Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Odblokowywanie gaźnika czy warto ??

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Aby nie produkować nowego tematu zapytam tu czy silnik z oznaczeniem 3TD (34kM) szwajcar mógł mieć 50 lub 69kM znajomy takowy ma a osiąg są identyczne z wersją 3LD....69kM (obie Tenery mają identyczne przełożenie).

    Komentarz


      #17
      Może ma już odblokowaną?
      BYŁA I POZOSTANIE NA ZAWSZE W MEJ PAMIĘCI
      YAMAHA XTZ 750 SUPER TENERE 89' CHESTERFIELD


      Ja tu tylko sprzątam

      Komentarz


        #18
        Ja miałem 3TD miała wymienione tylko króćce.Nie zauwazyłem różnicy w mocy miedzy 3LD,a napewno iglice i dysze były od 3TD.Kup w larsonie krócce od 3LD wymień i bedziesz miał porownanie czy jest lepiej.Jak nie bedzie roznicy to kombinuj z dyszami i iglicami.
        Kiedys do 3TD przełozyłem iglice i dysze od TDM 3VD tez nie zauwazyłem róznicy w mocy za to spalanie znacznie wzrosło.

        Komentarz


          #19
          jedynie Mx-wulkan napisał coś sensownego,reszta plecie jak potłuczona,raz już pisałem na temat różnic między wersjami 3TD i 3LD i drugi raz nie chce mi się tego powtarzać,a już o spalaniu jakie można osiągnąć na 3LD to już w ogóle nie ma sensu zaczynać bo i tak wtedy nikt w to nie wierzył,więc blokujcie ,odblokowujcie,zmieniajcie te gaźniki a skoro i tak nie wiecie o co w tym chodzi więc efekty będą takie jakie będą czyli jeszcze bardziej roztrojone gaźniki i jeszcze więcej bicia piany na forum.Powodzenia

          Komentarz


            #20
            eh, ten wieczny temat spalania....
            Hvězdy chtějí patřit Tobě...

            Komentarz


              #21
              Własnie, zamiast rozebrac moto, sprawdzić co w środku to tylko jakieś dywagacje.
              --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

              Komentarz


                #22
                Zamieszczone przez kozioł Zobacz posta
                Aby nie produkować nowego tematu zapytam tu czy silnik z oznaczeniem 3TD (34kM) szwajcar mógł mieć 50 lub 69kM znajomy takowy ma a osiąg są identyczne z wersją 3LD....69kM (obie Tenery mają identyczne przełożenie).
                Oczywiście. W CH wysokość opłat rocznych i rejestracyjnych uzależniona jest od mocy pojazdu, ponadto w zależności od stażu w posiadaniu prawa jazdy dozwolone jest poruszanie się pojazdem o takiej a takiej mocy, nie pojemności.
                Ja też mam 3TD o pełnej mocy.
                A Szwajcarzy to w większości normalni ludzie, oni też lubią moc...
                ...prawdziwy afrykaner sam wymyśla swoje historie, a potem zaczyna w nie wierzyć...

                Komentarz


                  #23
                  Aha a więc wszystko jasne z mojej strony dzięki za info

                  Komentarz


                    #24
                    Witam. Mam zablokowaną Terese i chcę w pełni odblokować. Zamiast wymieniać elementy gaźnika chodziło mi po głowie żeby wsadzić gaźniki z TDM. Ponoć niektórzy wsadzają takowe. Moje pytanie brzmi: Czy żeby to zrobić potrzebne są jakieś modyfikacje, czy wystarczy wyjąć stary i wsadzić od TDMa?

                    Komentarz


                      #25
                      Zamieszczone przez maslak321 Zobacz posta
                      Czy żeby to zrobić potrzebne są jakieś modyfikacje, czy wystarczy wyjąć stary i wsadzić od TDMa?
                      Zobacz i poszukaj dokładniej, jest taki temat na forum o gaźnikach, tam masz wszystko dokładnie opisane.
                      No i w skrócie odpowiadając, nie jest tak prosto.
                      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                      sigpic

                      Komentarz


                        #26
                        Posłuchałem twojej rady i szukałem. Znalazłem o gaźnikach z ducati a o TDM nie znalazłem. Może mógłbyś nakierować. A Może ktoś wie jak odblokować skutecznie tę wersję 3TD. Może ktoś to robił?

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X