Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

akcesoria do podróży

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #46
    Usunięte na żądanie użytkownika

    Komentarz


      #47
      Tak, ale ten model wyżej też tak się składa Rozstaw jest podobny, ale całośÄ‡ solidniejsza.
      sigpic
      "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

      "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

      Komentarz


        #48
        Usunięte na żądanie użytkownika

        Komentarz


          #49
          Miałam się nie wtrącać ale zrobię wyjątek..

          Palnik MSR (Pocket Rocket) - bardzo mały, bardzo lekki, trochę drogi (ok. 100-130) ale warto. Na kartusze wkręcane (epigaz) - dużo bardziej dostępne niż te niebieskie (campingaz). Na najbliższe browarzenie przy tenerze mogę przynieśÄ‡ do oględzin.

          Zapalarki pizoelektrczne w kuchenkach turystycznych lubią się psuć jak dostaną wilgoci. Jakieś źródło ognia i tak trzeba mieć przy sobie - bezwzględnie. Osobiście wożę w motórze małą zapalarkę gazową (micro blazer na lledrogo ok. 9 PLN), którą teoretycznie można coś przylutować albo co najmniej przytopić - już mi się parę razy w górach przydało. Również w razie co mogę przytargać na spotkanie.

          Osobiście polecam 2 mniejsze butle zamiast 1 większej. Jak się jedna skończy to wywalasz i zyskujesz na przestrzeni.

          No to tyle, już się nie odzywam

          Pozdrawiam,
          Gosia
          Łoś, w przeciwieństwie do jelenia i innych zwierząt, choć lubi czasem pobujać w obłokach, nie ma wygórowanych ambicji...

          Komentarz


            #50
            Mądrze prawisz wać Pani. Kwinte mijodu wypić zacz

            Gosia, z tymi kartuszami to bym się zastanowił. Epigazowych jak na lekarstwo widziałem, za to Cambingazu więcej.
            Osobiście nie miałem problenów z piezo, w sumie nie gotowałem nic w deszczu, a wilgoć nie zrobiła na zapalarce negatywnego wrażenia. Jednak masz rację, dodatkowo i pewne źródło ognia się przyda, tak jak i dwa małe pojemniki zamiast jednego i dużego.

            Odzywaj się, w końcu to Ty najwięcej z nas znasz tajniki turystyki. Ja jestem początkujący jeszcze
            --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

            Komentarz


              #51
              Zależy na czym Ci zależy. Jak na kosztach, to bardziej się opłaca mieć 1 duży kartusz, niż 2 małe.
              sigpic
              "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

              "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

              Komentarz


                #52
                Usunięte na żądanie użytkownika
                Ostatnio edytowany przez Gość; 78. Powód: uzupełnienie

                Komentarz


                  #53
                  Zamieszczone przez szymek1960 Zobacz posta
                  Jeżeli zależy nam na niezwadności to polecam krzesiwo:
                  Hmm... w zeszłym roku w Rumunii udało mi się zepsuć taki patent... :/
                  sigpic

                  Komentarz


                    #54
                    Zamieszczone przez LukaSS Zobacz posta
                    Gosia, z tymi kartuszami to bym się zastanowił. Epigazowych jak na lekarstwo widziałem, za to Cambingazu więcej.
                    Miałeś prawo widzieć więcej. W tym przypadku problem polega na tym, że campingaz jest póki jest, a jak się zaczyna kończyć, to dostawy od dystrybutora strasznie długo trwają, natomiast epigazu nie muszą kupować póki jest, gdyż na bieżąco znajduje się u dystrybutorów i sprowadzenie do sklepu to minuta osiem. Wiem co prawię, niestety, ale może sytuacja się polepszy w tym sezonie
                    Łoś, w przeciwieństwie do jelenia i innych zwierząt, choć lubi czasem pobujać w obłokach, nie ma wygórowanych ambicji...

                    Komentarz


                      #55
                      Usunięte na żądanie użytkownika

                      Komentarz


                        #56
                        A jeśli we dwójkę, to namiotu trójosobowego

                        Widzewybrałeś Fjorda Nansena z dwoma przejściami - słuszna koncepcja
                        --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                        Komentarz


                          #57
                          Usunięte na żądanie użytkownika

                          Komentarz


                            #58
                            Usunięte na żądanie użytkownika

                            Komentarz


                              #59
                              @Szymek1960 - ja miałem. Wywaliłem po 50 km. Fakt, że nie była tak super hiper profesjonalna jak to na zdjęciach.
                              @krzem - części to nie wiem, ale jak mnie weźmiesz, to mogę ci je podawać. Wspaniała wyprawa się szykuje...
                              "Na motocyklu jeźdź tak, jakbyś chciał, żeby jeździły twoje dzieci"

                              Komentarz


                                #60
                                Usunięte na żądanie użytkownika

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X