Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kaski LS2

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Kaski LS2

    Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenie z kaskami LS2?
    Co o nich sądzicie?
    To hiszpańska firma, bardzo tego dużo we Włoszech i Francji.
    Mają atest ECER22-05
    Przykładowy można zobaczyć na aukcji:
    sigpic

    #2
    Ogladalem bo chcialem kupic kiedys. Fajnie wygladaja i nic poza tym. Ciezko sie je zaklada czasami wrecz trzeba szczene otworzyc zeby go zalozyc.
    Niewygodne niby moj rozmiar a upijal mnie miejscami. Ciezko sie zamykal i otwieral, zamkniecie malo solidne. Na pewno bedzie klekotac po jakims przebiegu. Koncepcja kasku fajna ale jakosc i wykonanie do bani. Przynajmniej takie odnioslem wrazenie po przymierzeniu kilku kaskow. To oczywiscie
    moja opinia. Obejrzyj jak masz taka mozliwosc, moze sie cos zmienilo, ale watpie.Nie polecam zdecydowanie. Szczekowiec w takich pieniadzach nie bedzie najlepszy. Pozdrawiam.

    Komentarz


      #3
      Ja też poszukuje kasku, i przewaliłem kupę artykułów na ten temat i dochodzę do wniosku że za 200zł/300 zł można kupić w miarę przyzwoity kask, ale używany bo nowego żeby był jakiś przyzwoity to ciężko znaleźć
      .

      Komentarz


        #4
        Z doświadczenia wiem, że nowy kask za 200-300 zł to niestety nie robi szału, mimo wszystko. Miałek kiedys Lazer chyba LZ6, ok parę sezonów przeszło, ale po jakimś czasie wszystko się sypało w nim.

        Na takich rzeczach nie warto oszczedzać, i nikt mi zdania na ten temat nie zmieni :-)
        Made By Gloover

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez yaraso Zobacz posta
          Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenie z kaskami LS2?
          Co o nich sądzicie?
          To hiszpańska firma, bardzo tego dużo we Włoszech i Francji.
          Mają atest ECER22-05
          Przykładowy można zobaczyć na aukcji:
          http://allegro.pl/item951071100_kask...zmiar_xxl.html
          Jaka cena taki kask. Nie licz na zbyt wiele.
          Pomijając dosyć odpustowe wykonanie sprawdź dostępność do części zamiennych (szybki, zawiasy, nawiewy)
          ...prawdziwy afrykaner sam wymyśla swoje historie, a potem zaczyna w nie wierzyć...

          Komentarz


            #6
            Na bezpieczeństwie się nie oszczędza, to dla wszystkich jasne. Nie przesadzajmy jednak, jakość tych LS2 (jak i innych kasków w tej cenie), nie jest najlepsza ale na jakiś czas wystarczy.Moda się zmienia to i kask się wymieni na inny(oby lepszy).A właściwie skoro o bezpieczeństwie mowa; czy zawsze kupujecie najdroższe prezerwatywy w autoryzowanej aptece?
            "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez ANDERE Zobacz posta
              Ja też poszukuje kasku, i przewaliłem kupę artykułów na ten temat i dochodzę do wniosku że za 200zł/300 zł można kupić w miarę przyzwoity kask, ale używany bo nowego żeby był jakiś przyzwoity to ciężko znaleźć
              Ale się da. Ja kupiłem nowego AIROHA TYGER'a za 320zł z wystawy, gdzie nówki chodziły po 500-600zł Nie mam tylko pudełka do tego kasku ;]
              BYŁA I POZOSTANIE NA ZAWSZE W MEJ PAMIĘCI
              YAMAHA XTZ 750 SUPER TENERE 89' CHESTERFIELD


              Ja tu tylko sprzątam

              Komentarz


                #8
                no powiem ze lepszy taki kask niz zaden. znajomy mial taki , pare dni temu samochod sie w niego wpierdzielil. na szczescie nic powaznego sie nikomu nie stalo zero uszczerbkow na zdrowiu moto tez bardzo nie ucierpialo ale... kask przy stosunkowo nie mocnym uderzeniu pękł od dołu od karku na jakies 15 cm w góre. ale zapewne zdrowia zaoszczedzil nie malo.
                pozdrawiam

                Komentarz


                  #9
                  Witam,

                  Odświeżę temat. Z tym że ja mam pytanie o kaski enduro z szybą. Jak na razie widziałem tego typu kaski jedynie Airoh'a, które zaczynały się od min. ok. 700 zł, teraz pojawiły się LS2. Ma ktoś może doświadczenia z kaskiem enduro z szybą tej firmy? A może jeszcze ktoś produkuje tego typu kaski?

                  PZDR

                  Komentarz


                    #10
                    Przymierzałem uvex enduro też z szybką cena coś koło 800 w sklepie,ładnie leży ,przyzwoicie spasowany ale nie miałem okazji w nim jeżdzić więc trudno się co do innych parametrów wypowiadać
                    Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
                    Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

                    Komentarz


                      #11
                      Jak pisano są jeszcze Uvexy, są też Marushin.
                      Sam nie testowałem, bo rozmiarów 3xl nie ma u żadnego z tych producentów.

                      Komentarz


                        #12
                        Uvexy enduro starszych generacji mają teraz dobrą cenę, na forum africa twin można wyrwac po 480zł z przesyłką, na motobazarze w wawie były po 550zł (pewnie do stargowania jeszcze)
                        Zmieniłem szybkę na przeźroczystą i komfort jazdy mi się poprawił, jeszcze stopery na dłuższe trasy i kask jest mocno przyzwoity, a w obecnej cenie(ok 500zł) nawet rewelacyjny
                        hominis est errare, insipientis in errore perseverare
                        Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

                        Komentarz


                          #13
                          zakupiłem teraz enduro - sprawdzę jaki będzie stan po paru glebach... cenowo był super, na piewrszy rzut oka wykończenie nie najgorsze - ale w praktyce wyjdzie ...

                          Komentarz


                            #14
                            Młody z forum miał kask enduro z szybą firmy LS2 i zrezygnował z niego z powodu duzych zniekształceń obrazu widzianego w miejscach ugięć szyby. Bardzo to rozpraszało.

                            Komentarz


                              #15
                              http://en.kenny-racing.com/quad/list...Casque_Extreme

                              Kupiłem model z roku bodajże 2009. Sprzedawał je Larsson. Nie wiem czy teraz są w ich ofercie ale ja zapłaciłem niecałe 400 zł.
                              Opisowo to kask na ATV ale jeździ się w nim dobrze, nie narzekam.

                              Edit :
                              http://www.fmx.pl/prod_1779_Kask_Ken...rozmiar_M.html

                              To dokładnie mój model
                              Ostatnio edytowany przez DaFone; 516.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X