Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przewody hamulcowe w oplocie i rozdzialcz

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Przewody hamulcowe w oplocie i rozdzialcz

    Witam

    Zamierzam zmienić przewody hamulcowe oryginalne na stalowe w oplocie.

    Pominiecie rozdzielacza i poprowadzenie przewodów bezpośrednio z pompy jest podobno lepszym rozwiązaniem.

    Czy ktoś ma coś takiego wprowadzonego u siebie i wie jak to się sprawuje?

    pozdrawiam

    #2
    tak, ja mam taki patent. sprawuje się dobrze, czy jest jakaś różnica w porównaniu do wariantu z trójnikiem - nie wiem, ale jeśli jest to niezauważalna.
    ...prawdziwy afrykaner sam wymyśla swoje historie, a potem zaczyna w nie wierzyć...

    Komentarz


      #3
      A czy wiesz może, czy dłuższa śruba z trójnika pasuje do pompki czy trzeba dawać nowa? Przewody kupowałeś gotowe czy dorabiałeś na wymiar?

      Komentarz


        #4
        Z tego co pamietam, pasuje ta dłuższa.
        sigpic
        "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

        "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

        Komentarz


          #5
          Teoretycznie układ z trójnikiem ma mniejszą objętość, ale praktycznie nie ma to żadnego znaczenia (może nawet trudniej go odpowietrzyć). Układ z trójnikiem jest droższy.

          pozdrawiam, Adam
          sigpic

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez Krzsiek Zobacz posta
            A czy wiesz może, czy dłuższa śruba z trójnika pasuje do pompki czy trzeba dawać nowa? Przewody kupowałeś gotowe czy dorabiałeś na wymiar?
            Szczerze?- robili mi to w zaprzyjaźnionym warsztacie i przewody dorabiali na wymiar. Ale z tego co wiem, to wykorzystali wszystkie inne "stare" elementy, został mi się ino trójnik.
            ...prawdziwy afrykaner sam wymyśla swoje historie, a potem zaczyna w nie wierzyć...

            Komentarz


              #7
              Cochise ile zapłaciłeś za zrobienie tego oplotu ??

              Komentarz


                #8
                Zamieszczone przez aswertyui Zobacz posta
                Cochise ile zapłaciłeś za zrobienie tego oplotu ??
                chyba 350, ale tam robilem jeszcze inne jakieś pierdółki, więc dokładnie nie pamiętam. Ale coś koło tego.
                ...prawdziwy afrykaner sam wymyśla swoje historie, a potem zaczyna w nie wierzyć...

                Komentarz


                  #9
                  Witam!

                  Przewody w stalowym oplocie oferuje firma http://www.przewodywoplocie.pl/ Jeżdżą u mnie w Suzuki. Śruby są wykonywane z nierdzewki i są w zestawie tylko trzeba się upewnić i najlepiej podać jaki jest skok gwintu. Generalnie solidna firma.

                  Pozdrawiam
                  Skowron

                  Komentarz


                    #10
                    Dzięki.

                    Firma dość rozpowszechniona. Maja te przewody od nich nawet w ofercie larssona.

                    Komentarz


                      #11
                      Usunięte na żądanie użytkownika

                      Komentarz


                        #12
                        W KTM lc8 950 jest taki sam myk. Dopóki jest błotnik przy kole to miód malina. Jeżeli planujesz zakładać błotnik od crossa to lepiej puścić 2 przewody z góry, bo koło może wciągnąć przewód, DOT się wyleje ... czyli hamulców nie będzie.
                        Ostatnio edytowany przez pawlos133; 104.
                        ------------------------------------------------------------------
                        Trzeba kochać wszystkie motocykle.

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X