Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tenerowe marcowanie przy browarze

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Tenerowe marcowanie przy browarze

    Spotkanie odbędzie się o godzinie 19 we środę w miejscu:

    marcinjunak:

    http://www.poliszcity.pl/warszawa/view.php?what=403

    nie jest to piwnica tylko parter na tyłach akademika politechniki

    http://mapy.google.pl/maps?f=q&sourc...zowieckie&z=15





    Witajcie!

    Są chętni wypić po piwie w przyszłym tygodniu i pogadać o tej motocyklowej zarazie? Mi pasuje środa lub czwartek.



    Miejsce: marcinjunak prosił bliżej centrum, lecz ja mało znam klimatyczne knajpki w centrum, gdzie mogą się spotkać motocykliści i było tańsze jedzenie oraz piwo. Czekam na propozycje, lub po prostu na Prymasa/Górczewskiej, miejscówka z której są przecież dwa kroki do Centrum.

    Pozdrawiam!
    Jak to Gosława napisała: Dziad Barowy

    PS. Nie wykrecajcie się dziećmi, rodziną, pracą, kokluszem, urlopem, abstynencją, nagłym wyjazdem czy międzynarodowym telefonem
    Ostatnio edytowany przez LukaSS; 4.
    --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

    #2
    jako że jeszcze nie miałem okazji uczestniczyć w żadnym spotkaniu to wykręcę się jako pierwszy
    w środę będę w Gdyni, zresztą o ile dobrze pamiętam ostatnim razem czyli w lutym też mi się trafił wyjazd tyle że do Władysławowa
    pozdr

    Komentarz


      #3
      Ja się chętnie piszę
      Gosia z tego co wiem w czwartki ma często spotkania ze znajomymi, ale może uda się to jakoś pogodzić, jutro podpytam.
      sigpic

      Komentarz


        #4
        O to może i ja się w końcu wybiorę, jak by Gosia jechała prosto z domu to nawet bym się z nią zabrał. Co do miejscówki to w akademiku Żaczek na Wołoskiej 141a koło szpitala MSWiA jest fajna ogólno dostępna browarownia oraz jadłodajnia i tania a nawet była by możliwość ściągnięcia z górnych pięter moich dobrych kolegów motocyklistów a jest ich kilku Myślę że Gosi by się spodobał taki pomysł bo to w końcu rzut beretem od domu ale niech się sama wypowie.

        PROPONUJĘ DZIEŃ CZWARTEK CZYLI JUTRO. 18.03.2010
        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
        sigpic

        Komentarz


          #5
          Jutro odpada, Gosia teraz na nartach w alpach śmiga...
          Szczerze pisząc mi stara miejscówka odpowiada, zresztą jest niemal tak samo 'w centrum' jak Wołoska
          Swoją drogą nie wiecie, czy 2oo już reaktywowane ?
          sigpic

          Komentarz


            #6
            UPDATE:
            Gosi pasowałaby przyszła środa (24.03).
            sigpic

            Komentarz


              #7
              No to może przełożymy spotkanie na 24tego?
              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
              sigpic

              Komentarz


                #8
                Moze być 24, we środę. Mi pasuje

                Ktoś wiecej?

                Mi na Wołoskiej też pasuje.

                2oo reaktywowane, jednak klimat upadł. Właściciel siedzi w więzieniu, a za niego kieruje tym miejscem 2-3 kolesi. Zakapiory i dresy. Wywalaja z knajpy ok. północy, puszczają wiadomo jaką muzykę. Dzieje się to samo co z Cafe 66 i i Free Radicals z Doliny Słuzewieckiej :/
                --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                Komentarz


                  #9
                  To dawajcie chociaż na próbę do akademika zaręczam że klimat jest ok i nikogo nie wyrzucają.
                  Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                  No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                  sigpic

                  Komentarz


                    #10
                    Melduję się, że będę
                    Tylko proszę się nie śmiać z mojego wyglądu

                    Dajcie ino znać o której godzinie się widzimy. Mi wszystko jedno, bo to, tak jak Marcin wspomniał, rzut kapciem z mojego domu
                    Łukasz, jak już powyższe będzie wiadome, to wklej do pierwszego postu info o miejscu i godzinie (uprawnienia powinny pozwolić) tak, by ułatwić innym dołączenie do spotkania

                    Tymczasem wątek przenoszę do "Zlotów".

                    Pozdrówki,
                    Gosia
                    Łoś, w przeciwieństwie do jelenia i innych zwierząt, choć lubi czasem pobujać w obłokach, nie ma wygórowanych ambicji...

                    Komentarz


                      #11
                      Gosia pewnie przyjdzie spalona słońcem i powie że była w Bieszczadach, wiało i padało, a cichaczem poleciała na Kanary

                      Marcin, podaj jeszcze linka do google maps, w którym to jest dokładnie miejscu.
                      Ostatnio edytowany przez LukaSS; 4.
                      --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                      Komentarz


                        #12
                        Zamieszczone przez LukaSS Zobacz posta
                        Gosia pewnie przyjdzie spalona słońcem i powie że była w Bieszczadach, wiało i padało, a cichaczem poleciała na Kanary
                        No przecież Adam wcześniej napisał gdzie mnie wywiało, to już ciężko ściemniać..
                        Trochę mnie faktycznie przysmażyło ale może do środy już zejdzie

                        Zamieszczone przez LukaSS Zobacz posta
                        Marcin, podaj jeszcze linka do google maps, w którym to jest dokładnie miejscu.
                        Ja mam tylko pytanie czy to nie jest w jakiejś piwnicy żeby nie było problemu z zasięgiem (lub ewentualnie jest jakieś wifi), gdyż od jutra jestem na dyżurze 24h

                        Pozdrawiam,
                        Gosia
                        Łoś, w przeciwieństwie do jelenia i innych zwierząt, choć lubi czasem pobujać w obłokach, nie ma wygórowanych ambicji...

                        Komentarz


                          #13
                          http://www.poliszcity.pl/warszawa/view.php?what=403

                          nie jest to piwnica tylko parter na tyłach akademika politechniki

                          http://mapy.google.pl/maps?f=q&sourc...zowieckie&z=15

                          to rozumiem że termin środa 24ty jest aktualny? godzina jeszcze tylko jaka?
                          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                          sigpic

                          Komentarz


                            #14
                            19.00? Pasuje wszystkim?

                            Adam pewnie już swoją motorynką przyjedzie
                            --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                            Komentarz


                              #15
                              Dla mnie może być, może zdążę zjeść obiad w domu
                              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                              sigpic

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X