Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kolor farby na "czachę" XTZ 660?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [660] Kolor farby na "czachę" XTZ 660?

    Witam.
    Czy któryś kolega orientuje się jaki jest kod oryginalnego lakieru - tego na baku, boczkach pod siedzeniem i owiewce(czaszy?) na XTZ 660 z 1991 roku w malowaniu FBL(FRENCH BLUE). Oficjalne otwarcie sezonu już za kilka tygodni a tu taka nieprzyjemna niespodzianka czeka mnie malowanie czołwoej owiewki i jednego trójkąta.
    Gdzie można kupić/zamówić taki lakier i w jakiej cenie.
    Załączone pliki

    #2
    Raczej cieżko będzie znaleźć numer tego koloru ale w sklepie z farbami powinni ci dobrać bez problemu ten kolor. Jesteś z pod Częstochowy także na pewno macie tam mieszalnie lakierów. Jak nie to zapraszam do Lublińca. Cena za 1l to około 100zł. Na te elementy spokojnie wystarczy ci 200ml. Mi tyle wystarczyło na zderzak w POLO z 98r.
    BYŁA I POZOSTANIE NA ZAWSZE W MEJ PAMIĘCI
    YAMAHA XTZ 750 SUPER TENERE 89' CHESTERFIELD


    Ja tu tylko sprzątam

    Komentarz


      #3
      W sierpniu po lekkiej glebie i rozwaleniu jednego trójkąta (tego samego:/) bawiłem się w dobieranie koloru w sklepie z farbami samochodowymi. Koleś namieszał farb i wyglądało to ok. ale po malowaniu niestety różnica była bardzo widoczna. Teraz zastanawiam się nad kolorem oryginalnym, żeby te różnice w odcieniach tak nie raziły w oczy. Zaczekam do wtorku, jeżeli nie znajdę oznaczenia tego koloru to wybiorę się do kolesia - może tym razem wyjdzie lepszy kolorek.

      Komentarz


        #4
        Mi się wydaje, że ten koleś ze sklepu źle dobrał farbę gdyż różnic nie powinno być, a jeżeli tak to minimalne ( no chyba że różnica jest w tym że ten jest nowy, a tamten np. porysowany ).
        Co do oryginalnego to i tak jak byś takowym pomalował to będzie różnica bo stary lakier się odbarwia i starzeje itp.

        Komentarz

        Pracuję...
        X