jestem zadowolony. przede wszystkim jest naprawdę wytrzymała - lecąc nad kierownicą, wyrwałem szybę klatą - poszły łby śrub mocujących,szyba w 100% ok.

      Komentarz


        #18
        Mirek już niedługo zobaczysz na żywo. Szyba jest duża na początku myślałem że za duża, ale sprawuje się dobrze, żadnych drgań i żadnych świstów.
        Wygięta końcówka sprawia wiatr opływa kask górą i praktycznie nie muszę się w ogóle garbić. Dopracuje tylko kształt, zetnę narożniki, łuki poprawie bo teraz to taka trochę dzwonowata jest.
        A tenreka daje rade a co ma nie dawać

        Komentarz


          #19
          Ja kupilem ciemna w MGG za 150zl, na trase rewelacja, polecam, duzo bardziej chroni od wiatru niz seria....
          Załączone pliki
          Enduro nie klęka
          R 1100 GS '99 - limonka
          Pajero 3.2 DiD '03

          Komentarz


            #20
            Super wygląda przyciemniona, taki kształt muszę wyciąć na swojej. Trocin możesz zmierzyć jej długość ?

            Komentarz


              #21
              Ja miałem w ST szybę od MGG. Jedna była jasna a druga ciemna. Poniżej foty i różnica w kolorach:

              BYŁA I POZOSTANIE NA ZAWSZE W MEJ PAMIĘCI
              YAMAHA XTZ 750 SUPER TENERE 89' CHESTERFIELD


              Ja tu tylko sprzątam

              Komentarz


                #22
                Zamieszczone przez ZED Zobacz posta
                Super wygląda przyciemniona, taki kształt muszę wyciąć na swojej. Trocin możesz zmierzyć jej długość ?
                Cos ok.32cm, nie mam teraz motonga, na weekendzie dopiero bede mogl zmierzyc, ale jakos tak ok.9 cm dluzsza od serii...
                Enduro nie klęka
                R 1100 GS '99 - limonka
                Pajero 3.2 DiD '03

                Komentarz


                  #23
                  przyciemniona b.fajnie wygląda, ale jak sprawdza się w praktyce??? też byłem napalony na ciemną, ale odradził mi kolega, powiedział: wszystko pięknie dopóki nie jedziesz nocą.... Co Wy na to??? Bo rzeczywiście jak później wychylać głowę za szybę na boki to bez sensu

                  Komentarz


                    #24
                    Ja tam nie narzekam i tak obserwuje wszystko sponad szyby
                    Enduro nie klęka
                    R 1100 GS '99 - limonka
                    Pajero 3.2 DiD '03

                    Komentarz


                      #25
                      Ja różnicy nie widziałem czy to była czarna czy jasna szybka bo i tak patrzyłem nad nią.
                      BYŁA I POZOSTANIE NA ZAWSZE W MEJ PAMIĘCI
                      YAMAHA XTZ 750 SUPER TENERE 89' CHESTERFIELD


                      Ja tu tylko sprzątam

                      Komentarz


                        #26
                        A co powiecie na szybę lostera 40 cm? Używał ktoś? http://allegro.pl/yamaha-xtz-660-i-7...224552557.html

                        Zastanawiam się jeszcze nad podwyższaną szybą MGG, co polecacie? Dodam że mam 188 cm wzrostu i oryginalną szybę a więc cały wiatr leci mi w kask. Bez szyby lepiej się jeździ bo nie ma tego szumu ale za to jest trochę chłodniej.
                        Pozdrawiam

                        Żeby być motocyklistą, nie wystarczy benzyna w żyłach. Potrzebny jest jeszcze olej w głowie.

                        Komentarz


                          #27
                          Nowa szybka do mojej 660.
                          Plexi 3 mm przydymiona, 37 cm wysokość, koszt tego kawałka 6 zł
                          godzina wycinania i szlifowania, 20 min pracy piekarnika (5 prób aż wyszło ładnie symetrycznie i odpowiednio wygięta końcówka- bo w tym cały pic)
                          Niedługo wrzucę na motocyklu już zamontowaną
                          glass.jpg

                          Komentarz


                            #28
                            Witam moja szyba ma dość ciekawą historie. Kiedyś na zlocie driver afryki xrv zaliczył łazana i połamał owiewke wyrwał szybe itd.

                            Przez cały zlot ludzie chodzili po tej połamanej szybie deptali ale niechciała sie połamac całkiem.

                            W niedziele jak zwijałem namiot pzymierzyłem tą szybe do tenerki. okazało sie ze jak ją odpowiednio skrócę w miejscu pękniecia to idealnie bedzie pasować do tenerki.

                            Tak powstała moja szyba po niewielkiej polerce i założeniu uszczelki całkiem niezle wygląda i bardzo dobrze sie spisuje. Efekt na foto.
                            Załączone pliki

                            Komentarz


                              #29
                              miał ktoś do czynienia z produktami firmy Loster? Zastanawiam się nad taką szybą.

                              Komentarz


                                #30
                                Zbyt dokładni to oni nie są,w znajomym trampku jest taka,za pierwszym razem przyszła od starszego modelu i nie pasowała ale wymienili na swój koszt,za drugim przyszła już zgodna ale otwory o 2 mm nie pasowały,trochę pracy z pilniczkiem i jest ok.Sama szyba dość porządna aczkolwiek do MRA troszkę jej brakuje ale cena też inna więc nie jest żle
                                Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
                                Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X