Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Interkom

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #31
    Przerobilem juz kilka interkomow, od najtanszych do nadrozszych.
    Wszystko zalezy od potrzeb, bo im potrzeby rosna to i niestety cena tez.

    Jezeli potrzebujesz porozmawaic z pasazerem + telefon, navi, to w zupelnosci mozna zadowolic sie interkomem do 300 pln, gdzie redukcja szumow spokojnie da rady do 100km/h

    Jezeli zas potrzeby sa wieksze, tak np wieksze predkosci i wiecej uzytkownikow, to co bys nie szukal to zawsze skonczysz na Scala Rider PACKTALK. Jest to obecnie chyba najdrozszy sprzet ale ma wiele zalet, a najwieksza to system DMC ktory o wiele lepiej dziala niz blutut i rozwija optymalny zasieg do 8 km. redukcja szumow ogarnia temat do 200km/h i jest super jakosc rozmow. No i mozna sie sparowac z pietnastoma uzytkownikami, ale jest to nie praktyczne bo nie da sie pogadac.
    Nieco tansza opcja jest Smarttalk, tez posiada DMC, ale liczba uzytkownikow jest ograniczona do 5, i w zupelnosci jest dosc.

    Juz 3 sezon zaczynam z Packtalkiem i jestem z niego zadowolony wiec polecam.
    Fajnie jest miec XT1200 ale jeszcze fajniej jest posiadac XTZ750 i XT1200

    Komentarz


      #32
      Ja ostatnio kupiłem https://pl.aliexpress.com/item/2pcs-...608.0.0.hPKItx
      (FreedConn TCOM-SC)
      i muszę przyznać, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jakością i użytecznością. Na chwilę obecną nie ma się do czego przyczepić. A za tę cenę nie sądzę by znaleźć coś lepszego.

      Komentarz

      Pracuję...
      X