Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Regenracja kół.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    oooo dzięki za ten adres. to koło (nomen omen ) mnie...

    EDIT:
    a tak na marginesie... czym się Pan zajmuje na codzień? http://www.borsini-polska.pl/index.htm

    ciekawe połączenie
    Ostatnio edytowany przez _ja; 611.
    "ja to ja, więc jako ja chcę być znany"
    =>
    Motocyklowy Klub Podróżników STRANGERS.PL

    Komentarz


      #17
      robiłem u gościa parę lat temu koło od 125, zaplótł dobrze ale sam musiałem szukać szprych. Wstawiliśmy takie same które wytrzymały dwa tygodnie i skończyło sie ze wysłałem do bielska białej i porozwiercał wstawił grubsze... Gość ogólnie robił koła do weteranów na pewno chciał aby przywieść mu samą felgę .

      Komentarz


        #18
        hejka.potrzebuje jedną szpryche do 660 tył 17 cali.

        Komentarz


          #19
          którą bo z tyłu są dwa rodzaje ?
          Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
          Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

          Komentarz


            #20
            kupowałem ostatnio na sztuki (na zapas) u Bartnika po jakieś 2,5 z nyplem
            z tyłu są dwie długości
            ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
            FB: http://www.facebook.com/kamilltee

            Komentarz


              #21
              W 660'tce chodzi o różny kąt "haka" jedna ma ostry druga rozwarty.
              Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
              Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

              Komentarz


                #22
                A to numer nie wiedziałem że są dwie długości,raz już kupiłem i była za długa więc wnioskuje że potrzebuje tą krótszą.Rozumie że na jednej stronie są krótsze na drugiej dłuższe,jeżeli u bartnika można dostać oryginalne te ze zgrubieniem to dzięki za namiary

                Komentarz


                  #23
                  Zamieszczone przez korbulos Zobacz posta
                  jeżeli u bartnika można dostać oryginalne te ze zgrubieniem to dzięki za namiary
                  Nie można. Bartnik nie robi z przewężeniem. Zaproponuje Ci szprychę cieńszą niż oryginał, więc w połączeniu z rozchechłanym otworem w piaście będzie luz jak cholera. Wysłałem swoje do wyceny (krótszą i dłuższą, z różnym zakrzywieniem) i taka odpowiedź:

                  witam
                  szprychy doszły dzisiaj , możemy wykonać szprychę z gwintem M4 ( na drucie 3,37mm , gwint 3,75mm , przewężanych nie wykonamy ) średnica łebka szprychy 6,2 mm , koszt szprychy z nyplem 2,50 zł , wysyłka pocztą za pobraniem , czas oczekiwania około 2 tygodni


                  Całe szczęście, że zdecydowałem się nie kombinować, tylko dałem piastę z felgą do Króla i on się wszystkim zajął, dając szprychę jeszcze grubszą niż oryginał. Teoretyczne powinny być wówczas rozwiercane otwory w piaście, ale grube szprychy wchodziły i bez tej operacji. Poniżej to co wstawił Król vs. oryginał na obręczy excela



                  Nie kombinuj więc z Bartnikiem, tylko dzwoń do Krola http://allegro.pl/my_page.php?uid=1850478 Bez problemu sprzeda Ci pojedyncze szprychy.
                  Ostatnio edytowany przez ArturS; 427.

                  Komentarz


                    #24
                    potwierdzam mi też kiedyś ogarnął koło porozwiercał i wstawił grubsze szprychy .....

                    Komentarz


                      #25
                      Moje robiłem u gościa, który mieszka w Tuszynie, często jest na weteranie w łodzi. Cena niecałe 800 zł za proszek, nowe szprychy, centrowanie, włożenie łożysk. Dobrze zrobiona robota, polecam. Szprychy dał o 0,5 grubsze od oryginału.

                      Komentarz


                        #26
                        gdyby ktoś jeszcze potrzebował to ja mam orginalne szprychy do ST

                        Komentarz


                          #27
                          Zamieszczone przez Frogg Zobacz posta
                          gdyby ktoś jeszcze potrzebował to ja mam orginalne szprychy do ST
                          a ile sobie za nie liczysz?
                          "ja to ja, więc jako ja chcę być znany"
                          =>
                          Motocyklowy Klub Podróżników STRANGERS.PL

                          Komentarz


                            #28
                            Wszystko kwestia dogadania

                            Mam komplet przód , tył (brak jednej szt.)

                            Komentarz


                              #29
                              Z innej beczki. Pojawiła mi się możliwość kupienia koła od XTka 600 na aluminiowej obręczy, z tarczą. Czy to będzie pasować do małej XTZ z 92r?

                              Komentarz


                                #30
                                Z przodu niektóre roczniki XT 600 miały o ile pamiętam inna średnicę tarczy, ośka chyba jest ta sama. Tył powinien podejść bez problemów .
                                Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
                                Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X