Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Manuale do Yamaha

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #76
    Wrzuciłem na chomika (XTZ 660 Service Manual), każdy inny hosting przestaje działać po jakimś czasie.

    Service Manual • pliki użytkownika kaytecc przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Yamaha XTZ 660 Service Manual.pdf

    Komentarz


      #77
      Udało mi się ściągnąć od rootolf-a, ale trochę się namęczyłem, zanim w picasie znalazłem właściwą opcję. I tam jest w postaci bitmap. W jakiej formie jest twój manual?

      Komentarz


        #78
        Normalnie jest w PDF, na picasie są w formie pojedynczych zdjęć.

        Komentarz


          #79
          Może ktoś podrzucić aktualny link do spisu części z rysunkami do XTZ660 '92? Dzięki .

          Komentarz


            #80
            I do XTZ 750 też bym poprosił taki spis. dzięki wcześniejsze linki nie działają. W ogóle jeżeli ktoś ma jakąś literaturę to niech odnowi linki. dzięki

            Komentarz


              #81
              To co było jest cały czas, nic nie znika.
              http://www.megazip.ru/ru/bike/yamaha

              Komentarz


                #82
                Zamieszczone przez Krzsiek Zobacz posta
                To co było jest cały czas, nic nie znika.
                http://www.megazip.ru/ru/bike/yamaha
                No i wykrakałeś, zniknęły XTZ660 z rocznika innego niż 1996. Nie wiem dlaczego i co jeszcze zniknęło.

                Komentarz


                  #83
                  Zamieszczone przez gwardia Zobacz posta
                  No i wykrakałeś, zniknęły XTZ660 z rocznika innego niż 1996. Nie wiem dlaczego i co jeszcze zniknęło.
                  Nic nie zniknelo, robia jakis zmiany i teraz jest to nawet lepiej i czytelniej posegregowane.
                  «Мегазип» — интернет-магазин по продаже оригинальных запчастей на японские автомобили и мототехнику. Огромный каталог запчастей, гарантия качества, лучшие цены, простая система оплаты, доставка заказа до двери клиента.



                  Komentarz


                    #84
                    Zamieszczone przez Krzsiek Zobacz posta
                    Nic nie zniknelo, robia jakis zmiany i teraz jest to nawet lepiej i czytelniej posegregowane.
                    «Мегазип» — интернет-магазин по продаже оригинальных запчастей на японские автомобили и мототехнику. Огромный каталог запчастей, гарантия качества, лучшие цены, простая система оплаты, доставка заказа до двери клиента.


                    ...ale XTZ660 z 92 nie ma, tylko model 96.

                    Komentarz


                      #85
                      Zamieszczone przez gwardia Zobacz posta
                      ...ale XTZ660 z 92 nie ma, tylko model 96.
                      Jak chcesz katalog to prześlę Ci go w ciągu kilku dni. 92 rocznik? Jak mi podasz malowanie to może i wg. malowania będzie katalog. Angielski? Yamaha ma na swoich wewnętrzych stronach tony katalogów
                      --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                      Komentarz


                        #86
                        Koledzy poszukuje serwisówki do xtz 750 90r.-(tylko nie po rosyjsku) najlepiej po angielsku lub po polsku oczywiście

                        Komentarz


                          #87
                          Serwisowka to chyba jest jedna i mozna ja sobie wygooglac w 30 sekund, fiszki moga sie roznic dla poszczegolnych rocznikow...
                          Pzdr!
                          prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

                          Komentarz


                            #88
                            jest jedna i na fiszkach nic nie widac. nalezy sobie kupic hayensa z ebaya po angielsku/niemiecku i wtedy mozna dzialac.
                            Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
                            Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

                            Komentarz


                              #89
                              Zamieszczone przez ofca234 Zobacz posta
                              jest jedna i na fiszkach nic nie widac. nalezy sobie kupic hayensa z ebaya po angielsku/niemiecku i wtedy mozna dzialac.
                              Podeślesz linka?

                              Komentarz


                                #90
                                Stary, jestes niesamowity, sprobowales chociaz?
                                TU
                                Pzdr!
                                prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X