Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wysoka szyba

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #31
    Ja mam losterowską szybę. Niestety nie pasowała do wysokiej kierownicy i musiałem ją podziabać szlifierką. Obróbce poddaje sie b.dobrze. Jest tylko takie coś co mi nie do końca w niej pasuje a mianowicie że odnoszę wrażenie że nie jest wystarczająco pionowa. Jeszcze nie miałem okazji za wiele pojeździć ale dam znać jak wrażenia. Jak coś to będe sobie podginał albo pojade do chłopaków(SZCZUCIN OBOK MIELCA) i ich poproszę o podgięcie.

    Komentarz


      #32
      Charakterystyka szyby, która byłaby najlepsza moim zdaniem oczywiście:
      Wymiary 40 x 42 (H x W)
      10cm wyższa od oryginalnej szyby
      Poprawia aerodynamikę motocykla
      Niweluje opory powietrza

      Komentarz


        #33
        Zamieszczone przez piotr13 Zobacz posta
        Zbyt dokładni to oni nie są,w znajomym trampku jest taka,za pierwszym razem przyszła od starszego modelu i nie pasowała ale wymienili na swój koszt,za drugim przyszła już zgodna ale otwory o 2 mm nie pasowały,trochę pracy z pilniczkiem i jest ok.Sama szyba dość porządna aczkolwiek do MRA troszkę jej brakuje ale cena też inna więc nie jest żle

        Witam.Ja też kupiłem u nich - Loster szyby motocyklowe, szybę do XTZ 660 i nie pasowała za dobrze. Odesłałem w do nich w ramach reklamacji. Producent wykonał szybę od nowa - zmodyfikował kształt, wykonał nową serię i teraz pasuje idealnie. Jeszcze nie jeździłem więc nie wiem jak się spisuje.Jak zrobię zdjęcia to umieszczę na forum. Jak narazie jestem miło zaskoczony profesjonalnym podejściem producenta do reklamacji.
        Ostatnio edytowany przez Łukasz; 2943.

        Komentarz


          #34
          http://allegro.pl/szyba-motocyklowa-...133418584.html
          Te szyby lostera były wadliwe czy to już całkiem nowa seria jakaś ? Co sądzicie o tego typu szybkach ?

          Komentarz


            #35
            Zamieszczone przez napson Zobacz posta
            http://allegro.pl/szyba-motocyklowa-...133418584.html
            Te szyby lostera były wadliwe czy to już całkiem nowa seria jakaś ? Co sądzicie o tego typu szybkach ?
            Moja była wadliwa i wymienili mi w Loster na nową o lekko zmodyfikowanym kształcie i wyglądzie i teraz pasuje idealnie. Zapytaj ich czy to nowa produkcja.

            Komentarz


              #36
              IMG_2533.jpgIMG_2537.jpgWstawiłem zdjecia szyby od Lostera. Jak narazie jestem zadowolony z tej szyby.
              Załączone pliki
              Ostatnio edytowany przez Łukasz; 2943.

              Komentarz


                #37
                ja też mam od lostera, pasuje idealnie, moim zdaniem super.

                Komentarz


                  #38
                  hey gdzie mogę dostac taką szybe tylko proszę nie mówić o alegro bo tam nic nie dostane szukałem nie ma do tenery xtz 660


                  - - - Zaktualizowano - - -

                  hey gdzie mogę dostac taką szybe tylko proszę nie mówić o alegro bo tam nic nie dostane szukałem nie ma do tenery xtz 660


                  - - - Zaktualizowano - - -

                  gdzie można dostać taką szybę?

                  Komentarz


                    #39

                    Komentarz


                      #40
                      MGG juz nie robią szyb do XTZ 660? Jest do nowej XT660Z a do starej nie ma.
                      Chyba że podejdzie szyba z 750?

                      Komentarz


                        #41
                        Zamieszczone przez krisxx122 Zobacz posta
                        hey gdzie mogę dostac taką szybe tylko proszę nie mówić o alegro bo tam nic nie dostane szukałem nie ma do tenery xtz 660


                        - - - Zaktualizowano - - -

                        hey gdzie mogę dostac taką szybe tylko proszę nie mówić o alegro bo tam nic nie dostane szukałem nie ma do tenery xtz 660



                        jest tu i tu kupowałem:
                        http://www.szybymotocyklowe.pl/




                        - - - Zaktualizowano - - -

                        gdzie można dostać taką szybę?

                        ja swoją kupiłem tu:
                        Firma "LOSTER" zajmuje się produkcją, sprzedażą szyb do różnych marek motocykli, jak i również sprzedażą pozostałych akcesoriów motocyklowych. Posiadamy bogaty wybór modeli szyb motocyklowych. Sprawdź naszą ofertę i wybierz szybę do swojego motocykla!

                        Komentarz


                          #42
                          szyba.jpg

                          Żywcem zdjęte tło wycięte i podrasowane ach te komputery
                          Ale szyba autentyczna z Loster-a.

                          Komentarz


                            #43
                            Czy xtz750 i xtz660 mają tę samą szybkę, chodzi o mocowanie? Potrzebuję kupić nową, patrzyłem w mgg ake mają tylko do xtz750. Tylko czy będzie pasowała?
                            Ostatnio edytowany przez evilthedevil; 3267.

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X