Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Silnik

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Silnik

    sprzedam silnik od ST, problemy z zapaleniem, po zapaleniu pracuje prawidłowo, lub wymienie na silnik od tdm
    Ostatnio edytowany przez Gość; 125.

    #2
    Jaka cena?
    sigpic

    Komentarz


      #3
      cene ty zaproponuj.

      Komentarz


        #4
        Za 300 zł wezmę w całości. W końcu opowiadałeś że to szrot do remontu.... tłoki do wymiany, pierścienie, zawory itd.
        --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

        Komentarz


          #5
          nic takiego nie mowiłem. tłoki sam chciałem wymienic a o zawoty pytałem z ciekawosci. chyba jaja sobie robisz, za 300zł mozesz Sobie kupic gazniki z allegro a nie silnik. chyba ze mowiłes o swoim silniku? nie zalezy mi na sprzedazy, nie sprzedam to bedzie leżał w garażu , dla siebie chce kupic silnik tdm. jestes zainteresowany kupnem to zaproponuj konkretna cene.

          Komentarz


            #6
            ja daje 5 pln. jak ktos ma dobrze w glowie i nie handluje woda na pustyni to sam podaje cene. dla mnie to norma - a jakies "zaproponuj cene" to dziecinada.

            Komentarz


              #7
              Na tym forum nikt o zdrowych zmysłach i znający dokonania autora wątku nie zaproponuje więcej niż 500 zł. Bo i więcej wart nie jest.
              sigpic

              Komentarz


                #8
                tak jak pisalem wczesniej nie zalezy mi na sprzedazy, jezeli ktos jest zainteresowany, proponuje cene i jezeli mi odpowiada to sprzedaje jezeli nie to nie, proste jak jeb..ie. wiec darujcie sobie zbedne komy. za caly kompletny silnik 500zł jestescie chorzy.
                a ty szynszyll za 5 zl mozesz sobie kupic pancerz linki od sprzegła jezeli wogóle takie cos sprzedaja. o sprzedawaniu wiem pewnie wiecej niz ty od 2 lat zajmuje sie sprzedaza quadów, wiec nie mow mi ze takie cos to dziecinada. bo czasami mozesz dostac wiecej niz chcesz.

                Komentarz


                  #9
                  Zamieszczone przez lewansik Zobacz posta
                  za caly kompletny silnik 500zł jestescie chorzy.
                  propozycja jak każda inna

                  Zamieszczone przez lewansik Zobacz posta
                  a ty szynszyll za 5 zl mozesz sobie kupic pancerz linki od sprzegła jezeli wogóle takie cos sprzedaja.
                  ja dałem 2 zł za całą linkę używkę i chodzi do tej pory czyli 3lata mojej jazdy w xt

                  Zamieszczone przez lewansik Zobacz posta
                  o sprzedawaniu wiem pewnie wiecej niz ty od 2 lat zajmuje sie sprzedaza quadów, wiec nie mow mi ze takie cos to dziecinada.
                  dziecinadą to można nazwać twoje zachowanie kolego lewansik bo wystarczy napisać że nie odpowiada ci proponowana cena i koniec a nie od razu nazywać ludzi chorymi. Może i masz doświadczenie w sprzedaży quadów ale do kulturalnych wypowiedzi na forum chyba nie koniecznie.
                  Ja bym nie kupił całego silnika bez gwarancji, z tego co widać to takiej nie udzielasz więc silnik na części idzie i nie jest wart więcej niż 500zł tym bardziej że już wkładał w niego ręce jakiś domorosły mechanior co niby miał zmieniać tłoki a nie zmienił nic.

                  pozdrawiam
                  Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                  No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                  sigpic

                  Komentarz


                    #10
                    Albo wystaw na aukcji zobaczymy ile można dostac a nie jest to znowu zbyt duże środowisko druga rzecz jak tyle mielić nie na temat to przyjdzie pan leśniczy i wygoni nas z tego lasu
                    Ostatnio edytowany przez piotr13; 156.
                    Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
                    Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

                    Komentarz


                      #11
                      dobra, poczytalem Twoje wypociny na tym forum - dawno tu nie zagladalem - i wiem z grubsza co o Tobie myslec i do jakiej szuflady Cie wsadzic. ogon opada.

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X