Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Manuale do Yamaha

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #61
    Cześć ludziska
    w poniższym linku link do czeskiej stronki z manualami i wiele innych fajnych rzeczy
    ściągać póki można

    Komentarz


      #62
      Mam serwisówkę do xt660z (oryginalny pdf Yamahy), ale często na forach przejawia się magiczna nazwa Haynes (z naciskiem, ze prawie każdy powinien to mieć). Czym ten Haynes różni się od serwisówki Yamahy?

      Komentarz


        #63
        Zamieszczone przez hebi Zobacz posta
        Cześć ludziska
        w poniższym linku link do czeskiej stronki z manualami i wiele innych fajnych rzeczy
        ściągać póki można
        http://www.motorkari.cz/motorkari/?act=manualy&scr=0
        Może tylko mi się tak wydaje, ale sprawniej mi poszło z tej bazy:http://blackbears.ru/index_en.php?get=manual
        "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

        Komentarz


          #64
          Zamieszczone przez Vanellus Zobacz posta
          często na forach przejawia się magiczna nazwa Haynes (z naciskiem, ze prawie każdy powinien to mieć). Czym ten Haynes różni się od serwisówki Yamahy?
          Po prostu inne wydanie serwisówki - możesz na to patrzeć jak na podręcznik szkolny do tego samego przedmiotu tylko z różnych wydawnictw. Hanyes jest chyba najbardziej popularny, ma kilka zalet, choć mnie w nich irytuje mało przejrzysty układ treści (bałagan) zwłaszcza jeśli dana serwisówka jest "wielomodelowa".
          sigpic

          Komentarz


            #65
            Zamieszczone przez Kaytec Zobacz posta
            http://speedy.sh/hbHD6/Yamaha-XTZ660-Service-Manual.pdf

            Nowy upload manuala do XTZ 660

            [ATTACH=CONFIG]11461[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]11462[/ATTACH]
            Masz aktualny link?
            sigpic
            "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

            "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

            Komentarz


              #66
              Posiada ktoś na stanie seriwsówkę,manuala do Yamaha xtz 660 tenere '92 ?

              Wszystkie linki jakie tutaj znalazłem są już nieaktualne.

              Komentarz


                #67
                Zamieszczone przez Szaser Zobacz posta
                Posiada ktoś na stanie seriwsówkę,manuala do Yamaha xtz 660 tenere '92 ?

                Wszystkie linki jakie tutaj znalazłem są już nieaktualne.
                U Kayteca na picasie jest:
                "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

                Komentarz


                  #68
                  Witam, przepraszam, że odgrzewam starego kotleta, ale przejrzałem już sporo internetu/for i w natłoku informacji chcę spytać, żeby Ameryki nie odkrywać:

                  PYTANIE 1: czy jest gdzieś worshop book (serwisówka) po angielsku do XTZ 660 rocznik 99 (czyli do modelu 4MY)?? Bo znalazłem tylko do rocznika 91 (model 3YF).

                  PYTANIE 2: Jeśli nie ma dedykowanej serwisówki do 4MY, to czy można opierać się na 3YF? Nie ma tam jakichś większych zmian?

                  Będę wdzięczny za odpowiedzi,
                  Pozdrawiam,
                  Michał

                  Komentarz


                    #69
                    Manuale de reparatie moto / intretinere moto pentru motocicletele Yamaha


                    poszukaj tu, może znajdziesz

                    Komentarz


                      #70
                      Nie ma większych zmian

                      Jedynie są dostępne dwa katalogi częsci - dla jednolampowej i dwulampowej.
                      --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                      Komentarz


                        #71
                        Pod względem serwisowania różnic praktycznie nie ma zadnych pomiędzy 3YF a 4MY . Aczkolwiek zmiany konstrukcyjne są i to nie tylko pomiędzy jedno a dwulampową ale także pomiędzy rocznikami dwulampowej np. Te ostatnie(98-99 chyba) miały dwa konie mniej, inne dysze w gaźniku i inne tryby I biegu.Ale luzy zaworowe,częsci( z wyjątkiem żarówek ) są zasadniczo te same.
                        Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
                        Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

                        Komentarz


                          #72
                          Dzięki.

                          Komentarz


                            #73
                            a może ktoś ma takiego manuala aby przesłać na maila?

                            albo choć link tylko po polsku, a nie tam po czesku czy innych ...

                            Komentarz


                              #74
                              Zamieszczone przez Marcin-Słupsk Zobacz posta
                              a może ktoś ma takiego manuala aby przesłać na maila?

                              albo choć link tylko po polsku, a nie tam po czesku czy innych ...
                              Takiego, to znaczy jakiego?
                              Po polsku nie ma.
                              "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

                              Komentarz


                                #75
                                Zamieszczone przez rootolf Zobacz posta
                                No fajnie, ale jak z tego korzystać? Siedzieć w warsztacie z komputerem on-line? Czy ściągać te 400 fotek? Nie można było z tego zrobić zip-a i tak wrzucić do pobrania?

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X