Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

gumki mocowania boczków

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    gumki mocowania boczków

    potrzebuję dwie sztuki gumek, które idą w zbiornik, do mocowania boczków.
    chyba to coś takiego

    http://www.supertenere.sk/jpg/cennik/obr10.jpg

    bo u mnie tylko resztki pozostały po nich.
    mam pytanko z czego można je pod pasować, ewentualnie ile kosztują w serwisie yamahy

    #2
    Przyłączam się do pytania. U mnie to samo, po odkręceniu niektórych owiewek tulejka z gwintem która powinna zostać na miejscu leci na ziemie,gumki są po prostu porozrywane już. Zamontowanie owiewki to czasem szczyt "akrobatyki manualnej"
    na allegro znalazłem tylko coś takiego http://www.motoallegro.pl/item946486...i_owiewek.html
    ale wydają mi się za długie.

    Komentarz


      #3
      u kolegów są
      http://www.supertenere.sk/index_cennikstr7.htm

      Komentarz


        #4
        Usunięte na żądanie użytkownika

        Komentarz


          #5
          wielkie dzięki

          Komentarz


            #6
            a powiedz mi w jakim dziale szukales na stronie larssona tych gum - bo ja grzebie i nie moge znalezc - a dzwonic na razie mi sie do nich nie chce

            Komentarz


              #7
              Szynszyl, nie przywitałeś się.
              --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

              Komentarz


                #8
                Zamieszczone przez szymek1960 Zobacz posta
                Niedawno dokonałem zakupu, kompletu gumek(po dwie na każdą ze stron). Koszt: 38,42zł. Zakup za pośrednictwem Larssona.
                może masz albo pamiętasz numer katalogowy według larssona to by ułatwiło sprawę wszystkim szukającym

                Komentarz


                  #9
                  przywitalem sie dokladnie 13.10.2008 - mam sie witac przy kazdej zmianie szaty graficznej forum?

                  Komentarz


                    #10
                    Usunięte na żądanie użytkownika

                    Komentarz


                      #11
                      Przypuszczam że takie gumki można dobrać i dokupić w dobrym sklepie z elektrykom nazywa się to przepust kablowy lub przelotka kabla.
                      Na stronce można dobrać odpowiednie wymiary i porównać z oryginałem.

                      Komentarz


                        #12
                        Zapomniałem wkleić link

                        http://www.bhjanecki.pl/so/tulejki_z_miekkiego_pcv.html

                        Komentarz


                          #13
                          Zamieszczone przez szymek1960 Zobacz posta
                          Niedawno dokonałem zakupu, kompletu gumek(po dwie na każdą ze stron). Koszt: 38,42zł. Zakup za pośrednictwem Larssona.
                          Muszę Cię zmartwić - gdybyś wcześniej przeszukał Forum - natrafiłbyś na moje doświadczenia z TYM produktem. Te z Larssona rozpadają się po jednym zakręceniu. Szkoda kasy. Słowacy też mają drogo, choć w serwisie Yamahy te gumiterki są po 20-25 PLN.
                          Zakupiłem te z Allegro http://www.motoallegro.pl/item946486...i_owiewek.html
                          One naprawdę są miękkie i wydają się być trwaÅ‚e. Cena jak z Larssona a nie pękają po 1 razie. Polecam.
                          I nie śa za długie - to zgrubienie to cieńsza guma która po skręceniu śrubką tworzy grzybek.
                          Ostatnio edytowany przez cochise; 18.
                          ...prawdziwy afrykaner sam wymyśla swoje historie, a potem zaczyna w nie wierzyć...

                          Komentarz


                            #14
                            Odkopuje temat, chciałbym zapytać gdzie można dostać gumy mocoowania (owalne tujeje) boczków pod kanapą. Czy udało się dobrać komuś jakiś sensowny zamiennik? A może jest jakiś inny patent który "usztywnia" tą częśc boczka, moje niestety mają duży luz i stukają. Z góry dzięki za podpowiedzi.

                            Komentarz


                              #15


                              Nie chcę sugerować sklepu - najlepiej pierwszy lepszy elektryczny i dobierasz jakie chcesz.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X