Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tenerowe marcowanie przy browarze

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Zamieszczone przez LukaSS Zobacz posta
    19.00? Pasuje wszystkim?
    Mi pasuje
    Łoś, w przeciwieństwie do jelenia i innych zwierząt, choć lubi czasem pobujać w obłokach, nie ma wygórowanych ambicji...

    Komentarz


      #17
      Będę.
      sigpic

      Komentarz


        #18
        A reszta Warszawiaków kur... cze gdzie?
        --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

        Komentarz


          #19
          Usunięte na żądanie użytkownika

          Komentarz


            #20
            Liczyłem na Ciebie Szymek, że wpiszesz sie na listę obecności
            --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

            Komentarz


              #21
              No to widzę że będzie raczej kameralna impreza tylko 4 uczestników ale może w końcu poznam Was z widzenia bo jak na razie to widziałem tylko LUKASSA i kolegę jarka z pragi
              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
              sigpic

              Komentarz


                #22
                Zamieszczone przez LukaSS Zobacz posta
                A reszta Warszawiaków kur... cze gdzie?
                dzisiaj jeszcze w warszawie, ale jutro to już na "północy"

                Komentarz


                  #23
                  niestety jestem w środę w nowym sączu i nie mam tego jak przełożyć ale może w weekend coś gdzieś jakoś

                  Komentarz


                    #24
                    do której będziecie "browarzyć" być może wyjazd na "północ" skończy się szybciej niż sądziłem

                    Komentarz


                      #25
                      Z reguły kończyliśmy chyba jakoś ok. 22.. gdyż nst. dnia do fabryki trza się udać..
                      Ale to niech się inni wypowiedzą, gdyż ja mam chyba najbliżej, a co najwyżej nst. dnia bieganie sobie odpuszczę..

                      A o której możesz być?

                      Pozdrawiam,
                      Gosia
                      Łoś, w przeciwieństwie do jelenia i innych zwierząt, choć lubi czasem pobujać w obłokach, nie ma wygórowanych ambicji...

                      Komentarz


                        #26
                        tak dokładnie o której jeszcze nie wiem teraz śmigam do Lemborka i wczesnym popołudniem próbuję wracać do domu

                        Komentarz


                          #27
                          Osą na spotkanie przyjedz
                          --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                          Komentarz


                            #28
                            chciałbym ale osa w proszku kolejny rok

                            chociaż zapowiadało się fajnie bo kupiłem ją od pierwszego wł. i jest do niej nawet książka gwarancyjna
                            Ostatnio edytowany przez Rav; 124.

                            Komentarz


                              #29
                              Dzię-ku-je-my!

                              Super spotkanie było i to jaka masa luda

                              Szymek, poprosiłbym na forum o fotki z tego wszysrkomającego aparaciku
                              --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                              Komentarz


                                #30
                                No fakt udało się nie ma co nawet obyło się bez burdy choć pani barman zaczęła coś kąbinować Do której siedzieliście? A i jeszcze chciałem zapytać czy lokal Wam się podobał? Jeśli o mnie chodzi to takie spotkania moli byśmy robić na weekendach choć może nie każdy by mógł ale zawsze to trochę więcej czasu się ma i można na spokojnie pogadać i wypić piwo.
                                Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                                No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                                sigpic

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X