Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tenerowe marcowanie przy browarze

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #31
    Też dzięki Wszystkim Obecnym. Było bardzo miło.
    PS. Wygląda na to, że jednak Wy mieliście rację i dr 650 SE nie ma nikasilu. W sieci znalazłem http://merio.w.interia.pl/index32.html "Powierzchnia cylindrów w modelach od 96 roku pokryta był warstwą węglików mających zadanie zmniejszania tarcia ..." ale to raczej nie nikasil?
    Jeszcze raz dzięki...

    Komentarz


      #32
      Około czy może lekko po 22. wyszliśmy. Lokal - studencki
      Jednak uważam, że powinnimy robić spotkania w tematycznym miejscu, nie wiem jak uważa reszta uczestników. Do Cafe 66 nie masz wcale złego dojazdu - masa autobusów dookoła... no i klimat.
      W moim przypadku weekendy odpadają. Lubię wyjeżdzać w te dwa wolne dni od fabryki pracy.

      Kto nie dostał gazety a chce - reka do góry i adresy na PW poproszę.

      NiCaSi (nikiel, wapń, krzem) - nikasil. Nie wiem czy to węglik jest. Teoretycznie jeśli DR ma tuleję, to nie ma w/w powłoki. Jeśłi nie ma tulei, nikasil jest natryskiwany bezpośr. na pow. cylindra (aluminiowego tak, ale czy zeliwnego też?).
      --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

      Komentarz


        #33
        Usunięte na żądanie użytkownika

        Komentarz


          #34
          Dzięki za miłe spotkanie!

          Na browarzeniu dowiedzieliśmy się, iż będziemy mieć przedstawiciela na Rajdzie Katyńskim!
          Sławek, jesienią będziemy czekać na relację

          Pozdrawiam,
          Gosia
          Łoś, w przeciwieństwie do jelenia i innych zwierząt, choć lubi czasem pobujać w obłokach, nie ma wygórowanych ambicji...

          Komentarz

          Pracuję...
          X