Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

zawory xtz

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [660] zawory xtz

    witam mam pytanie mianowicie zaworów xtz600 ile powinny wynosić na ssącym i na wydechu i jak się do nich dostać prosze o szybkie odpowiedzi pozdrawiam

    #2
    Zamieszczone przez nowak Zobacz posta
    witam mam pytanie mianowicie zaworów xtz600 ile powinny wynosić na ssącym i na wydechu i jak się do nich dostać prosze o szybkie odpowiedzi pozdrawiam
    Witam.W mojej Yamaha teneera XTZ 600 to na ssącym ma być 0,07-0,12 a na wydechu 0,12-0,17mm.Jestem nowy i proszę o poradę jak otworzyć nowy temat Tak jak np.usterka silnika lub podobny temat.POZDRAWIAM.

    Komentarz


      #3
      Kolega ma rację: luz ssące 0,07-0,12mm, wydechowe 0,12-0,17mm.

      Nowak, warto zapytać o serwiskówkę, czy ktoś ma do udostępnienia. Dlaczego zabierasz sie za robotę, kiedy nie masz ksiażki przed sobą?

      Robcio, nie wiem jak to wytłumaczyć. Zawsze jest belka z opcją "Dodaj nowy trmat". Grrr

      Wartości luzów do weryfikacji (prawdopodobnie błędne dla 660)
      --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

      Komentarz


        #4
        dzieki wielkie za odpowiedzi i porady...pozdrawiam

        Komentarz


          #5
          Kolego sprecyzuj dokładnie o jaki silnik i motocykl Ci chodzi bo w temacie masz 660 a w poście 600 wiec nie do końca wiadomo o co biega.

          dla przypomnienia mamy dwa modele i dla nich manuale podają następujące wartości mierzone na zimnym silniku

          XT 600 Z tenere:
          ssące: 0,07-0,12
          wydechowe:0,12-0,17

          XTZ 660 tenere
          ssące:0,10-0,15
          wydechowe:0,15-0,20


          Luzy zaworowe się różnią.
          Ostatnio edytowany przez marcinjunak; 46.
          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
          sigpic

          Komentarz

          Pracuję...
          X